maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza


Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/4 IM (950m-45km-10,5km)Wolne miejsca: 44

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1Brac-WalczykMałgorzataKPOLK51958Dolna GrupaZapłacono
2WacławskiGrzegorzMPOLM51958IławaZapłacono
3CiastekGrzegorzMPOLM41963ChełmnoDziadek żelazkoZapłacono
4RomańskiKazimierzMPOLM41964LegionowoZapłacono
5OsuchMirosławaKPOLK41967GrudziądzZapłacono
6ChojnowskiAndrzejMPOLM41969IławaPOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWAZapłacono
7RauchfleiszAndrzejMPOLM41970Aleksandrów KujawskiCzopki KolczasteZapłacono
8ChabasińskiGrzegorzMPOLM41971GrudziądzZapłacono
9OrzędowskiDominikMPOLM41971KwidzynOrbit One
10PawłowskiMarekMPOLM41971Wałdowo SzlacheckieZapłacono
11SzypnikMaciejMPOLM41972IławaOrka Mastets IławaZapłacono
12JankowskiTomaszMPOLM31973BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
13ŁazarskiTomaszMPOLM31973ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
14PlessWojciechMPOLM31973SzembrukBrak
15ChmielewskiRafałMPOLM31974GrudziądzTRIdivision Triathlon TeamZapłacono
16JaworskiBartoszMPOLM31974LisewoZapłacono
17MachnioMarekMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
18SzuberskiMichałMPOLM31974BydgoszczDesperaci
19WasilewskiMirosławMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
20ZadrożnaDorotaKPOLK31974GrudziądzJack Runner
21JankowskiAdamMPOLM31975GrudziądzPanZapłacono
22Wysocka SadłoJoannaKPOLK31975BojanoZapłacono
23GołaśRobertMPOLM31976IławaOrkaMasters IławaZapłacono
24SubkowskiArturMPOLM31976ŚwiecieZapłacono
25WolczynskiSewerynMPOLM31976GrudziadzZapłacono
26JagielskiSzymonMPOLM31977ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
27KujawaEwaKPOLK31977Grudziądzewakujawa@tlen.plZapłacono
28StelmachDariuszMPOLM31977KwidzynKwidzyn BiegaZapłacono
29WojnowskaKatarzynaKPOLK31977Dolna GrupaZapłacono
30ZygmuntMarcinMPOLM31977GrudziądzZygabiegaZapłacono
31KlonowskiTomaszMPOLM31978ŚwiecieZapłacono
32SudołJacekMPOLM31978BydgoszczPARKRUN BYDGOSZCZ
33BunkDariaKPOLK31979GrudziądzZapłacono
34GolińskiMichałMPOLM31979ŚwiecieZapłacono
35BielińskiTomaszMPOLM31980NiwyBraciaTEAMZapłacono
36KrzemińskiMaciejMPOLM31980GrudziądzZapłacono
37MagdzińskiMichałMPOLM31980GrudziądzSAGANZapłacono
38SzewczakJacekMPOLM31980GrudziądzDARZBOR DLZapłacono
39ŻukotyńskaJulitaKPOLK31980GrupaZapłacono
40BielińskiMaciejMPOLM31981TrzęsaczBrakZapłacono
41GawlikWojciechMPOLM31981BydgoszczZapłacono
42HachajDawidMPOLM31981KwidzynRS5 Events
43JażdżewskiDawidMPOLM31981BydgoszczDesperaci BydgoszczZapłacono
44KozłowskiPrzemysławMPOLM31981Grudziądz
45KroplewskiMaciejMPOLM31981GdańskCTSZapłacono
46KusiowskiLeszekMPOLM31981Mały RudnikBike U Up-TKJ MatuszewskiZapłacono
47LewandowskiTomaszMPOLM31981BydgoszczWiHurra SobiejuchyZapłacono
48WargackiPiotrMPOLM31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
49ZubowiczMariaKPOLK31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
50BednarekZbigniewMPOLM31982KwidzynZapłacono
51PiaseckiDanielMPOLM31982GrudziądzZapłacono
52TrzopekGrzegorzMPOLM31982ŚwiecieZapłacono
53WalkowiakBartoszMPOLM31982Nakło Nad NoteciąZapłacono
54KotewiczAnnaKPOLK21983GrudziądzBrakZapłacono
55MarchlewskiKamilMPOLM21983ChełmnoMCŚULTRA
56PietrykaGrzegorzMPOLM21983GrudziądzZapłacono
57LubiszewskaKarolinaKPOLK21984ToruńBiegoholicyZapłacono
58BuczkowskiKrzysztofMPOLM21986GrudziądzZapłacono
59KryspinMartaKPOLK21986Grudziądz/GdańskStajniakTeamZapłacono
60FlorczakMaciejMPOLM21987RudzienicePOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWA
61JabłońskiPatrykMPOLM21987GrudziądzBez Formy TeamZapłacono
62WolakPawełMPOLM21987ToruńCampeones de TriatlonZapłacono
63JankowskiMichałMPOLM21988KwidzynOrbit OneZapłacono
64NowickiBartoszMPOLM21988BydgoszczTriSpace/TrekZapłacono
65BielecAdamMPOLM21989SkepeZapłacono
66GrzebieniewskiBogdanMPOLM21989GrudziądzZapłacono
67MazurPawełMPOLM21989GrudziądzNajmowicz Triathlon/ TRS SuszZapłacono
68RolewiczKarolMPOLM21989GrudziądzAd21.plZapłacono
69WichrowskiRafałMPOLM21989GrudziądzZapłacono
70CieśnikKarolinaKPOLK21990GrudziądzZapłacono
71KoślaczSewerynMPOLM21990GrudziądzZapłacono
72PedryczHubertMPOLM21990Toruń
73LewandowskiMikołajMPOLM21992GdańskMBC TeamZapłacono
74PicDawidMPOLM21992BydgoszczZapłacono
75CybulskiPawełMPOLM11993SwiecieZapłacono
76GajdaPatrykMPOLM11993GdyniaZapłacono
77HreniakKacperMPOLM11993GrudziądzZapłacono
78ZielińskiMarcinMPOLM11993Lubicz Górny
79SkibskiMaciejMPOLM11995ŚwiecieZapłacono
80AdrychFilipMPOLM11996BydgoszczZapłacono
81BagrowskiKarolMPOLM11996ToruńSport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie
82GrabowskiSzymonMPOLM11997Grudziądz
83WitkowskiMaurycyMPOLM11998KwidzynZapłacono
84StuckDorotaKPOLK11999ŚwiecieZapłacono
85WujkowskaIzabelaKPOLK11999OlsztynNajmowicz Triathlon/ 3life TeamZapłacono
86ChmielewskiJakubMPOLM12000GrudziądzZapłacono