maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza


Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/4 IM (950m-45km-10,5km)Wolne miejsca: 44

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1Brac-WalczykMałgorzataKPOLK51958Dolna GrupaZapłacono
2BunkDariaKPOLK31979GrudziądzZapłacono
3CieśnikKarolinaKPOLK21990GrudziądzZapłacono
4KotewiczAnnaKPOLK21983GrudziądzBrakZapłacono
5KryspinMartaKPOLK21986Grudziądz/GdańskStajniakTeamZapłacono
6KujawaEwaKPOLK31977Grudziądzewakujawa@tlen.plZapłacono
7LubiszewskaKarolinaKPOLK21984ToruńBiegoholicyZapłacono
8OsuchMirosławaKPOLK41967GrudziądzZapłacono
9StuckDorotaKPOLK11999ŚwiecieZapłacono
10WojnowskaKatarzynaKPOLK31977Dolna GrupaZapłacono
11WujkowskaIzabelaKPOLK11999OlsztynNajmowicz Triathlon/ 3life TeamZapłacono
12Wysocka SadłoJoannaKPOLK31975BojanoZapłacono
13ZadrożnaDorotaKPOLK31974GrudziądzJack Runner
14ZubowiczMariaKPOLK31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
15ŻukotyńskaJulitaKPOLK31980GrupaZapłacono
16AdrychFilipMPOLM11996BydgoszczZapłacono
17BagrowskiKarolMPOLM11996ToruńSport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie
18BednarekZbigniewMPOLM31982KwidzynZapłacono
19BielecAdamMPOLM21989SkepeZapłacono
20BielińskiMaciejMPOLM31981TrzęsaczBrakZapłacono
21BielińskiTomaszMPOLM31980NiwyBraciaTEAMZapłacono
22BuczkowskiKrzysztofMPOLM21986GrudziądzZapłacono
23ChabasińskiGrzegorzMPOLM41971GrudziądzZapłacono
24ChmielewskiJakubMPOLM12000GrudziądzZapłacono
25ChmielewskiRafałMPOLM31974GrudziądzTRIdivision Triathlon TeamZapłacono
26ChojnowskiAndrzejMPOLM41969IławaPOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWAZapłacono
27CiastekGrzegorzMPOLM41963ChełmnoDziadek żelazkoZapłacono
28CybulskiPawełMPOLM11993SwiecieZapłacono
29FlorczakMaciejMPOLM21987RudzienicePOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWA
30GajdaPatrykMPOLM11993GdyniaZapłacono
31GawlikWojciechMPOLM31981BydgoszczZapłacono
32GolińskiMichałMPOLM31979ŚwiecieZapłacono
33GołaśRobertMPOLM31976IławaOrkaMasters IławaZapłacono
34GrabowskiSzymonMPOLM11997Grudziądz
35GrzebieniewskiBogdanMPOLM21989GrudziądzZapłacono
36HachajDawidMPOLM31981KwidzynRS5 Events
37HreniakKacperMPOLM11993GrudziądzZapłacono
38JabłońskiPatrykMPOLM21987GrudziądzBez Formy TeamZapłacono
39JagielskiSzymonMPOLM31977ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
40JankowskiAdamMPOLM31975GrudziądzPanZapłacono
41JankowskiMichałMPOLM21988KwidzynOrbit OneZapłacono
42JankowskiTomaszMPOLM31973BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
43JaworskiBartoszMPOLM31974LisewoZapłacono
44JażdżewskiDawidMPOLM31981BydgoszczDesperaci BydgoszczZapłacono
45KlonowskiTomaszMPOLM31978ŚwiecieZapłacono
46KoślaczSewerynMPOLM21990GrudziądzZapłacono
47KozłowskiPrzemysławMPOLM31981Grudziądz
48KroplewskiMaciejMPOLM31981GdańskCTSZapłacono
49KrzemińskiMaciejMPOLM31980GrudziądzZapłacono
50KusiowskiLeszekMPOLM31981Mały RudnikBike U Up-TKJ MatuszewskiZapłacono
51LewandowskiMikołajMPOLM21992GdańskMBC TeamZapłacono
52LewandowskiTomaszMPOLM31981BydgoszczWiHurra SobiejuchyZapłacono
53ŁazarskiTomaszMPOLM31973ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
54MachnioMarekMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
55MagdzińskiMichałMPOLM31980GrudziądzSAGANZapłacono
56MarchlewskiKamilMPOLM21983ChełmnoMCŚULTRA
57MazurPawełMPOLM21989GrudziądzNajmowicz Triathlon/ TRS SuszZapłacono
58NowickiBartoszMPOLM21988BydgoszczTriSpace/TrekZapłacono
59OrzędowskiDominikMPOLM41971KwidzynOrbit One
60PawłowskiMarekMPOLM41971Wałdowo SzlacheckieZapłacono
61PedryczHubertMPOLM21990Toruń
62PiaseckiDanielMPOLM31982GrudziądzZapłacono
63PicDawidMPOLM21992BydgoszczZapłacono
64PietrykaGrzegorzMPOLM21983GrudziądzZapłacono
65PlessWojciechMPOLM31973SzembrukBrak
66RauchfleiszAndrzejMPOLM41970Aleksandrów KujawskiCzopki KolczasteZapłacono
67RolewiczKarolMPOLM21989GrudziądzAd21.plZapłacono
68RomańskiKazimierzMPOLM41964LegionowoZapłacono
69SkibskiMaciejMPOLM11995ŚwiecieZapłacono
70StelmachDariuszMPOLM31977KwidzynKwidzyn BiegaZapłacono
71SubkowskiArturMPOLM31976ŚwiecieZapłacono
72SudołJacekMPOLM31978BydgoszczPARKRUN BYDGOSZCZ
73SzewczakJacekMPOLM31980GrudziądzDARZBOR DLZapłacono
74SzuberskiMichałMPOLM31974BydgoszczDesperaci
75SzypnikMaciejMPOLM41972IławaOrka Mastets IławaZapłacono
76TrzopekGrzegorzMPOLM31982ŚwiecieZapłacono
77WacławskiGrzegorzMPOLM51958IławaZapłacono
78WalkowiakBartoszMPOLM31982Nakło Nad NoteciąZapłacono
79WargackiPiotrMPOLM31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
80WasilewskiMirosławMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
81WichrowskiRafałMPOLM21989GrudziądzZapłacono
82WitkowskiMaurycyMPOLM11998KwidzynZapłacono
83WolakPawełMPOLM21987ToruńCampeones de TriatlonZapłacono
84WolczynskiSewerynMPOLM31976GrudziadzZapłacono
85ZielińskiMarcinMPOLM11993Lubicz Górny
86ZygmuntMarcinMPOLM31977GrudziądzZygabiegaZapłacono