maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza


Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/4 IM (950m-45km-10,5km)Wolne miejsca: 44

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BielecAdamMPOLM21989SkepeZapłacono
2JankowskiAdamMPOLM31975GrudziądzPanZapłacono
3ChojnowskiAndrzejMPOLM41969IławaPOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWAZapłacono
4RauchfleiszAndrzejMPOLM41970Aleksandrów KujawskiCzopki KolczasteZapłacono
5KotewiczAnnaKPOLK21983GrudziądzBrakZapłacono
6SubkowskiArturMPOLM31976ŚwiecieZapłacono
7JaworskiBartoszMPOLM31974LisewoZapłacono
8NowickiBartoszMPOLM21988BydgoszczTriSpace/TrekZapłacono
9WalkowiakBartoszMPOLM31982Nakło Nad NoteciąZapłacono
10GrzebieniewskiBogdanMPOLM21989GrudziądzZapłacono
11PiaseckiDanielMPOLM31982GrudziądzZapłacono
12BunkDariaKPOLK31979GrudziądzZapłacono
13StelmachDariuszMPOLM31977KwidzynKwidzyn BiegaZapłacono
14HachajDawidMPOLM31981KwidzynRS5 Events
15JażdżewskiDawidMPOLM31981BydgoszczDesperaci BydgoszczZapłacono
16PicDawidMPOLM21992BydgoszczZapłacono
17OrzędowskiDominikMPOLM41971KwidzynOrbit One
18StuckDorotaKPOLK11999ŚwiecieZapłacono
19ZadrożnaDorotaKPOLK31974GrudziądzJack Runner
20KujawaEwaKPOLK31977Grudziądzewakujawa@tlen.plZapłacono
21AdrychFilipMPOLM11996BydgoszczZapłacono
22ChabasińskiGrzegorzMPOLM41971GrudziądzZapłacono
23CiastekGrzegorzMPOLM41963ChełmnoDziadek żelazkoZapłacono
24PietrykaGrzegorzMPOLM21983GrudziądzZapłacono
25TrzopekGrzegorzMPOLM31982ŚwiecieZapłacono
26WacławskiGrzegorzMPOLM51958IławaZapłacono
27PedryczHubertMPOLM21990Toruń
28WujkowskaIzabelaKPOLK11999OlsztynNajmowicz Triathlon/ 3life TeamZapłacono
29SudołJacekMPOLM31978BydgoszczPARKRUN BYDGOSZCZ
30SzewczakJacekMPOLM31980GrudziądzDARZBOR DLZapłacono
31ChmielewskiJakubMPOLM12000GrudziądzZapłacono
32Wysocka SadłoJoannaKPOLK31975BojanoZapłacono
33ŻukotyńskaJulitaKPOLK31980GrupaZapłacono
34HreniakKacperMPOLM11993GrudziądzZapłacono
35MarchlewskiKamilMPOLM21983ChełmnoMCŚULTRA
36BagrowskiKarolMPOLM11996ToruńSport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie
37RolewiczKarolMPOLM21989GrudziądzAd21.plZapłacono
38CieśnikKarolinaKPOLK21990GrudziądzZapłacono
39LubiszewskaKarolinaKPOLK21984ToruńBiegoholicyZapłacono
40WojnowskaKatarzynaKPOLK31977Dolna GrupaZapłacono
41RomańskiKazimierzMPOLM41964LegionowoZapłacono
42BuczkowskiKrzysztofMPOLM21986GrudziądzZapłacono
43KusiowskiLeszekMPOLM31981Mały RudnikBike U Up-TKJ MatuszewskiZapłacono
44BielińskiMaciejMPOLM31981TrzęsaczBrakZapłacono
45FlorczakMaciejMPOLM21987RudzienicePOL-MAK MISTRAL QUEST IŁAWA
46KroplewskiMaciejMPOLM31981GdańskCTSZapłacono
47KrzemińskiMaciejMPOLM31980GrudziądzZapłacono
48SkibskiMaciejMPOLM11995ŚwiecieZapłacono
49SzypnikMaciejMPOLM41972IławaOrka Mastets IławaZapłacono
50Brac-WalczykMałgorzataKPOLK51958Dolna GrupaZapłacono
51ZielińskiMarcinMPOLM11993Lubicz Górny
52ZygmuntMarcinMPOLM31977GrudziądzZygabiegaZapłacono
53MachnioMarekMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
54PawłowskiMarekMPOLM41971Wałdowo SzlacheckieZapłacono
55ZubowiczMariaKPOLK31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
56KryspinMartaKPOLK21986Grudziądz/GdańskStajniakTeamZapłacono
57WitkowskiMaurycyMPOLM11998KwidzynZapłacono
58GolińskiMichałMPOLM31979ŚwiecieZapłacono
59JankowskiMichałMPOLM21988KwidzynOrbit OneZapłacono
60MagdzińskiMichałMPOLM31980GrudziądzSAGANZapłacono
61SzuberskiMichałMPOLM31974BydgoszczDesperaci
62LewandowskiMikołajMPOLM21992GdańskMBC TeamZapłacono
63WasilewskiMirosławMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
64OsuchMirosławaKPOLK41967GrudziądzZapłacono
65GajdaPatrykMPOLM11993GdyniaZapłacono
66JabłońskiPatrykMPOLM21987GrudziądzBez Formy TeamZapłacono
67CybulskiPawełMPOLM11993SwiecieZapłacono
68MazurPawełMPOLM21989GrudziądzNajmowicz Triathlon/ TRS SuszZapłacono
69WolakPawełMPOLM21987ToruńCampeones de TriatlonZapłacono
70WargackiPiotrMPOLM31981BydgoszczTM Iron TeamZapłacono
71KozłowskiPrzemysławMPOLM31981Grudziądz
72ChmielewskiRafałMPOLM31974GrudziądzTRIdivision Triathlon TeamZapłacono
73WichrowskiRafałMPOLM21989GrudziądzZapłacono
74GołaśRobertMPOLM31976IławaOrkaMasters IławaZapłacono
75KoślaczSewerynMPOLM21990GrudziądzZapłacono
76WolczynskiSewerynMPOLM31976GrudziadzZapłacono
77GrabowskiSzymonMPOLM11997Grudziądz
78JagielskiSzymonMPOLM31977ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
79BielińskiTomaszMPOLM31980NiwyBraciaTEAMZapłacono
80JankowskiTomaszMPOLM31973BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
81KlonowskiTomaszMPOLM31978ŚwiecieZapłacono
82LewandowskiTomaszMPOLM31981BydgoszczWiHurra SobiejuchyZapłacono
83ŁazarskiTomaszMPOLM31973ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
84GawlikWojciechMPOLM31981BydgoszczZapłacono
85PlessWojciechMPOLM31973SzembrukBrak
86BednarekZbigniewMPOLM31982KwidzynZapłacono