maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza


Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/4 IM (950m-45km-10,5km)Wolne miejsca: 55

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChmielewskiRafałMPOLM31974GrudziądzTRIdivision Triathlon TeamZapłacono
2KrzemińskiMaciejMPOLM31980GrudziądzZapłacono
3RolewiczKarolMPOLM21989GrudziądzAd21.plZapłacono
4ZygmuntMarcinMPOLM31977GrudziądzZygabiegaZapłacono
5KoślaczSewerynMPOLM21990GrudziądzZapłacono
6PiaseckiDanielMPOLM31982GrudziądzZapłacono
7KujawaEwaKPOLK31977Grudziądzewakujawa@tlen.plZapłacono
8MazurPawełMPOLM21989GrudziądzNajmowicz Triathlon/ TRS SuszZapłacono
9BuczkowskiKrzysztofMPOLM21986GrudziądzZapłacono
10OsuchMirosławaKPOLK41967GrudziądzZapłacono
11WojnowskaKatarzynaKPOLK31977Dolna GrupaZapłacono
12BunkDariaKPOLK31979GrudziądzZapłacono
13Wysocka SadłoJoannaKPOLK31975BojanoZapłacono
14JabłońskiPatrykMPOLM21987GrudziądzBez Formy TeamZapłacono
15BednarekZbigniewMPOLM31982KwidzynZapłacono
16LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
17PawłowskiMarekMPOLM41971Wałdowo Szlacheckie
18PlessWojciechMPOLM31973SzembrukBrak
19WolczynskiSewerynMPOLM31976GrudziadzZapłacono
20GrzebieniewskiBogdanMPOLM21989GrudziądzZapłacono
21KotewiczAnnaKPOLK21983GrudziądzBrakZapłacono
22CieśnikKarolinaKPOLK21990GrudziądzZapłacono
23ŻukotyńskaJulitaKPOLK31980GrupaZapłacono
24BielińskiMaciejMPOLM31981TrzęsaczBrakZapłacono
25ŁazarskiTomaszMPOLM31973ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
26StuckDorotaKPOLK11999ŚwiecieZapłacono
27MarchlewskiKamilMPOLM21983ChełmnoMCŚULTRA
28JagielskiSzymonMPOLM31977ŁasinDziki z ŁasinaZapłacono
29ZadrożnaDorotaKPOLK31974GrudziądzJack Runner
30WitkowskiMaurycyMPOLM11998KwidzynZapłacono
31KozłowskiPrzemysławMPOLM31981Grudziądz
32GajdaPatrykMPOLM11993GdyniaZapłacono
33SzypnikMaciejMPOLM41972IławaOrka Mastets IławaZapłacono
34OrzędowskiDominikMPOLM41971KwidzynOrbit One
35JankowskiMichałMPOLM21988KwidzynOrbit OneZapłacono
36PietrykaGrzegorzMPOLM21983GrudziądzZapłacono
37WasilewskiMirosławMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
38MachnioMarekMPOLM31974IławaOrka Mastets IławaZapłacono
39JankowskiAdamMPOLM31975GrudziądzPan
40SkibskiMaciejMPOLM11995Świecie
41RomańskiKazimierzMPOLM41964LegionowoZapłacono
42BielińskiTomaszMPOLM31980NiwyBraciaTEAMZapłacono
43WichrowskiRafałMPOLM21989GrudziądzZapłacono
44Brac-WalczykMałgorzataKPOLK51958Dolna GrupaZapłacono
45CybulskiPawełMPOLM11993SwiecieZapłacono
46TrzopekGrzegorzMPOLM31982ŚwiecieZapłacono
47HreniakKacperMPOLM11993GrudziądzZapłacono
48PedryczHubertMPOLM21990Toruń
49ZielińskiMarcinMPOLM11993Lubicz Górny
50MagdzińskiMichałMPOLM31980GrudziądzSAGANZapłacono
51LewandowskiMikołajMPOLM21992GdańskMBC TeamZapłacono
52SubkowskiArturMPOLM31976ŚwiecieZapłacono
53KlonowskiTomaszMPOLM31978ŚwiecieZapłacono
54GawlikWojciechMPOLM31981BydgoszczZapłacono
55PicDawidMPOLM21992BydgoszczZapłacono
56RauchfleiszAndrzejMPOLM41970Aleksandrów KujawskiCzopki KolczasteZapłacono
57GolińskiMichałMPOLM31979ŚwiecieZapłacono
58WujkowskaIzabelaKPOLK11999OlsztynNajmowicz Triathlon/ 3life TeamZapłacono
59ChabasińskiGrzegorzMPOLM41971GrudziądzZapłacono
60StelmachDariuszMPOLM31977KwidzynKwidzyn BiegaZapłacono
61BagrowskiKarolMPOLM11996ToruńSport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie
62WalkowiakBartoszMPOLM31982Nakło Nad NoteciąZapłacono
63LewandowskiTomaszMPOLM31981BydgoszczWiHurra SobiejuchyZapłacono
64JankowskiTomaszMPOLM31973BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
65SzewczakJacekMPOLM31980GrudziądzDARZBOR DLZapłacono
66HachajDawidMPOLM31981KwidzynRS5 Events
67GrabowskiSzymonMPOLM11997Grudziądz
68WolakPawełMPOLM21987ToruńCampeones de TriatlonZapłacono
69JażdżewskiDawidMPOLM31981BydgoszczDesperaci BydgoszczZapłacono
70KryspinMartaKPOLK21986Grudziądz/GdańskStajniakTeamZapłacono
71AdrychFilipMPOLM11996BydgoszczZapłacono
72CiastekGrzegorzMPOLM41963ChełmnoDziadek żelazkoZapłacono
73WacławskiGrzegorzMPOLM51958IławaZapłacono
74LubiszewskaKarolinaKPOLK21984ToruńBiegoholicyZapłacono
75KroplewskiMaciejMPOLM31981GdańskCTSZapłacono