maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 483
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 483

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
2DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
3GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
4GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaZapłacono
5HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
6KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
7ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamZapłacono
8MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieZapłacono
9MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
10PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinPłaskoziemcyZapłacono
11PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamZapłacono
12PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecZapłacono
13SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławZapłacono
14ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
15ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Nowa RudaZapłacono
16ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBZapłacono
17ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
18BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
19BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
20BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
21ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków Kłodzki
22GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
23GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
24GrzelińskiMichałMPOL22KM, M30Jarocin?
25GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
26GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
27GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
28IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniów
29JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-Gorce
30JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
31KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
32KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
33KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
34KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biega
35KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40Wrocław
36LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
37LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA Wrocław
38ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
39MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
40MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
41PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
42PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
43PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
44PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
45PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
46SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
47StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa
48WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony