maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 480
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 480

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniów
2GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
3PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
4GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
5GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
6BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
7PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
8SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławZapłacono
9ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamZapłacono
10ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Nowa RudaZapłacono
11ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków Kłodzki
12KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
13BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
14ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
15MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
16JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-Gorce
17HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
18PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
19MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
20GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
21KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biega
22ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
23KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
24GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
25PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecZapłacono
26PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
27PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinPłaskoziemcyZapłacono
28KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40Wrocław
29GrzelińskiMichałMPOL22KM, M30Jarocin?
30LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
31PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
32BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
33BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
34ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
35MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
36PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamZapłacono
37KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
38SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
39GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaZapłacono
40GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
41JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
42MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieZapłacono
43DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
44LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA Wrocław
45ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBZapłacono
46WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony
47KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
48StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa
49PietruszMałgorzataKPOL22KM, K50Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
50SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30Wałbrzych
51RatajczakDariuszMPOL22KM, M50DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
52RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono