maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 461
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 461

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
2BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
3BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
4Binkiewicz-KowalczykAgnieszkaKPOL22KM, K30OsolaVIRTUALIZM Agnieszka Binkiewicz-Kowalczyk
5BorkowskaAnnaKPOL22KM, K30Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
6BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
7CebulskiLeszekMPOL22KM, M50WrocławZapłacono
8ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków Kłodzki
9DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
10FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M50Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PL
11GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
12GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
13GładyszRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaR2 TEAMZapłacono
14GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaZapłacono
15GorczyńskiNorbertMPOL22KM, M20Kudowa-ZdrójKudowianka RunZapłacono
16GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-ZdrójwawrzynteamZapłacono
17GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
18GrzelińskiMichałMPOL22KM, M30Jarocin?
19GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
20GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
21GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
22HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
23HatałaTomaszMPOL22KM, M30WrocławBarca
24HołystMarcinMPOL51KM, M40Mysłaków#WAWRZYNTEAM
25IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniów
26JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-Gorce
27JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaZapłacono
28JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
29KarasińskiMarcinMPOL22KM, M40Zagrodno
30KawkaDamianMPOL51KM, M40Warszawa
31KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
32KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
33KornackaMonikaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
34KowalikAndrzejMPOL22KM, M40OpoleBieg Opolski , AdRunaLine
35KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
36KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
37KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biega
38KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
39KwiatkowskaZuzannaKPOL22KM, K40SzczytnaRNB TEAM Polanica-Zdrój
40LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
41LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA WrocławZapłacono
42LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławAltra Team Red
43ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamZapłacono
44ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
45ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
46MenesMarcinMPOL51KM, M40, KPMichałkowaKLUB MATYLDY MICHAŁKOWAZapłacono
47MichalakRafałMPOL51KM, M20Czepielowice
48MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocławwawrzynteam
49MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
50MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieZapłacono
51MikołajewiczBeataKPOL22KM, K40LesznoFZCJ.plZapłacono
52MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
53MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
54PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
55PasiewiczJakuMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna ŚwidnicaZapłacono
56PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
57PencOndřejMCZE51KM, M40MeziměstíZapłacono
58PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinPłaskoziemcyZapłacono
59PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
60PietruszMałgorzataKPOL22KM, K50Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
61PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
62PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
63PitońPawełMPOL22KM, M30, KPZąbkowice Slaskie#ultrarodzinka
64PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamZapłacono
65PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecZapłacono
66RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
67RatajczakDariuszMPOL22KM, M50DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
68RudyRafalMPOL22KM, M30Wroclaw
69SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławZapłacono
70SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
71SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30Wałbrzych
72SokulskiTomaszMPOL22KM, M30WrocławZapłacono
73StachowskaMonikaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
74StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa
75ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
76TrybulecAleksandraKPOL22KM, K30Wrocław?
77WajdaMaciejMPOL51KM, M30WrocławSPELOCLUB WROCŁAWZapłacono
78WalkowiczMarekMPOL22KM, M40GluszycaZapłacono
79WalkowiczMateuszMPOL22KM, M20Głuszyca#WAWRZYNTEAMZapłacono
80WeissKrzysztofMPOL22KM, M40Świdnica
81WojslawBartłomiejMPOL22KM, M30BiałaGLKS w MarcinowicachZapłacono
82WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony
83ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Nowa RudaZapłacono
84ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBZapłacono
85ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono