maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
2FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M50Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PL
3ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBZapłacono
4MenesMarcinMPOL51KM, M40, KPMichałkowaKLUB MATYLDY MICHAŁKOWAZapłacono
5JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-Gorce
6ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
7GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
8GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
9GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
10HołystMarcinMPOL51KM, M40Mysłaków#WAWRZYNTEAM
11KawkaDamianMPOL51KM, M40Warszawa
12KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
13ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
14MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieZapłacono
15PencOndřejMCZE51KM, M40MeziměstíZapłacono
16PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
17StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa
18ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Nowa RudaZapłacono
19ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
20BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
21GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
22JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaZapłacono
23MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocławwawrzynteam
24PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinPłaskoziemcyZapłacono
25SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30Wałbrzych
26WajdaMaciejMPOL51KM, M30WrocławSPELOCLUB WROCŁAWZapłacono
27WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony
28MichalakRafałMPOL51KM, M20Czepielowice
29SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławZapłacono
30HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
31PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
32PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecZapłacono
33BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
34GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
35IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniów
36GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-ZdrójwawrzynteamZapłacono
37JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
38ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
39CebulskiLeszekMPOL22KM, M50WrocławZapłacono
40KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
41KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biega
42PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamZapłacono
43RatajczakDariuszMPOL22KM, M50DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
44LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA WrocławZapłacono
45DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
46GładyszRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaR2 TEAMZapłacono
47GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
48KowalikAndrzejMPOL22KM, M40OpoleBieg Opolski , AdRunaLine
49ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamZapłacono
50MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
51PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
52WalkowiczMarekMPOL22KM, M40GluszycaZapłacono
53WeissKrzysztofMPOL22KM, M40Świdnica
54PitońPawełMPOL22KM, M30, KPZąbkowice Slaskie#ultrarodzinka
55GrzelińskiMichałMPOL22KM, M30Jarocin?
56HatałaTomaszMPOL22KM, M30WrocławBarca
57PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
58RudyRafalMPOL22KM, M30Wroclaw
59SokulskiTomaszMPOL22KM, M30Wrocław
60WojslawBartłomiejMPOL22KM, M30BiałaGLKS w MarcinowicachZapłacono
61PasiewiczJakuMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna ŚwidnicaZapłacono
62GorczyńskiNorbertMPOL22KM, M20Kudowa-ZdrójKudowianka RunZapłacono
63WalkowiczMateuszMPOL22KM, M20Głuszyca#WAWRZYNTEAMZapłacono
64PietruszMałgorzataKPOL22KM, K50Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
65GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaZapłacono
66KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
67KornackaMonikaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
68KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
69KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
70KwiatkowskaZuzannaKPOL22KM, K40SzczytnaRNB TEAM Polanica-Zdrój
71LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
72MikołajewiczBeataKPOL22KM, K40LesznoFZCJ.plZapłacono
73PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
74RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
75BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
76Binkiewicz-KowalczykAgnieszkaKPOL22KM, K30OsolaVIRTUALIZM Agnieszka Binkiewicz-Kowalczyk
77BorkowskaAnnaKPOL22KM, K30Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
78BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
79ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków Kłodzki
80MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
81SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
82StachowskaMonikaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
83TrybulecAleksandraKPOL22KM, K30Wrocław?