maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 358
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 358

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniówPlanybiegowe.plSZapłacono
2GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z GoleniowaSZapłacono
3PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
4GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
5GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
6BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
7PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
8SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławMZapłacono
9ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamMZapłacono
10ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40, KORONANowa RudaSZapłacono
11ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków KłodzkiSZapłacono
12KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAMMZapłacono
13BieniasŁukaszMPOL51KM, M30, KORONADzierżoniówBielawska Akademia BieganiaMZapłacono
14ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
15MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
16JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-GorceMZapłacono
17HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
18PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
19MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
20GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
21KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biegaXLZapłacono
22ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
23KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
24GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
25PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecMZapłacono
26PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
27PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinSekcja Górska HasajTo! PłaskoziemcyMZapłacono
28KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławMZapłacono
29GrzelińskiMichałMPOL51KM, M30Jarocin?MZapłacono
30LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
31PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
32BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
33BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
34ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
35MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersLZapłacono
36PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamLZapłacono
37KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
38SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
39GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaXLZapłacono
40GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
41JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
42MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieMZapłacono
43DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersMZapłacono
44LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA WrocławMZapłacono
45ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBSZapłacono
46WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony
47KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMLZapłacono
48StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa BiegowaMZapłacono
49PietruszMałgorzataKPOL22KM, K50Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMLZapłacono
50SkrzypińskiPiotrMPOL22KM, M40WałbrzychMZapłacono
51RatajczakDariuszMPOL22KM, M50DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMLZapłacono
52RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMLZapłacono
53GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-ZdrójwawrzynteamSZapłacono
54WajdaMaciejMPOL51KM, M30WrocławSPELOCLUB WROCŁAWMZapłacono
55KornackaMonikaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMSZapłacono
56WalkowiczMarekMPOL22KM, M40GluszycaZapłacono
57WalkowiczMateuszMPOL22KM, M20Głuszyca#WAWRZYNTEAMMZapłacono
58GładyszRafałMPOL22KM, M40Świdnica#byleprzedjurkiemXLZapłacono
59PasiewiczJakuMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna ŚwidnicaLZapłacono
60KowalikAndrzejMPOL22KM, M40OpoleBieg Opolski , AdRunaLineLZapłacono
61WeissKrzysztofMPOL22KM, M40ŚwidnicaLZapłacono
62MenesMarcinMPOL51KM, M40, KPMichałkowaKLUB MATYLDY MICHAŁKOWALZapłacono
63HołystMarcinMPOL51KM, M40Mysłaków#WAWRZYNTEAMLZapłacono
64BorkowskaAnnaKPOL22KM, K30Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMXLZapłacono
65GorczyńskiNorbertMPOL22KM, M20Kudowa-ZdrójKudowianka RunMZapłacono
66StachowskaMonikaKPOL22KM, K30WrocławSZapłacono
67CebulskiLeszekMPOL22KM, M50WrocławLZapłacono
68MichalakRafałMPOL51KM, M20Czepielowice
69JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaLZapłacono
70PencOndřejMCZE51KM, M40MeziměstíZapłacono
71MichalskiKrystianMPOL22KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAMLZapłacono
72Binkiewicz-KowalczykAgnieszkaKPOL22KM, K30OsolaVIRTUALIZM Agnieszka Binkiewicz-Kowalczyk
73WojslawBartłomiejMPOL22KM, M30BiałaGLKS w MarcinowicachSZapłacono
74PitońPawełMPOL22KM, M30, KPZąbkowice Slaskie#ultrarodzinka
75RudyRafalMPOL22KM, M30Wroclaw
76KawkaDamianMPOL51KM, M40Warszawa
77MikołajewiczBeataKPOL22KM, K40LesznoFZCJ.pl
78ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaL
79FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M50Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PLMZapłacono
80HatałaTomaszMPOL22KM, M30WrocławBarcaLZapłacono
81TrybulecAleksandraKPOL22KM, K30Wrocław?
82KwiatkowskaZuzannaKPOL22KM, K40SzczytnaRNB TEAM Polanica-ZdrójMZapłacono
83SokulskiTomaszMPOL22KM, M30WrocławXLZapłacono
84LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławAltra Team Red
85KarasińskiMarcinMPOL22KM, M40Zagrodno
86GreńMariaKPOL22KM, K20DzierżoniówSZapłacono
87WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M40ŚwiebodziceLZapłacono
88PatalonMarekMPOL22KM, M50ZebrzydówGLKS w MarcinowicachSZapłacono
89PałysMarcinMPOL22KM, M30Nowa RudaMZapłacono
90HarendarzKamilMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaLZapłacono
91KnachMartaKPOL51KM, K40ŚwiebodziceBlue Computers Serwis Laptopów ŚwiebodziceSZapłacono
92OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30Wrocław
93KnachTomaszMPOL51KM, M40ŚwiebodziceBlue Computers Serwis Laptopów ŚwiebodziceMZapłacono
94KubowiczZbigniewMPOL51KM, M50OławaNiezrzeszonyLZapłacono
95Anonim#298842MPOL51KM, M50Wałbrzych#WAWRZYNTEAMMZapłacono
96GrzelińskaMalwinaKPOL22KM, K30Jarocin?MZapłacono
97ZarembaJarosławMPOL22KM, M40LubinXLZapłacono
98GrabczakJarosławMPOL51KM, M30OpoleMUDness Opole
99GałęzykaRafałMPOL22KM, M40OpoleEurovent AthleticsLZapłacono
100WildnerWitoldMPOL51KM, M40BytomTimtirimtim Team
Strona 1 z 2