maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 28,400 km - 31.08.2022 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Zamość - Krasnobród 33,9025 km - 01.09.2022 r. (czwartek), START godz. 10:30
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 02.09.2022 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 03.09.2022 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
2BłachnioKatarzynaKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono
3BłaszkiewiczAndrzejMPOLBIEGBrodnica, Woj. Kuj. PomorskieBrodnicaZapłacono
4BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
5HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość BiegaZapłacono
6HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
7KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
8KubisiakKarolinaKPOLBIEG, RToruńZapłacono
9MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
10MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
11PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
12PoczmanAgataKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono
13PopielnickiŁukaszMPOLETAP, IV ETAPChełmZapłacono
14SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
15SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
16SmykMariuszMPOLBIEGLublinZapłacono
17SochajPawełMPOLBIEG, WŁódźVeloAktiv KrakówZapłacono
18SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGAZapłacono
19WeremkoGrzegorzMPOLBIEGPuławyMultimedia Runners PuławyZapłacono
2036BKrakowskie PrzedmieścieMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawLubelskie
21AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
22BalPavloMUKRBIEG, WSolonka
23BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team
24BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
25BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
26BrzozowskiAndrzejMPOLETAP, IV ETAPZamośćWarszawskie Koło Zamościan
27CzerwiecJarosławMPOLETAP, III ETAP, ROstroweiec Świętokrzyski
28CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
29HrycajMarcinMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
30HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
31JakubczakAleksandraKPOLETAP, IV ETAPZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
32JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
33JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
34JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks Opole
35KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
36KnapikSebastianMPOLBIEGRzeszówButyjana.pl
37KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
38KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
39KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
40KuchtaDariuszMPOLBIEG, WWarzyceVeloAktiv Kraków
41KulikKatarzynaKPOLETAP, IV ETAPSitaniec
42KurzawskiTomaszMPOLBIEG, NHoryszów
43LisBeataKPOLETAP, IV ETAPŚwidnik
44LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
45MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
46MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
47MarcinekKrzysztofMPOLBIEG, RLublinPZU SPORT TEAM
48MaruchaTomaszMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawDrużyna Ż
49MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
50MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
51MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
52MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
53MisztelaWitoldMPOLBIEG, WWarszawaIKS Smok Orneta
54NadolskiMichałMPOLETAP, IV ETAPSitno
55NowickiRobertMPOLBIEG, WKłodzkoStart Szczecin
56OlbryśStanisław AdamMPOLBIEGNasielskKB Legionowo
57OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
58OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
59PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość Biega
60PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
61PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NiżneVeloAktiv Kraków
62PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
63PodsiadłoPawełMPOLETAP, IV ETAPKielceKorona Kielce
64PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
65RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
66SobchinskayaNataliyaKUKRBIEG, WDonieck
67Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
68StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
69StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
70SzadyTomaszMPOLETAP, IV ETAPHrubieszówUnia Hrubieszów
71SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
72ŚcibiszMartaKPOLBIEGCzeladzTkkf Saturn czeladz
73Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
74TureckaKasiaKPOLETAP, III ETAPSkierbieszów
75WachMagdalenaKPOLETAP, I ETAPZamosc
76WątorRobertMPOLBIEG, WNowy SączVeloAktiv Kraków
77WilkowskiMirosławMPOLBIEGOstrołękaPromyk Ciechanów
78WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
79WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
80WróblewskiMichałMPOLETAP, IV ETAPZamość
81ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
82ZiembaRafałMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
83ZiółkowskiJacekMPOLBIEG, NWarszawa - Ursynów
84ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK