maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 28,400 km - 31.08.2022 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Zamość - Krasnobród 33,9025 km - 01.09.2022 r. (czwartek), START godz. 10:30
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 02.09.2022 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 03.09.2022 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 143
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
2BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
3BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
4BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
5BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
6HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość Biega
7HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
8JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
9JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
10KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
11KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
12KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
13MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
14MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
15MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
16OlbryśStanisław AdamMPOLBIEGNasielskKB Legionowo
17PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
18PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
19PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
20PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
21PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
22RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
23SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
24SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
25Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
26SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGA
27StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
28StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
29SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
30WeremkoGrzegorzMPOLBIEGPuławyMultimedia Runners PuławyZapłacono
31WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
32ZiembaRafałMPOLBIEGZamośćZamość Biega
33ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK
34KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
35KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
36LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
37MarcinekKrzysztofMPOLBIEG, RLublinPZU SPORT TEAM
38MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
39MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
40ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
41HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
42JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks Opole
43MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
44MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
45OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
46OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
47PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NiżneVeloAktiv Kraków
48SochajPawełMPOLBIEG, WŁódźVeloAktiv Kraków
49WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
50BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team
51MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
52WachMagdalenaKPOLETAP, I ETAPZamosc
53MaruchaTomaszMPOLETAP, III ETAPKrasnystawDrużyna Ż
5436BKrakowskie PrzedmieścieMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawLubelskie
55CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
56Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
57BłachnioKatarzynaKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawa