maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 28,400 km - 31.08.2022 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Zamość - Krasnobród 33,9025 km - 01.09.2022 r. (czwartek), START godz. 10:30
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 02.09.2022 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 03.09.2022 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 143
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
2MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
3OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
4MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
5BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
6SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
7JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
8KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
9PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
10WeremkoGrzegorzMPOLBIEGPuławyMultimedia Runners PuławyZapłacono
11Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
12MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
13KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
14MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
15BłachnioKatarzynaKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawa
1636BKrakowskie PrzedmieścieMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawLubelskie
17MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
18MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
19JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
20LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
21MarcinekKrzysztofMPOLBIEG, RLublinPZU SPORT TEAM
22PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NiżneVeloAktiv Kraków
23StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
24HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość Biega
25KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
26WachMagdalenaKPOLETAP, I ETAPZamosc
27RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
28PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
29WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
30OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
31JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks Opole
32StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
33HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
34SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
35SochajPawełMPOLBIEG, WŁódźVeloAktiv Kraków
36WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
37MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
38MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
39PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
40KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
41BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
42ZiembaRafałMPOLBIEGZamośćZamość Biega
43Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
44SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
45AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
46SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGA
47CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
48OlbryśStanisław AdamMPOLBIEGNasielskKB Legionowo
49KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
50MaruchaTomaszMPOLETAP, III ETAPKrasnystawDrużyna Ż
51PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
52ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK
53BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
54ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
55BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
56HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
57BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team