maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 149
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 149

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
2PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
3KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
4MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
5RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
6WachMagdalenaKPOLETAP, IV ETAPZamosc
7Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
8HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość Biega
9SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGA
10Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
11PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
12AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
13BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
14PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
15PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
16SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
17SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
18BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
19BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
20HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
21PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
22KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
23ZiembaRafałMPOLBIEGZamośćZamość Biega
24WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
25MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
26MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
27MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
28MałkińskiJózefMPOLBIEGBydgoszcz
29JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
30KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
31KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
32KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
33BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
34MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAZapłacono
35MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
36JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
37MaruchaTomaszMPOLETAP, III ETAPKrasnystawDrużyna Ż
38OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
39HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
40CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
41ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
42LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
43StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
44StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
45BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team
46WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
47MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
48OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
49MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
50JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks OpoleZapłacono
51ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK