maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Mini Katorżnik rocznik 2009-2012

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Posmyk, 13 sierpnia 2022
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Dowództwo Wojsk Specjalnych
Współorganizator:
Nadleśnictwo Lubliniec
5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry
Regulamin Regulamin Biegu Katorżnika

Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl
Kategorie:
- Mini Katorżnik rocznik 2009-2012Wolne miejsca: 17

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajMiejscowośćKlub/szkoła/przedszkoleKoszulkaPł.
1300LewickaKajaKPOLSzczecinRuch to zdrowie152Zapłacono
2301GwóźdźUrszulaKPOLCzęstochowaSP7 CZĘSTOCHOWAMZapłacono
3302JagusiakKamilaKPOLCzęstochowaSP7 CZĘSTOCHOWAMZapłacono
4303PiotrowskaMałgorzataKPOLSkierniewiceSZapłacono
5304OsadnikEmiliaKPOLHutkaDelfin KłobuckMZapłacono
6305NowoszNataliaKPOLWarszawaTE Vizja152Zapłacono
7306MrózMichalinaKPOLSosnowiecPodstawowaSZapłacono
8307PietrzikMajaKPOLLubliniecMZapłacono
9308SzywałaGabrielaKPOLJaroszowa WolaSZapłacono
10400KoncewiczOlafMPOLRabowiceXSZapłacono
11401GrabowskiJakubMPOLRadlinXSZapłacono
12402PawłowskiIgnacyMPOLSkierniewiceSZapłacono
13403PsykKamilMPOLPludryZSP PludrySZapłacono
14404CholewińskiTymoteuszMPOLWarszawaSP215 / UKS Orzeł WarszawaLZapłacono
15405KaziorTomekMPOLKatowiceTVS152Zapłacono
16406GostomskiKacperMPOLKrakówCZARNY LOPEZXSZapłacono
17407BogutaKacperMPOLTropiszowMZapłacono
18408PiotrowskiMaciejMPOLSkierniewice140Zapłacono
19409GoneraWitekMPOLCzęstochowa140Zapłacono
20410FąnkowskiAleksanderMPOLŁódź140Zapłacono
21411SzołtysikDawidMPOLŚwierklaniecPodstawowa152Zapłacono
22412SzołtysikMateuszMPOLŚwierklaniecŚwierklaniec152Zapłacono
23413WollnyFilipMPOLSzczecinekXSZapłacono
24414SamborKacperMPOLSycówXSZapłacono
25415RudzińskiAdrianMPOLRąbinoSP RĄBINOXSZapłacono
26416UlbrichtFilipMPOLKaletySpartan Team KaletySZapłacono
27417KotalaSzymonMPOLKaletySpartan Team Kalety152Zapłacono
28418UherekDamianMPOLPszów152Zapłacono
29419CykowskiDawidMPOLPajęcznoASW WATAHA PajęcznoSZapłacono
30KowerOliwierMPOLJaworznoGKS Katowice152
31JastrzębskiDorianMPOLOpoleS
32WilczewskiAlanMPOLKąty Wrocławskie152
33KnitterAnastazjaKPOLGniezno152
34OlejnikMaksymilianMPOLOpoleS
35ZębikTomaszMPOLTarnowskie GóryPodstawowa152
36NowakFilipMPOLSwarzędz152
37SmagowskiNikodemMPOLRadomM
38BudniakJacekMPOLStawiskaPodstawowa140
39BudniakNataliaKPOLStawiskaPodstawowaXS
40NowakLeonMPOLMiotekPodstawowa152
41GierczukKacperMPOLNowe ChechłoPodstawowa140
42GilesAlexMGBRLondonS
43NyczNikodeMPOLKraków152
44SkubaczAgataKPOLBobrownikiM
45DąbkowskaWiktoriaKPOLGoworowoS
46WoźniakAlanMPOLWieluńWieluń BiegaXS
47TerleckaNataliaKPOLLegionowoMłody vs Stary / Sfora BMK140
48ChłądzyńskaLiliaKPOLRędzinyS
49MularczykJuliaKPOLWłoszczowaM
50FrankiIgorMPOLPiekary ŚląskieLecymy Durś152
51SchmidtJanMPOLZabrze140
52ŁągiewkaMajaKPOLKarczewiceUKS Garnek140
53ZomerfeldJakubMPOLTruskolasyK.S. Wojownik KłobuckL