maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Katorżnika - START 10:00 - Drużyny/Teams

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Posmyk, 13 sierpnia 2022
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Dowództwo Wojsk Specjalnych
Współorganizator:
Nadleśnictwo Lubliniec
5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry
Regulamin Regulamin Biegu Katorżnika

Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl
Kategorie:
- Galernik TEAMWolne miejsca: 30

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięImię i nazwisko zawodnik nr 2Imię i nazwisko zawodnik nr 3Imię i nazwisko zawodnik nr 4KrajKlubKoszulka 1Koszulka 2Koszulka 3Koszulka 4Pł.
11001PrezydentaKancelariakckckcPOLKancelaria PrezydentaSMLMZapłacono
21002BbnBbnbbnbbnbbnPOLBiuro Bezpieczeństwa NarodowegoSMLXLZapłacono
31003KośmiderMariuszAndrzej SzajkowskiSzymon LubojańskiWaldemar PułrólPOLROJBRY UNORANE W GLAJDZIELXLLLZapłacono
41004BohdziewiczPawełMichał Jaworski Agnieszka Gawron-Smater Elżbieta Kapuściarek POLSamorządowcy - Powiat Warszawski ZachodniMXXLMSZapłacono
51005KozakAgnieszkaRafał MasłowskiKrzysztof JankowskiRadosław GrzechnikPOLSzybcy i Wściekli ISLLLZapłacono
61006JanikowskiŁukaszMaciej StańczakRadosław StaroszczukPatryk DomińczakPOLSzybcy i Wściekli IILXLMMZapłacono
71007MarkiewiczRadosławMariusz CharubinHubert KalmanJacek Kwiatkowski POL13 Podwórkowa Brygada AlkoholowaMXLMSZapłacono
81008PolakJaroslawBartek OleśŁukasz OleśSzczepan KsiążekPOL19MLLLZapłacono
91009OżógGrzegorzKrzysztof JaciwSławomir OlszyńskiMarcin Manczynski POLCzarny składLMSLZapłacono
101010DzięciołIreneuszUrząd Miasta Piekary ŚląskieUrząd Miasta Piekary ŚląskieUrząd Miasta Piekary ŚląskiePOLUrząd Miasta Piekary ŚląskieLXLMMZapłacono
111011StawiarskiKrzysztofTomasz LatosŁukasz LangośDaniel Sargalski POL5 pułk chemicznyLSML
121012MaliszewskiAndrzejAgnieszka MaliszewskaKatarzyna KotSebastian KotPOLBrzeszczotem po jajachXLMLXLZapłacono
131100KreczmanKrzysztof POLOstatni GalernikLMMXLZapłacono
14GrochowskiMariuszPaulina GrochowskaKinga WykurzMateusz KonopkaPOLXLSMM
15MyślakMariuszDawid Myślak Radosław Cybulski Dominik JagielakPOLLET ME LOVE YOUXLMMM
16RosińskiZbigniewjwkjwkjwkPOLJWKSMLXL
17SzczerbaMarcinSebastian SYGULSKIPiotr BUDZIAKJulia KOŚLACZPOLPĘDZĄCE ŻÓŁWIEXLLMM
18ModrzyńskiPawełJakub GałczyńskiAdam BeneturskiMateusz WosiekPOLXXLLLLZapłacono
19KubackiAndrzejAndrzej NiezgodaKrzysztof JanikTomasz ŁaskowskiPOLLasy Państwowe 1XLLXLL
20RygalikJacekMarzena MatyszczakMałgorzata Kuźmińska-KurczykKrzysztof Dyszy POLLasy Państwowe 2LLLXL