maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 02 lipca 2022
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 5 km - fale od 10:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SikoraKatarzynaKPOL1980LowiczSZapłacono
2MotykaErnestMPOL1974RadomMZapłacono
3PacynaPiotrMPOL1981LesiówBIEGIEM RADOM !MZapłacono
4MichalskiŁukaszMPOL1981LesiówLZapłacono
5KubiakMartaKPOL1987SochaczewXL
6LeśkiewiczPawełMPOL1992BibiampolInter Cars Filia SochaczewSZapłacono
7GabrysiakPaulinaKPOL1987SochaczewLZapłacono
8PiwowarskiTomaszMPOL1987KuznocinXXLZapłacono
9GrabarekGabrielMPOL2004SochaczewDragon Fight Club SochaczewM
10DorodzińskiKamilMPOL1993SochaczewXL
11RadwanPawelMPOL1985WarszawaXL
12ZimochockiKarolMPOL1991SochaczewGołębie PocztoweXLZapłacono
13LenartŁukaszMPOL1991SochaczewCzarna PerłaL
14BajonKonradMPOL1988AndrespolINTAPM
15BajonMateuszMPOL1994AndrespolINTAPLZapłacono
16KaczmarekAdrianMPOL1990JanówkaINTAPM
17LesiakJakubMPOL1989ŁyszkowiceINTAPM
18CzechowiczMichałMPOL1988ŁódźINTAPL
19DumkaŁukaszMPOL1988ŁodźINTAPM
20GromadaSebastian GromadaMPOL1995SiedlceL
21WłodarczykEwelinaKPOL1993SochaczewM
22StępniakAleksandraKPOL1994SłubiceMZapłacono
23NowakMagdalenaKPOL1980SochaczewMZapłacono
24KupisKatarzynaKPOL1980SochaczewS
25ŁukawskiKarolMPOL1988SochaczewInter Cars Filia SochaczewL
26SkolikAndrzejMPOL1967Cybulice Małe2 RBLogXLZapłacono
27SpławskiKonradMPOL1993Sochaczew37 DROPM
28BalcerakAleksanderMPOL2005Sochaczew KątyS
29JeznachWioletaKPOL1985SochaczrwS
30PoleckiMarcinMPOL1988RegówXL
31WoźniakPrzemysławMPOL1985BieliceKS BieliceXL
32JacakDariuszMPOL1978OtwockXXL
33JacakAgnieszkaKPOL1977OtwockXL
34OpasiakMateuszMPOL1993Szczawin KościelnyINTAPM
35ZacharaKonradKPOL1990SochaczewXL
36SzczygiełPiotrMPOL1991SochaczewXL
37GalińskaMagdalenaKPOL1986LegionowoWarszawski ZaułekM
38SmoczykHubertMPOL1986WarszawaWarszawski ZaułekL
39SerwińskiMateuszMPOL1998SochaczewOSP MiszoryL
40MajakDagmaraKPOL1997ŁódźM
41KieszekAleksandraKPOL1997ŁódźXL
42SusikMonikaKPOL1996ŁódźL
43LasockiJanMPOL2006WarszawaL
44StępniakAnetaKPOL1978ŁowiczL
45FrankiewiczDorotaKPOL1980ŁowiczS
46BasińskiKrystianMPOL1992SochaczewWsCM
47MarkiewiczMarcinMPOL1989SochaczewWsCM
48GrochowskiAndrzejMPOL1973PiastówThin Blue LineL
49SzumnyGrzegorzMPOL1978PruszkówThin Blue LineL
50LaszewskiKamilMPOL1994PruszkówThin Blue LineM