maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Amfiteatr przy ul. Podzamcze), 02 lipca 2022
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

LISTA STARTOWA Z PODZIAŁEM NA GRUPY 5 KM

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres 
slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 5 km - fale od 10:00Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SikoraKatarzynaKPOL1980LowiczSZapłacono
2MotykaErnestMPOL1974RadomMZapłacono
3PacynaPiotrMPOL1981LesiówBIEGIEM RADOM !MZapłacono
4MichalskiŁukaszMPOL1981LesiówLZapłacono
5KubiakMartaKPOL1987SochaczewXLZapłacono
6LeśkiewiczPawełMPOL1992BibiampolInter Cars Filia SochaczewSZapłacono
7GabrysiakPaulinaKPOL1987SochaczewLZapłacono
8PiwowarskiTomaszMPOL1987KuznocinXXLZapłacono
9ZimochockiKarolMPOL1991SochaczewGołębie PocztoweXLZapłacono
10BajonKonradMPOL1988AndrespolINTAPMZapłacono
11BajonMateuszMPOL1994AndrespolINTAPLZapłacono
12KaczmarekAdrianMPOL1990JanówkaINTAPMZapłacono
13LesiakJakubMPOL1989ŁyszkowiceINTAPMZapłacono
14CzechowiczMichałMPOL1988ŁódźINTAPLZapłacono
15DumkaŁukaszMPOL1988ŁodźINTAPMZapłacono
16GromadaSebastian GromadaMPOL1995SiedlceLZapłacono
17WłodarczykEwelinaKPOL1993SochaczewMZapłacono
18StępniakAleksandraKPOL1994SłubiceMZapłacono
19NowakMagdalenaKPOL1980SochaczewMZapłacono
20KupisKatarzynaKPOL1980SochaczewSZapłacono
21SkolikAndrzejMPOL1967Cybulice Małe2 RBLogXLZapłacono
22SpławskiKonradMPOL1993Sochaczew37 DROPMZapłacono
23BalcerakAleksanderMPOL2005Sochaczew KątySZapłacono
24JeznachWioletaKPOL1985SochaczrwSZapłacono
25OpasiakMateuszMPOL1993Szczawin KościelnyINTAPMZapłacono
26GalińskaMagdalenaKPOL1986LegionowoWarszawski ZaułekMZapłacono
27SerwińskiMateuszMPOL1998SochaczewOSP MiszoryLZapłacono
28MajakDagmaraKPOL1997ŁódźMZapłacono
29KieszekAleksandraKPOL1997ŁódźXLZapłacono
30SusikMonikaKPOL1996ŁódźLZapłacono
31LasockiJanMPOL2006WarszawaLZapłacono
32StępniakAnetaKPOL1978ŁowiczLZapłacono
33FrankiewiczDorotaKPOL1980ŁowiczSZapłacono
34BasińskiKrystianMPOL1992SochaczewWsCMZapłacono
35MarkiewiczMarcinMPOL1989SochaczewWsCMZapłacono
36GrochowskiAndrzejMPOL1973PiastówThin Blue LineLZapłacono
37SzumnyGrzegorzMPOL1978PruszkówThin Blue LineLZapłacono
38LaszewskiKamilMPOL1994PruszkówThin Blue LineMZapłacono
39TomaszkiewiczŁukaszMPOL1987ŁowiczJust Hero TeamXLZapłacono
40MakośAgnieszkaKPOL1987LowiczSZapłacono
41MazylAdranMPOL1998SochaczewDragon Fight Club SochaczewL
42DobaczewskaAleksandraKPOL1997ŚwiekatowoSZapłacono
43AnyszkaMałgorzataKPOL1984ŁowiczDrużyna PajacyLZapłacono
44OniskMichałMPOL1981PiasecznoXLZapłacono
45ChotkowskiMirosławMPOL1982PiasecznoMZapłacono
46SieradzkiAdamMPOL1999SochaczewInter Cars Filia SochaczewLZapłacono
47TarkowskaMagdalenaKPOL1981ZdunySZapłacono
48DałekJarosławMPOL1999BolimówDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
49WłodarskaWeronikaKPOL1996SochaczewSZapłacono
50WłodarskiBartłomiejMPOL1998SochaczewLZapłacono
51NaguszewskiCezaryMPOL1978SkierniewiceMZapłacono
52WyszogrodzkaJoannaKPOL1991MysłakówSZapłacono
53MoskwaPaulinaKPOL1988MysłakówMZapłacono
54NakonechniukIrynaKPOL1986PiasecznoSZapłacono
55BystranOlenaKPOL1986PiasecznoSZapłacono
56BystranViktorMPOL1982PiasecznoMZapłacono
57UkrainetsIgorMPOL1997PiasecznoSZapłacono
58StępniakPatrykMPOL2005BobrownikiLZapłacono
59MazgajskiJarosławMPOL1994ŻyrardówLZapłacono
60MazgajskaSylwiaKPOL1991ŻyrardówMZapłacono
61WydrzyńskiKamilMPOL1991KuznocinKuznoXL
62SajdlowskiAdamMPOL1986ParzniewXLZapłacono
63RogulaKarolMPOL1989OpaczLZapłacono
64WięchKamilMPOL1989ParzniewL
65KazimierczakMonikaKPOL1981ŁowiczL
66AibinIwonaKPOL1971ZiębiceS
67SkrzeczTomaszMPOL1985ŁowiczParowe MłynyXLZapłacono
68MotylewskiPrzemysławMPOL1980LowiczLZapłacono
69KapałkaMariuszMPOL1977SochaczewXXLZapłacono
70BudaMariuszMPOL1987Sochaczew37 DROPLZapłacono
71MachnickaSylwiaKPOL1988SochaczewLZapłacono
72ZabostJustynaKPOL1989ChąśnoSZapłacono
73BończakMonikaKPOL1985LowiczSZapłacono
74MajakTobiaszMPOL1995ŁódźLZapłacono
75WojciechowskaAgataKPOL1995ŁódźMZapłacono
76PodgórniakKonradMPOL1995ŁódźLZapłacono
77Tryngiel-GaćAnnaKPOL1979ŁowiczMAGLZapłacono
78BorowskaKatarzynaKPOL1978ŁowiczMAGMZapłacono
79CieślakKatarzynaKPOL1982Tomaszów MazowieckiMAGSZapłacono
80CieślakKryspinMPOL1983Tomaszów MazowieckiMAGLZapłacono
81StrzelczykAnetaKPOL1996ŻyrardówMZapłacono
82SzwedOlafMPOL2004BłonieMZapłacono
83JędrzejakKamilMPOL1990SochaczewMWA-WWOXLZapłacono
84SutPrzemysławMPOL1987MysłakówXXLZapłacono
85PełkaWitoldMPOL1986BełchówMZapłacono
86DąbrowskaJulitaKPOL1996SochaczewMZapłacono
87WysockiMateuszMPOL1996WarszawaXLZapłacono
88SmolińskaKarolinaKPOL1994WarszawaMZapłacono
89SmolińskiRafałMPOL1995WarszawaLZapłacono
90KozłowskiAdamMPOL1991SochaczewWsCLZapłacono
91ŻukowskiPiotrMPOL1996SochaczewSkurwysynyXLZapłacono
92CzarnotaEmiliaKPOL1986BolimówSZapłacono
93CzarnotaKrzysztofMPOL1982BolimówLZapłacono
94GołębiewskiŁukaszMPOL1981JanówSoftBlue Run ClubLZapłacono
95WrzesieńKamilMPOL1982WarszawaSoftBlue Run ClubLZapłacono
96ŻużniewAnnaKPOL1978SochaczewWściekłe DziczkiMZapłacono
97LasockiŁukaszMPOL1981Warszawa6MBOTXLZapłacono
98SochalaSzymonMPOL1991ChruślinDragon Fight Club SochaczewXLZapłacono
99JabłońskiJakubMPOL1997BytomMZapłacono
100BąkOskarMPOL1996OtwockMadMan TeamMZapłacono
Strona 1 z 3