maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

NARATON 2022

NARATON 2022
Miejsce i data imprezy: Opole, Grudzice - etap I, 06 lutego 2022
Organizator: Fundacja Od Świtu Do Zmierzchu
Dobre Czasy s.c.

Partnerzy biegu:
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór
Grupa Nordic Walking Suchy Bór
Gmina Turawa
Gmina Chrząstowice
Miasto Opole
Gmina Łubniany
Gmina Dąbrowa
Nadleśnictwo Opole
Nadleśnictwo Kup
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Bieg na 7 kmWolne miejsca: 100
- Nordic WalkingWolne miejsca: 40
- Start w pojedynczym etapieWolne miejsca: 20

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1JakimowiczIzabelaKPOLBIEG, K401974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
2KrawczykZbigniewMPOLBIEG, M401976Polska Nowa WieśWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
3BajsarowiczMarekMPOLBIEG, M501969OpoleCykloopoleZapłacono
4DajczakJoannaKPOLBIEG, K301991OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
5PawlakZbigniewMPOLBIEG, M401980OpoleZapłacono
6RaudzisKlaudiaKPOLBIEG, K401981OpoleBLAZA TEEM
7KulawiakGrzegorzMPOLBIEG, M301989OpoleZapłacono
8KłakowiczMarekMPOLBIEG, M301985OpoleDamboniaZapłacono
9HulkiewiczMarekMPOLBIEG, M501971OpoleCykloopoleZapłacono
10SzpakowskaAgnieszkaKPOLBIEG, K401981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
11Osiecka-WołoszczukPatrycjaKPOLBIEG, K401979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
12KilijanekIzabelaKPOLBIEG, K401976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
13SowińskiAdamMPOLBIEG, M60+1958OpoleOpole biega
14DrozdPrzemysławMPOLBIEG, M501972OpoleTrucht Team Opole
15StrzałkowskaUrszulaKPOLBIEG, K301986OpoleZapłacono
16WitkowskiJarosławMPOLBIEG, M401977NakłoZmierzymyczas. pl TeamZapłacono
17HetmańczykIreneuszMPOLBIEG, M501969KolanowiceFast Foot OpoleZapłacono
18HetmańczykBrunoMPOLBIEG, M162004KolanowiceZapłacono
19BiedronBernardMPOLBIEG, M60+1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
20AntoniewiczGrzegorzMPOLBIEG, M301985OpoleKB Odra OpoleZapłacono
21WielichowskiŁukaszMPOLBIEG, M401982OpoleKB Odra Opole
22PodgórnyMariuszMPOLBIEG, M201993DylakiTeam Ozimek
23IlnickaJulitaKPOLBIEG, K401980PrudnikZapłacono
24RozłuckaAgnieszkaKPOLBIEG, K401979OpoleZapłacono
25WojsTomaszMPOLBIEG, M401981Opole
26JachećJarosławMPOLBIEG, M301987OpoleKB Odra Opole
27WojsAgnieszkaKPOLBIEG, K401981Opole
28GąskaSandraKPOLBIEG, K301986KaniówMorsy Popielów
29JachnoKrystynaKPOLBIEG, K401982Opole
30KoziakAgnieszkaKPOLBIEG, K301987OpoleKB Odra Opole
31DoraDariuszMPOLBIEG, M401974OpoleWiking Opole Biega
32KaczmarczykSebastianMPOLETAP, BIEG1983LubliniecMafia Team Lubliniec
33KordzińskiKazimierzMPOLBIEG, M60+1958LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
34SwobodaLeszekMPOLBIEG, M401973SolarniaMafia Team LubliniecZapłacono
35JabłońskiKazimierzMPOLBIEG, M60+1952PrądySprinter PrądyZapłacono
36HarynekRobertMPOLBIEG, M301984Strzeleczki
37HarynekRobertMPOLBIEG, M301985StrzeleczkiZapłacono
38MaziarekMarcinMPOLBIEG, M401975OpoleMotyla.Noga.RunnersZapłacono
39PrzybyłaMichałMPOLBIEG, M201993PustkówKB Odra OpoleZapłacono
40JachećJacekMPOLBIEG, M301992OzimekKB Odra OpoleZapłacono
41WysotaKrzysztofMPOLBIEG, M301985LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
42PieruszkaPiotrMPOLBIEG, M401979Dębska Kuźnia
43NajgebauerŁukaszMPOLBIEG, M301983OpoleFF InwestycjeZapłacono
44HoffmanEwaKPOLBIEG, K401975OpoleKB Odra Opole
45PoprawaKarolMPOLBIEG, M301983OpoleSKS Chmielowice
46KowalskiJakubMPOLBIEG, M301986OpoleWeekendowi biegacze
47PiotrowskiGrzegorzMPOLBIEG, M301984OpoleWeekendowi biegaczeZapłacono
48ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
49SworaPiotrMPOLBIEG, M301983Chrząstowice
50TomasiakDominikMPOLBIEG, M401978OpoleNazwę klubu wymyślę później...Zapłacono
51PerkaBarbaraKPOLBIEG, K50+1972PrószkówZapłacono
52Kasprzak-DżybertiJoannaKPOLNW1977Suchy BórGrupa Nordic Walking Suchy BórZapłacono
53Marta ŚlęzakMartaKPOLNW1977OpoleZapłacono
54PiłatJoannaKPOLBIEG, K50+1970Suchy BórStowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór
55PasierowskiGrzegorzMPOLBIEG, M501971Kąty OpolskieZłote PlemięZapłacono
56ŁopianiakTomaszMPOLBIEG, M401975OpoleEurovent Athletics
57MaziarekMichałMPOLBIEG, M401982NiemodlinMotyla.Noga.RunnersZapłacono
58MasnykŁukaszMPOLBIEG, M401982OpoleKB Odra OpoleZapłacono
59Janoszka-WitczakAnnaKPOLBIEG, K301989LubieniaZapłacono
60Tomalik-WęgrzynMonikaKPOLBIEG, K301987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
61PoloczekMateuszMPOLBIEG, M201994DziewkowiceOST TEAM
62ŁupińskiPrzemysławMPOLBIEG, M301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
63ZiembaElżbietaKPOLNW1976Strzelce OpolskieZapłacono
64MurzaJuliaKPOLBIEG, K202001Opole
65KotyszKatarzynaKPOLBIEG, K50+1965Opole
66KotyszWaldemarMPOLBIEG, M501964Opole
67HoczekAnetaKPOLNW1977KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro !Zapłacono
68KojDanielMPOLBIEG, M401981KomornikiZapłacono
69DudaPawełMPOLBIEG, M301984NiemodlinNiemodlin Biega
70WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
71WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
72RosickaJoannaKPOLBIEG, K201998Opole
73SmolińskaKasiaKPOLBIEG, K401975OpoleZmierzymyCzas.pl TeamZapłacono
74JarosMirekMPOLBIEG, M401978Zimnice Małe
75KrawczukMateuszMPOLBIEG, M301986OpoleZapłacono
76Jorasz-ŁazikŁukaszMPOLBIEG, M401977OpoleZapłacono
77HałonAndrzejMPOLBIEG, M60+1954Opole
78ŁopianiakMartynaKPOLBIEG, K162003OpoleEurovent Athletics
79GolaKatarzynaKPOLBIEG, K401982OpoleZapłacono
80PlachimowiczAndrzejMPOLBIEG, M301985OpoleZapłacono
81KonciałaDawidMPOLBIEG, M162003Kotorz MałyKB Odra OpoleZapłacono
82PolcynMieczysławMPOLNW1968NiewodnikiStowarzyszenie Sportowe "Feniks"Zapłacono
83KonciałaSebastianMPOLBIEG, M401980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
84WankePrzemysławMPOLBIEG, M401982OpoleZapłacono
85KozimorGrzegorzMPOLETAP, BIEG1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
86KozimorAlicjaKPOLETAP, BIEG1975Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
87GawlikKrzysztofMPOLNW1982PtakowiceStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
88MilińskaLiliannaKPOLBIEG, K401981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
89MichalskaBeataKPOLNW1977MikolinStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
90BieleckaMagdalenaKPOLBIEG, K201993RusinowiceMafia Team LubliniecZapłacono
91JanoszekMarcelMPOLBIEG, M301991SteblówJULA Meble
92WojdaWojciechMPOLBIEG, M401982OpoleZapłacono
93ChamalaKrzysztofMPOLBIEG, M301983LuboszyceWeegree
94KomarDominikaKPOLBIEG, K201994OpoleZapłacono
95PopardowskiJacekMPOLBIEG, M301986OpoleSokół Głubczyce
96RybakWojciechMPOLBIEG, M501970Suchy BórGreenBackZapłacono