maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Samurai Gastro Run Progres

Miejsce i data imprezy: Wrocław, Park Skowroni, boisko od strony ul. Weilgla, 20 marca 2022
Organizator: PROGRES Tomasz Skrzypczak
Partnerzy biegu
7 Samurajów - Restauracja Japońska
Kilometry Pomocy
WKB Piast Wrocław
BUM Wrocław
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 134
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SkrzypczakTomaszMPOL10KM, GASTROWroclawPROGRESMZapłacono
2Indulska-SałdaczEdytaKPOL10KM, K40WrocławKilometry PomocyS
3NowomiejskiMarcinMPOL10KM, M40Mińsk MazowieckiPROGRESMZapłacono
4MurmyłoWojciechMPOL10KM, M40WrocławALOHA HAKUNALZapłacono
5WachowskaDorotaKPOL5KM, K40WrocławWKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-LSZapłacono
6KołaczekSylwiaKPOL10KM, K40WrocławM
7LindnerPawełMPOL10KM, M30KiełczówPROGRESLZapłacono
8GadzińskiMarekMPOL5KM, M60WrocławWKB PIAST WROCŁAWMZapłacono
9BurnatAgataKPOL10KM, K30WroclawPROGRESMZapłacono
10ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalMZapłacono
11WłodarczykMaciejMPOL10KM, M40MiłoszyceTURBO TEAMMZapłacono
12PeszkoRafałMPOL5KM, M20WrocławDąbrowski TeamLZapłacono
13CiszewskiPawełMPOL5KM, M20WroclawXLZapłacono
14GrudzińskaKarolinaKPOL10KM, K20WrocławM
15TeredaAndrzejMPOL10KM, M40PęgówMZapłacono
16JurkiewiczDominikaKPOL5KM, K30WrocławPROGRESMZapłacono
17KowalczykMateuszMPOL5KM, M30WrocławMocna Grupa CezaraM
18KucharskaBarbaraKPOL5KM, K40WrocławanbaXL
19NiebudekMateuszMPOL10KM, M40WrocławLZapłacono
20UliaszJerzyMPOL10KM, M50Bystrzyca KłodzkaM
21KrukowskaEdytaKPOL5KM, K20WrocławS
22ChruszczykMonikaKPOL10KM, K30WrocławS
23MelaMarcinMPOL10KM, M30WroclawMSCL
24MakarczykRyszardMPOL5KM, M50WrocławXXL
25MakarczykKatarzynaKPOL5KM, K20WrocławM
26ZajączkowskiMichałMPOL10KMWrocławGrupa Biegowa KS BrochówM
27DrekoAnnaKPOL10KM, K40, GASTROWrocław7 Samurajów / PROGRES/ AD Group/ TURBOTEAM?SZapłacono
28HaidarIbrahimMPOL5KM, M40WrocławLZapłacono
29StalJustynaKPOL5KM, K40Jelcz-LaskowiceLZapłacono
30SkorackaAnnaKPOL5KM, K30, GASTROWrocławSZapłacono
31RudnerJanuszMPOL5KM, M40Lewin BrzeskiSąsiedziteaML
32JaneckiMateuszMPOL10KM, M20Jastrzębie-ZdrójBziegaczeMZapłacono
33ŻółtowskiKrzysztofMPOL10KM, M60WrocławM
34EngelTomaszMPOL10KM, M40Oławastraż pożarna OławaM
35KisilewiczMarekMPOL10KM, M40Wysoka7 Samurajów / PROGRES/ AD Group/ TURBOTEAM?MZapłacono
36MusiałTomaszMPOL5KM, M30Bystrzyca GónaPCH Sport TeamXLZapłacono
37WenneArturMPOL10KM, M50Krzeptów(za)Dyszka SmolecM
38KosAdrianMPOL10KM, M30Smolec(za)Dyszka SmolecM
39KoszykowskiDanielMPOL5KM, M30Smolec(za)Dyszka SmolecS
40PudłoPiotrMPOL10KM, M30ZawoniaKB SZERSZEŃ OLEŚNICAM
41KiełbikBeataKPOL10KM, K30Smolec(za)Dyszka SmolecSZapłacono