maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Dziwna Challenge Open Water Winter Swimming Wolin 2022

Miejsce i data imprezy: Marina Wolin – ul. Mostowa 1, 19 marca 2022
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy UKS WYSPA
Przystań Morska Wolin Sp. z o. o.
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 6
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 6
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 6
- Dystans 750 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 6
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 6

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1PozorskiJarosławMPOL100M1965BysławMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICHZapłacono
2SmoleńMarcinMPOL250M1979BysławMorsy z Borów TucholskichZapłacono
3PozorskaHannaKPOL100M1968BysławMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICHZapłacono
4SmoleńSylwiaKPOL100M1975BysławMorsy z Borów TucholskichZapłacono
5ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
6RupniewskaKingaKPOL100M1982WarszawaZapłacono
7PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
8ZielinskiJarekMPOL1000M1973GdyniaSopocki Klub MorsowZapłacono
9KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
10ŚliwaDanielMPOL750M1984LubinNNCZapłacono
11NiekowalAdriannaKPOL500M1975SopotSopocki Klub MorsowZapłacono
12StuczynskiTomaszMPOL1000M1961PszczynaZapłacono
13WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
14OrlikowskiWieslawMPOL750M1957TucholaMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICHZapłacono
15BultrowiczMarcinMPOL100M1976GłogówW2MZapłacono
16BerhelAgataKPOL100M1980GłogówSauerland Team Tarnowo PodgórneZapłacono
17PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
18KabelisAleksandraKPOL1000M1993GdyniaGWSC TeamZapłacono
19SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Morsy Grodzisk MazowieckiZapłacono
20SikoraMariolaKPOL250M1960GdyniaGWSC TeamZapłacono
21SikoraJózefMPOL250M1953GdyniaSopocki Klub Morsow
22KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychIce Swim TeamZapłacono
23Anonim#270702WiolaszpKPOL500M1983Lubin
24WitkowskiAlbertMPOL100M1977MalborkMalborskie MorsyZapłacono
25Anonim#270709MPOL1000M1971KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
26SerdeńMichałMPOL100M1984ZgierzZgierzoludyZapłacono
27CierniakAgataKPOL100M1977GłogówW2MZapłacono
28TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
29MłynarczykBeataKPOL100M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
30GoławskiDariuszMPOL500M1968ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
31WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
32BartosiakMarcinMPOL250M1977GryficeKlub Morsów Gęsia Skórka GryficeZapłacono
33MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers WrocławZapłacono
34MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeKlub Morsów Gęsia Skórka GryficeZapłacono
35CzekalskiDariuszMPOL100M1966ZgierzZgierzoludy
36StachowiakAgnieszkaKPOL100M1969PoznańZapłacono
37KandułaPiotrMPOL750M1963PniewyPKMZapłacono
38SzarpakMarcinMPOL1000M2001ŚwiętochłowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
39PinkawaAgnieszkaKPOL250M1980KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
40OgiermanAnnaKPOL250M1983ŚwiętochłowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
41Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychIceZapłacono
42ZygmuntPatrykMPOL250M1980KatowiceSilesia Winter Swimming
43WolnyAgnieszkaKPOL250M1981KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
44KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
45TkaczŁukaszMPOL1000M1979KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
46ZygmuntMariuszMPOL250M1983KatowiceSilesia Winter Swimming
47LizońJerzyMPOL500M1958DziwbówZapłacono
48NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisław ŚląskiPojechani WariaciZapłacono
49JeleńArturMPOL1000M1985KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
50WolniakAndrzejMPOL100M1954KaliszMorsy StawiszynZapłacono
51ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta PoznańZapłacono
52LutkowskiTomaszMPOL1000M1975RokietnicaZapłacono
53ChałatKrzysztofMPOL750M1980Reńska WieśWKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
54WiechowskaKatarzynaKPOL100M1983Kędzierzyn-KoźleWKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
55KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
56PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
57MaćkowiakPatrykMPOL100M1978LesznoZapłacono
58BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwislańska Grupa OWWS z Łabędziem PływaćZapłacono
59CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
60MaćkowiakŁukaszMPOL100M1981LesznoTeam pływacki BGMZapłacono
61ChwałkoEwaKPOL1000M1974JeszkowiceAZS Uniwersytetu Przyrodniczy we Wrocławiu
62BoinskaMagdalenaKPOL750M1978LesznoZapłacono
63KałmukMichałMPOL100M1985KatowiceZapłacono
64PawłowskaAgnieszkaKPOL100M1980WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
65WoźniakPatrykMPOL1000M1980Grodzisk MazowieckiZimnomaniacyZapłacono
66PapuszkaMichałMPOL100M1981GłogówW2MZapłacono
67BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaŻaglicaZapłacono
68MazerantMaciejMPOL500M197890-413AQUA SPEED
69KamińskiŁukaszMPOL100M1984KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
70RotherMartaKPOL500M1968WrocławRother TeamZapłacono
71RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother TeamZapłacono
72SzklarzewskiRafałMPOL500M1985GłogówW2MZapłacono
73HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychIce Swim TeamZapłacono
74DrozdKrzysztofMPOL100M1977RumiaZapłacono
75KoronaTatianaKPOL1000M1967WarszawaTeam KaraśZapłacono
76KargulTomaszMPOL250M1984WrocławŚWO!Zapłacono
77ZarzecznaAgnieszkaKPOL100M1990WrocławŚWO!Zapłacono
78KumiszczaGrzegorzMPOL500M1985EłkMWSC Zahartowani EłkZapłacono
79MalowaniecTomaszMPOL250M1974PodolszyceWorld Association of Sun and Summer Swimmers
80SyldatkKatarzynaKPOL500M1979TczewSopocki Klub Morsow
81RapackiPiotrMPOL250M1978LegionowoZapłacono
82KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kędzierzyn-KoźleWKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoźleZapłacono
83AugustynowiczRobertMPOL1000M1976BydgoszczZapłacono
84HanoŁukaszMPOL100M1988GłogówW2MZapłacono
85JarochowiczNorbertMPOL500M1971NowogardCisnę z partyzantaZapłacono
86BurdzikMarcinMPOL100M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
87KosikMichałMPOL500M1984WrocławColian LogisticZapłacono
88BorkowskiAndrzejMPOL100M1986Wolin
89MazurMirelaKPOL750M1988GdyniaGWSC TeamZapłacono
90OrtmannDamianMPOL250M1990BysławMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICH
91PilarskiKrzysztofMPOL1000M1975GdyniaZapłacono
92BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoźleZapłacono
93KazimierczakKatarzynaKPOL500M1964MilanówekZimnomaniacyZapłacono
94ZawadzkiLeszekMPOL750M1983GliwiceLe
95PająkMarcinMPOL100M1975KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
96PruńskiWojciechMPOL500M1980GdyniaSopocki Klub MorsowZapłacono
97GaszewskiAdrianMPOL1000M1990LesznoZapłacono
98PrzydrożnyMikołajMPOL100M1998StarkowoZapłacono
99HaesthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
100DidykJerzyMPOL500M1972GliwiceFat boy swimZapłacono
Strona 1 z 2