maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - biegi dla dzieci

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - biegi dla dzieci
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2021
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 162

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/Przedszkole
1BańkowskiDawidMPOL2008Kąty WrocławskieSzkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich
2BudnyStanisławMPOL2008Ostrów Wlkp
3ChomiakBartoszMPOL2008Jelcz-LaskowiceSzkoła Publiczna nr 2
4DuszakAleksandraKPOL2008Jelcz-LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 3
5GórskiJakubMPOL2008WrocławSP 90 Wrocław
6MatogaZuzannaKPOL2008ChwałowiceSzkoła Podstawowa nr 3
7PaprockiPiotrMPOL2008Jelcz-LaskowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
8WładykaMichałMPOL2008OławaMKS Siechnice
9WojtaszekAleksandraKPOL2008Jelcz Laskowice
10BachurskaKlaudiaKPOL2009MiłoszyceSzkoła Podstawowa Miłoszyce
11BartosIgnacyMPOL2009RadwaniceMKS Siechnice
12BiszczadArturMPOL2009Jelcz
13BiszczadMateuszMPOL2009Jelcz
14CiszekLauryKPOL2009Jelcz-LaskowicePSP nr 2 Jelcz-Laskowice
15KliśLiwiaKPOL2009Stare Siołkowice
16MierzwaLenaKPOL2009Stępin
17OgonowskaMartynaKPOL2009Jelcz-Laskowice
18BiałowąsKubaMPOL2010OławaSzkoła podstawowa nr 2 Oława
19BudnikPawełMPOL2010WrocławBUDNIK TEAM
20DrewnickaJuliaKPOL2010GroMKS Siechnice
21KrzakNataszaKPOL2010Ligota MałaSPGO
22MerkunKatarzynaKPOL2010MiłoszycePS Miłoszyce
23NosekTomaszMPOL2010GrędzinaSzkoła Podstawowa nr 3
24StępieńZofiaKPOL2010SmolecSzkoła podstawowa w Smolcu
25SzymańskaJoannaKPOL2010Jelcz-LaskowiceSPARTANIE DZIECIOM
26TołłoczkoZosiaKPOL2010ChwałowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
27AraninDorotaKPOL2011Jelcz-Laskowiceniepełnosprawna
28BerdychowskiAdamMPOL2011BrzegBrzeg biega
29BudnyFranciszekMPOL2011Ostrów Wlkp
30FabjanKacperMPOL2011Oleśnica
31GrzędaRyszardMPOL2011Jelcz- LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 2
32HaidarAdamMPOL2011Jelcz-Laskowice
33IlkówBartekMPOL2011OleśnicaSzkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy
34KochnowiczZosiaKPOL2011Jelcz-LaskowiceOsoba niepełnosprawna
35KowalskiFranciszekMPOL2011WrocławCICLISMO WROCŁAW
36MazurEmiliaKPOL2011Wrocław.Zespół Szkolno Przedszkolny nr25 Wrocław
37NowakWeronikaKPOL2011Oława
38OgonowskaMichalinaKPOL2011Jelcz-Laskowice
39Wroński-WrońskiMikołajMPOL2011Jelcz-LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 3
40HumeniukStanislawMPOL2012Oława
41KastelikAnnaKPOL2012BrzegPSP nr. 3 w Brzegu
42KoprowskiMieszkoMPOL2012Gierszowice
43KosowickaDaliaKPOL2012Oława
44KwiatkowskaBlankaKPOL2012RatowiceSzkoła Podstawowa w Ratowicach
45MalinowskaAleksandraKPOL2012Jelcz-LaskowiceSzkoła Publiczna nr 2
46MatogaFranciszekMPOL2012ChwałowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
47MruszczykAlicjaKPOL2012Oława
48NowikowskiNikodemMPOL2012OławaMoto Jelcz Oława
49PiwińskiKacperMPOL2012ChwałowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
50WiszniewskaEmiliaKPOL2012NamysłówDzikie Morsy
51AndrzejewskaZofiaKPOL2013WrocławZespół Szkolno Przedszkolny nr25 Wrocław
52BarańskiFranciszekMPOL2013Popielów
53ChorzępaZuzannaKPOL2013Jelcz-LaskowicePSP nr 2 Jelcz-Laskowice
54CzuraPatrykMPOL2013Jelcz-LaskowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
55GrzędaStanisławMPOL2013Jelcz- LaskowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
56KwiatkowskaMagdalenaKPOL2013Jelcz-LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 3
57MazurekFabianMPOL2013ChwałowiceSzkoła Podstawowa nr 3
58MroczekAnnaKPOL2013Wrocław
59WoźniakZuzannaKPOL2013OławaSzkoła podstawowa nr 5 w Oławie
60BudnikMalwinaKPOL2014WrocławBUDNIK TEAM
61FerkalukOskarMPOL2014JanikówSzkoła podstawowa w Bystrzycy Oławskiej
62GabryelZofiaKPOL2014BrzegSzkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu
63GałAleksanderMPOL2014BrzegKotwica Brzeg
64GieronisPiotrMPOL2014OławaSzkoła Podstawowa nr 3 w Oławie
65GórskaAmeliaKPOL2014DobrzykowiceZSP w Dobrzykowicach
66HaidarTamaraKPOL2014Wrocław
67JagodzińskiMaksymilianMPOL2014Wolibórz
68JaniaAndrzejMPOL2014BrzegKlub Lekkoatletyczny Kotwica Brzeg / PSP3 Brzeg
69KamińskiAleksanderMPOL2014RatowiceSzkoła Podstawowa w Ratowicach
70KamykMariaKPOL2014WojnowiceZespół Szkolno-Przedszkolny w Czernicy
71KastelikAntoninaKPOL2014BrzegPSP nr. 3 w Brzegu
72KozakNataliaKPOL2014DługołękaKOZAKI
73KurzawińskaPatrycjaKPOL2014MiłoszycePS Miłoszyce
74MakuchErykMPOL2014Boguszów-GorceUKN Melafir Czarny Bór
75MazurNikodemMPOL2014WrocławZespół Szkolno Przedszkolny nr25 Wrocław
76MelaDominikMPOL2014WrocławZespół Szkolno Przedszkolny nr25 Wrocław
77NosekJakubMPOL2014GrędzinaNiepubliczna Szkoła Atra
78PaprockaAlinaKPOL2014Jelcz-LaskowicePSP nr 1 Jelcz-Laskowice
79PrzerwaJakubMPOL2014WrocławSP 50
80SolnicaPiotrMPOL2014WrocławZespół Szkolno Przedszkolny nr25 Wrocław
81StępieńHannaKPOL2014SmolecSzkoła podstawowa w Smolcu
82WójcikAleksandraKPOL2014Jelcz-LaskowicePSP nr 2 Jelcz-Laskowice
83BachurskiTymoteuszMPOL2015MiłoszyceSzkoła Podstawowa Miłoszyce
84BagińskiAnzelmMPOL2015WrocławKlub Biegowy Melo-Śmiacz
85BarteczkaNinaKPOL2015Jelcz-LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 3
86GibowiczArturMPOL2015WrocławPrzedszkole SIÓSTR Salezjanek
87GrzesiakBiankaKPOL2015Oława
88HerbaJakubMPOL2015Jelcz-Laskowice
89JankowskiNatanMPOL2015PogorzelaLewin Biega Stan Umyslu
90KamykStanisławMPOL2015WojnowiceZespół Szkolno-Przedszkolny w Czernicy
91KozakLenaKPOL2015DługołękaKOZAKI
92KrawcówAlicjaKPOL2015Jelcz-LaskowiceJelcz-Laskowice
93KretFranciszekMPOL2015Jelcz-LaskowiceSzkoła Podstawowa nr 3
94KubikMiłoszMPOL2015WrocławPrzedszkole nr 11 Stanislawowska Wrocław
95MalitowskaLiliaKPOL2015Jelcz-Laskowice
96MichniewiczMiłoszMPOL2015OpoleEurovent Athletics
97MireckaBlankaKPOL2015Nowa Wieś GrodziskaBIEGUSY CZAPLE
98NowikowskaNinaKPOL2015OławaMoto Jelcz Oława
99SławińskiIgorMPOL2015WrocławWrocław
100WrońskiDominikMPOL2015Środa Śląska
Strona 1 z 2