maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 3 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
201KasperekTomaszMPOLM181993Kędzierzyn-KoźleAdam Cibis RUNNING TEAMM
202TulejaBlankaKPOLK301986ChorzówM
203TulejaAdamMPOLM501966ChorzówL
204SzklorzSylwesterMPOLM501969KatowiceDziki PanewnikiM
205WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica BiegaXXL
206TkaczMarzenaKPOLK50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKM
207SzymuraWojciechMPOLM401973RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemL
208SzymuraIzabelaKPOLK401976RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemM
209WiszowatyAndrzejMPOLM40, PGA1972Kędzierzy-Koźleindywidualnie(bez klubu)L
210SpyraKamilMPOLM301986SzymociceSpyrowkaL
211SpyraKasiaKPOLK301991SzymociceSpyrowkaS
212KuchajewiczMarekMPOLM401977BrzeźceXL
213BalickiPiotrMPOLM401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica BiegaM
214PiliszkoIwonaKPOLK30, PGA1982Kędzierzyn-KoźleXL
215GlencMateuszMPOLM181993KsiążeniceTeam Izo ErgL
216GrecPrzemysławMPOLM301984GliwiceTeam Izo ErgL
217KruszynaPrzemysławMPOLM181994Kędzierzyn-KoźleS
218BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
219TurekTomaszMPOLM40, PGA1978Kędzierzyn KoźleM
220ŁukaszczykiewiczAndrzejMPOLM301991OpoleM
221KociełowiczAnnaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
222BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
223PawełkiewiczEwelinaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
224MusiołNichałMPOLM301984KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAL
225WilpertBeataKPOLK501969Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
226KisielMaciejMPOLM401977DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
227BłaszczykKrzysztofMPOLM301982SmolnaCała Oleśnica BiegaM
228NocnaWładysławaKPOLK601957BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
229SkwarekElżbietaKPOLK401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
230KurcabMałgorzataKPOLK301989BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
231KubiakMartaKPOLK301989OleśnicaS
232ZemlakBartoszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
233ZemlakAdrianaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleM
234GallKacperMPOLM182001Kędzierzyn-KoźleL
235JochimczykWitekMPOLM401981Kędzierzyn-KoźleCzempjon TeamL
236SawkiewiczRafałMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn- KoźleAntonteamL
237GłogowskiKrzysztofMPOLM401980Kędzierzyn-KoźleL
238WitekZofiaKPOLK301983Kędzierzyn-KoźleL
239KuśMichałMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleL
240NastulaDariuszMPOLM301985PyskowiceS
241IgrasMieczysławMPOLM601961NysaRunners Team NysaM
242GorczycaSamantaKPOLK301991Kędzierzyn-KoźleM
243BalickiDarekMPOLM501970Kędzierzyn-KoźleL
244SzarfPawełMPOLM301989Kędzierzyn-KoźleBartosz Gorczyca Running TeamL
245KordalskaEwaKPOLK501968PyskowiceTeam Izo ErgXL
246KrawiecAniaKPOLK401977KopienicaTeam Izo ErgL
247ArcabaDariuszMPOLM401972PyskowiceXL
248KamińskaSandraKPOLK301991NysaRunners Team NysaM
249PopielMariuszMPOLM40, PGA1976Kędzierzyn-KoźleM
250KarkoszAndrzejMPOLM301990OpoleM
251MastygaAndrzejMPOLM181998CharbielinAndrea TeamL
252SmagiełKrzysztofMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn KoźleL
253DrongJózefMPOLM601953KuniówKuniów BiegaL
254StepaniakMaciejMPOLM401979GłuchołazyKlub Karate Ronin GłuchołazyL
255HarnusDamianMPOLM301990Kedzierzyn-KozleL
256KlaklaAdrianMPOLM401978JędrzychówL
257WinnyPrzemyslawMPOLM301988BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
258MizerackiBoleslawMPOLM601955BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
259TomysKrzysztofMPOLM30, PGA1986GłubczyceXL
260RyznerIreneuszMPOLM60, PGA1961Kędzierzyn-KozleS
261PastuchaAnnaKPOLK601958KrapkowiceS
262PastuchaMarekMPOLM601960KrapkowiceM
263ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
264GębarowskaKatarzynaKPOLK401981GliwiceTeam Izo ErgM
265SzczęśniakPrzemysławMPOLM301988GłuchołazyL
266RudolfJacekMPOLM501966SteblówRudolf MedL
267SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
268KaweckiMarianMPOLM70+1949BraniceK.B. BraniceL
269KordyacznyKrzysztofMPOLM601953PawlowiczkiZAWISZA STARA KUŹNIAXL
270LitwinJozefMPOLM70+1949GłubczyceZAWISZA STARA KUŹNIAM
271DudziakTadeuszMPOLM501962BraniceL
272WośkoJanMPOLM601953KrapkowiceL
273StronikowskiWojciechMPOLM301983SteblówDrużyna StasiaXL
274GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecS
275Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965NysaM
276HasiakAleksanderMPOLM501964NysaS
277BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
278DudziakKajetanMPOLM181992BraniceL
279ZajdelDariuszMPOLM601961ZawadzkieZawadzkie BiegnieM
280KaraczanMarcinMPOLM301984GłubczyceMarysieńkaM
281PrzybyłaMarcinMPOLM301982BabiceMP FITNESSL
282PrzybyłaEdytaKPOLK301984BabiceMP FITNESSM
283SwobodaLeszekMPOLM401973SolarniaMafia Team LubliniecS
284KordzińskiKazimierzMPOLM601958LubliniecMafia Team LubliniecM
285GutkowskiAdamMPOLM301983KrapkowiceL
286Starostka-RudyMałgorzataKPOLK401977KrakówM
287DrescherMalwinaKPOLK301985JanuszkowiceMultiFitS
288ŁukaszówMarcinMPOLM301982Nowy ŚwiętówL
289TomaszekGrzegorzMPOLM301983KrakówNowa Huta TeamXL
290OsóbkaMałgorzataKPOLK501965Kędzierzyn-KoźleS
291PrzybyłaKingaKPOLK401981BierawaNapalone DzikiS
292KuszMonikaKPOLK401979BierawaM
293PawlikKrystynaKPOLK401976OlesnoS
294PrzybyłElżbietaKPOLK401978RadzionkówS
295PrzybyłRafałMPOLM401978RadzionkówXXL
296WyleżołPiotrMPOLM401979Kędzierzyn-Koźlewww.edumedio.plXXL
297JurekTomaszMPOLM501970GłuchołazyXL
298StańczykPrzemekMPOLM301985Grudynia WielkaM
299HudalaTomaszMPOLM401976GogolinGogolin BiegaL
300BorekJadwigaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleM
Strona 3 z 3