maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1DyllaFranzMPOLM70+1948Tarnów OpolskiM
2StarostkaAndrzejMPOLM70+1948Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
3KaweckiMarianMPOLM70+1949BraniceK.B. BraniceL
4LitwinJozefMPOLM70+1949GłubczyceZAWISZA STARA KUŹNIAM
5CiechomskiBogdanMPOLM70+1951Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAL
6KudłaCzesławMPOLM70+1951NamysłówL
7ReichertAndrzejMPOLM70+1951UjazdZAWISZA STARA KUŹNIAL
8PrzyłudzkiJanuszMPOLM601952MikołówL
9DrongJózefMPOLM601953KuniówKuniów BiegaL
10KordyacznyKrzysztofMPOLM601953PawlowiczkiZAWISZA STARA KUŹNIAXL
11WośkoJanMPOLM601953KrapkowiceL
12KawońAndrzejMPOLM601954NamysłówL
13MańkaPiotrMPOLM60, PGA1955Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleM
14MizerackiBoleslawMPOLM601955BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
15SieniawskaJaninaKPOLK601955Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
16BębenJerzyMPOLM601956GogolinDyczuś TeamL
17NocnaWładysławaKPOLK601957BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
18KordzińskiKazimierzMPOLM601958LubliniecMafia Team LubliniecM
19PastuchaAnnaKPOLK601958KrapkowiceS
20ZauścińskiTomaszMPOLM601958Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieXL
21MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS OleśnicaM
22MalinowskiLeszekMPOLM601960ZdzieszowiceDyczuś TeamL
23PastuchaMarekMPOLM601960KrapkowiceM
24PodgórskiPiotrMPOLM601960Kędzierzyn Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
25IgrasMieczysławMPOLM601961NysaRunners Team NysaM
26RyznerIreneuszMPOLM60, PGA1961Kędzierzyn-KozleS
27SzalaAdamMPOLM601961JejkowiceM
28SzubaCzesławMPOLM601961RybnikL
29WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica BiegaXXL
30ZajdelDariuszMPOLM601961ZawadzkieZawadzkie BiegnieM
31DudziakTadeuszMPOLM501962BraniceL
32NowosielskaSabinaKPOLK501962Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
33GrzesikAndrzejMPOLM50, PGA1963Kuźnia RaciborskaZAWISZA STARA KUŹNIAM
34TrochaRomanMPOLM501963DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
35HasiakAleksanderMPOLM501964NysaS
36SzejaUrszulaKPOLK501964Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
37KustraKarolMPOLM501965NysaPROZAK TEAM NYSAM
38Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965NysaM
39OsóbkaMałgorzataKPOLK501965Kędzierzyn-KoźleS
40TargoszJolantaKPOLK501965Kędzierzyn - Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
41PacanZbigniewMPOLM501966ZdzieszowiceDyczuś TeamM
42RudolfJacekMPOLM501966SteblówRudolf MedL
43TulejaAdamMPOLM501966ChorzówL
44BornMarcinMPOLM501967Kędzierzyn-KoźleOSP KŁODNICAM
45DrążekZdzisławMPOLM50, PGA1967Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
46NawaWaldemarMPOLM501967Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
47KordalskaEwaKPOLK501968PyskowiceTeam Izo ErgXL
48RotherMarekMPOLM501968WrocławRother TeamL
49RotherMartaKPOLK501968WrocławRother TeamL
50SzwancarzPiotrMPOLM501968ZdzieszowiceMultiFitS
51ŚwięckaEwaKPOLK501968Wodzisław ŚląskiKs M.E.T.A.S
52BieleckiTomaszMPOLM501969ZdzieszowiceM
53GonetMarekMPOLM501969OtmiceM
54PandelMałgorzataKPOLK501969ZdzieszowiceMultiFitM
55PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
56StalicaWojciechMPOLM501969CzęstochowaTeam IzoErgM
57SzklorzSylwesterMPOLM501969KatowiceDziki PanewnikiM
58WawroMałgorzataKPOLK501969KatowiceGazele, Gucio i GepardM
59WilpertBeataKPOLK501969Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
60BalickiDarekMPOLM501970Kędzierzyn-KoźleL
61CzekajBogdanMPOLM50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleM
62JurekTomaszMPOLM501970GłuchołazyXL
63LisowskaBarbaraKPOLK501970TurawaS
64SzwancarzGrażynaKPOLK501970ZdzieszowiceMultiFitM
65TkaczMarzenaKPOLK50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKM
66WienerRobertMPOLM501970LesnicaMultiFitM
67WojnarOksanaKPOLK501970Kędzierzyn-KoźleM
68GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
69HulkiewiczMarekMPOLM501971OpoleCykloopoleS
70KubieńAdamMPOLM50, PGA1971K-KoźleM
71MrózMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn-KoźleM
72OrianPiotrMPOLM501971ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
73PogorzelskaLucynaKPOLK50, PGA1971K-KoźleOSP KŁODNICAS
74ArcabaDariuszMPOLM401972PyskowiceXL
75BalickiPiotrMPOLM401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica BiegaM
76BudzińskiPawełMPOLM401972UjazdBudziki UjazdXL
77GrycmanKazimierzMPOLM401972CiechowiceXL
78ŁukaszczykiewiczTomaszMPOLM40, PGA1972Kędzierzyn-KoźleL
79Mirska ZacharczukEwaKPOLK401972Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
80MrózPiotrMPOLM40, PGA1972Kędzierzyn KoźleXXL
81ParnickiPiotrMPOLM401972KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAS
82WiszowatyAndrzejMPOLM40, PGA1972Kędzierzy-Koźleindywidualnie(bez klubu)L
83ChorkowyBartoszMPOLM401973OpoleMultiFitM
84DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
85KaczmarekJacekMPOLM401973NamysłówL
86RogowskiMaciekMPOLM401973Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryM
87SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
88SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówXL
89SwobodaLeszekMPOLM401973SolarniaMafia Team LubliniecS
90SzymuraWojciechMPOLM401973RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemL
91TułnowskiRafałMPOLM401973Kędzierzyn KoźleŁoś teamXL
92BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
93BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
94ChachułaRyszardMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamL
95CzakTomaszMPOLM401974Kędzierzyn- KozleMultiFitM
96DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
97KubickiGrzegorzMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamXXL
98KuderMarekMPOLM401974Wodzisław ŚląskiL
99RamsElżbietaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleM
100StarostkaJacekMPOLM401974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
Strona 1 z 3