maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
2BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
3BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
4BielMagdalenaKPOLK301989Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
5BielińskaMagdalenaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
6BielińskaMonikaKPOLK301983PrzyszowiceTeam Izo ErgM
7BorekJadwigaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleM
8BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
9BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
10BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
11BudzarJustynaKPOLK401976WiększyceM
12BudzińskaAgnieszkaKPOLK401978UjazdBudziki UjazdM
13CiechomskaIwonaKPOLK401978Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
14CzarneckaKlaudiaKPOLK401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXL
15CzekajJustynaKPOLK181998Kędzierzyn-KoźleAdam Cibis Running TeamS
16DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
17DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
18DrescherMalwinaKPOLK301985JanuszkowiceMultiFitS
19DyczekBasiaKPOLK301991ŻyrowaDyczuś TeamM
20DyczekKlaudiaKPOLK401980ZdzieszowiceDyczuś TeamS
21ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
22FurcińskaMagdalenaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleS
23GębarowskaKatarzynaKPOLK401981GliwiceTeam Izo ErgM
24GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
25GłuszekUlaKPOLK301982SprzęciceDyczuś TeamM
26GorczycaSamantaKPOLK301991Kędzierzyn-KoźleM
27GramalaMagdalenaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleL
28GumiennyMagdalenaKPOLK401978KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
29HajdaJustynaKPOLK181994RadzionkówMafia Team LubliniecS
30IlnickaJulitaKPOLK401980PrudnikS
31KacanSabinaKPOLK401977ZabrzeTeam Izo ErgM
32KamińskaSandraKPOLK301991NysaRunners Team NysaM
33KazimierczukMonikaKPOLK401980Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKS
34KociełowiczAnnaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
35Kołdyka-GawronMarzenaKPOLK301982Kędzierzyn-KoźleM
36KoniecznySandraKPOLK301989ZdzieszowiceDyczuś TeamS
37KordalskaEwaKPOLK501968PyskowiceTeam Izo ErgXL
38KościelakDominikaKPOLK181999OpoleL
39KrawiecAniaKPOLK401977KopienicaTeam Izo ErgL
40KrzysicaKatarzynaKPOLK301987Kędzierzyn-KoźleM
41KubiakMartaKPOLK301989OleśnicaS
42KuchajewiczMonikaKPOLK30, PGA1985BrzeźceL
43KurcabMałgorzataKPOLK301989BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
44KuszMonikaKPOLK401979BierawaM
45LisowskaBarbaraKPOLK501970TurawaS
46ŁukaszyńskaVictoriaKPOLK182000ZdzieszowiceL
47MaksimKamilaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleS
48MalinowskaNataliaKPOLK181992BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
49MarkiewiczMagdalenaKPOLK301985Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
50MekierAlicjaKPOLK301982ZbrosławiceL
51Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965NysaM
52Mirska ZacharczukEwaKPOLK401972Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
53MrózMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn-KoźleM
54NajdaKatarzynaKPOLK301991GogolinDyczuś TeamS
55NocnaWładysławaKPOLK601957BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
56NogalaAleksandraKPOLK30, PGA1991Kedzierzyn-KozleAntonteamS
57NowosielskaSabinaKPOLK501962Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
58OrianAnnaKPOLK401975ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAS
59OsóbkaMałgorzataKPOLK501965Kędzierzyn-KoźleS
60PandelMałgorzataKPOLK501969ZdzieszowiceMultiFitM
61PankiewiczMagdalenaKPOLK301985ZdzieszowiceDyczuś TeamM
62PastuchaAnnaKPOLK601958KrapkowiceS
63PatasMagdalenaKPOLK301990WrocławAkademia BieganiaS
64PawełkiewiczEwelinaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
65PawlakOliwiaKPOLK301991ZdzieszowiceMultiFitS
66PawlikKrystynaKPOLK401976OlesnoS
67PiliszkoIwonaKPOLK30, PGA1982Kędzierzyn-KoźleXL
68PiszczekBożenaKPOLK401978Kędzierzyn KoźleMultiFitS
69PogorzelskaLucynaKPOLK50, PGA1971K-KoźleOSP KŁODNICAS
70PrzybyłElżbietaKPOLK401978RadzionkówS
71PrzybyłaEdytaKPOLK301984BabiceMP FITNESSM
72PrzybyłaKingaKPOLK401981BierawaNapalone DzikiS
73RamsElżbietaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleM
74RosiakKarolinaKPOLK301986Kędzierzyn KoźleM
75RotherMartaKPOLK501968WrocławRother TeamL
76RudolfBeataKPOLK401977Kędzierzyn-KoźleS
77Sebesta-JabłonskaKarolinaKPOLK301987Kędzierzyn-Koźle Karolkamassage@GmailXL
78SieniawskaJaninaKPOLK601955Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
79SkwarekElżbietaKPOLK401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
80SługockaAnnaKPOLK181992DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
81SmiechMonikaKPOLK301982WiększyceS
82SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
83SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówXL
84SpyraKasiaKPOLK301991SzymociceSpyrowkaS
85Starostka-RudyMałgorzataKPOLK401977KrakówM
86SuchockaMonikaKPOLK301984ZdzieszowiceMultiFitS
87SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś TeamS
88SzejaUrszulaKPOLK501964Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
89SzwancarzGrażynaKPOLK501970ZdzieszowiceMultiFitM
90SzymuraIzabelaKPOLK401976RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemM
91ŚwięckaEwaKPOLK501968Wodzisław ŚląskiKs M.E.T.A.S
92TargoszJolantaKPOLK501965Kędzierzyn - Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
93TargoszPaulinaKPOLK301988Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
94TkaczMarzenaKPOLK50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKM
95TokarskaMariolaKPOLK401976JastrzębieACTIVRUN NAMYSŁÓWM
96TulejaAleksandraKPOLK301991KatowiceGazele, Gucio i GepardM
97TulejaBlankaKPOLK301986ChorzówM
98WalenżykAdrianaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleL
99WawroMałgorzataKPOLK501969KatowiceGazele, Gucio i GepardM
100WęgielewskaEsteraKPOLK301986Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKL
Strona 1 z 3