maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1NowosielskiŁukaszMPOLM301982ZdzieszowiceM
2RóżyckiGrzegorzMPOLM401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
3StarostkaJacekMPOLM401974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
4GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
5ŻegleńAgnieszkaKPOLK301984Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
6Mirska ZacharczukEwaKPOLK401972Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
7RamsElżbietaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleM
8TargoszPaulinaKPOLK301988Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
9BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
10Kołdyka-GawronMarzenaKPOLK301982Kędzierzyn-KoźleM
11SieniawskaJaninaKPOLK601955Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
12WojnarOksanaKPOLK501970Kędzierzyn-KoźleM
13TułnowskiRafałMPOLM401973Kędzierzyn KoźleŁoś teamXL
14Sebesta-JabłonskaKarolinaKPOLK301987Kędzierzyn-Koźle Karolkamassage@GmailXL
15HajdaJustynaKPOLK181994RadzionkówMafia Team LubliniecS
16GrundMarekMPOLM301989StrzebińMafia Team LubliniecM
17MarkiewiczMagdalenaKPOLK301985Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
18DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
19TargoszJolantaKPOLK501965Kędzierzyn - Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
20BickRobertMPOLM401977Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
21KacprzakGrzegorzMPOLM40, PGA1978Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
22TomakaKrystianMPOLM401980UjazdCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
23KowyniaGrzegorzMPOLM181994TwardawaANTONTEAMM
24KoculaKrzysztofMPOLM401981Kędzierzyn-KoźleXL
25BodziochRobertMPOLM401977Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
26MańkaPiotrMPOLM60, PGA1955Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleM
27DrążekZdzisławMPOLM50, PGA1967Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
28NiekrawiecDariuszMPOLM401979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
29ProkopczykJaroslawMPOLM401977OpoleL
30BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
31FrankAleksanderMPOLM181993Reńska WieśKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleM
32KupkaJacekMPOLM301987Kędzierzyn-KoźleCzempjon TeamM
33JakubiecRomanMPOLM401979Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
34RudnerJanuszMPOLM401979Lewin BrzeskiL
35BudzińskiPawełMPOLM401972UjazdBudziki UjazdXL
36WęcławowiczPrzemysławMPOLM401979Kędzierzyn-KoźleAntonteamM
37NogalaAleksandraKPOLK30, PGA1991Kedzierzyn-KozleAntonteamS
38KazimierczukMonikaKPOLK401980Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKS
39KochonŁukaszMPOLM301984Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
40ZychPawełMPOLM301984Kędzierzyn-KoźleL
41KubieńAdamMPOLM50, PGA1971K-KoźleM
42FurcińskaMagdalenaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleS
43BudzińskaAgnieszkaKPOLK401978UjazdBudziki UjazdM
44BielińskiPiotrMPOLM301988Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
45BielińskaMagdalenaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
46BielińskiArturMPOLM301986PrzyszowiceTeam Izo ErgXL
47BielińskaMonikaKPOLK301983PrzyszowiceTeam Izo ErgM
48MrózMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn-KoźleM
49WęgielewskaEsteraKPOLK301986Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKL
50BielMagdalenaKPOLK301989Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
51KisieniowskiArkadiuszMPOLM401979Kedzierzyn KozleM
52DyczekKlaudiaKPOLK401980ZdzieszowiceDyczuś TeamS
53PankiewiczMagdalenaKPOLK301985ZdzieszowiceDyczuś TeamM
54DyczekMariuszMPOLM401979ZdzieszowiceDyczuś TeamM
55GłuszekUlaKPOLK301982SprzęciceDyczuś TeamM
56BudrewiczKrystianMPOLM401975ZdzieszowiceDyczuś TeamL
57RybiałekPiotrMPOLM301990ZdzieszowiceS
58BudrewiczKacperMPOLM182003ZdzieszowiceDyczuś TeamM
59StarostkaAndrzejMPOLM70+1948Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
60SuchockiAdrianMPOLM301984ZdzieszowiceDyczuś TeamM
61BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
62BębenJerzyMPOLM601956GogolinDyczuś TeamL
63KubatDariuszMPOLM181997GłuchołazyS
64SuchockaMonikaKPOLK301984ZdzieszowiceMultiFitS
65KubickiGrzegorzMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamXXL
66KargólRafałMPOLM401980Tarnowskie GóryFantastic 4M
67ZosgórnikAleksandraKPOLK301985Tarnowskie GóryO co biega w KaletachS
68BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
69SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś TeamS
70SzatkaJanuszMPOLM401976GogolinDyczuś TeamM
71RogowskiMaciekMPOLM401973Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryM
72NajdaKatarzynaKPOLK301991GogolinDyczuś TeamS
73BorekBogusławMPOLM401975StrzebińO co biega w KaletachM
74KrzesajMariuszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleMultiFitM
75ZwadłoPiotrMPOLM182002Polska CerekiewKT ŻYWIECL
76ŻytkoPiotrMPOLM401981ZdzieszowiceL
77DyczekBasiaKPOLK301991ŻyrowaDyczuś TeamM
78PawlakOliwiaKPOLK301991ZdzieszowiceMultiFitS
79PatasMagdalenaKPOLK301990WrocławAkademia BieganiaS
80ChatysPrzemysławMPOLM301990Kędzierzyn-KoźleAKADEMIA BIEGANIA/ KU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAS
81MalinowskiLeszekMPOLM601960ZdzieszowiceDyczuś TeamL
82PandelMałgorzataKPOLK501969ZdzieszowiceMultiFitM
83SzwancarzGrażynaKPOLK501970ZdzieszowiceMultiFitM
84CzakTomaszMPOLM401974Kędzierzyn- KozleMultiFitM
85MrózPiotrMPOLM40, PGA1972Kędzierzyn KoźleXXL
86SytaEliaszMPOLM301990ZdzieszowiceDyczuś TeamM
87KoniecznySandraKPOLK301989ZdzieszowiceDyczuś TeamS
88MaksimArkadiuszMPOLM181993Kędzierzyn-KoźleM
89MaksimKamilaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleS
90KubattaDanielMPOLM301982JanuszkowiceMultiFitL
91SzostekDanielMPOLM401977BielawaLincoln Electric Bester Run Team BielawaM
92HulkiewiczMarekMPOLM501971OpoleCykloopoleS
93GonetMarekMPOLM501969OtmiceM
94SzwancarzPiotrMPOLM501968ZdzieszowiceMultiFitS
95PaterekMarekMPOLM301989ZdzieszowiceMultiFitS
96PodgórskiPiotrMPOLM601960Kędzierzyn Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
97KościelakDominikaKPOLK181999OpoleL
98WienerRobertMPOLM501970LesnicaMultiFitM
99ChorkowyBartoszMPOLM401973OpoleMultiFitM
100DomereckiKrzysztofMPOLM301983SuchodaniecRunProgressTeamM
Strona 1 z 3