maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1AbramikTomaszMPOLM401975DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaM
2ArcabaDariuszMPOLM401972PyskowiceXL
3BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
4BalickiDarekMPOLM501970Kędzierzyn-KoźleL
5BalickiPiotrMPOLM401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica BiegaM
6BanaszkiewiczTomaszMPOLM401978Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
7BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
8BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
9BębenJerzyMPOLM601956GogolinDyczuś TeamL
10BickRobertMPOLM401977Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
11BielMagdalenaKPOLK301989Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
12BieleckiTomaszMPOLM501969ZdzieszowiceM
13BielińskaMagdalenaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
14BielińskaMonikaKPOLK301983PrzyszowiceTeam Izo ErgM
15BielińskiArturMPOLM301986PrzyszowiceTeam Izo ErgXL
16BielińskiPiotrMPOLM301988Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
17BieniasŁukaszMPOLM301984DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
18BłaszczykKrzysztofMPOLM301982SmolnaCała Oleśnica BiegaM
19BodziochRobertMPOLM401977Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
20BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
21BorekBogusławMPOLM401975StrzebińO co biega w KaletachM
22BorekJadwigaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleM
23BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
24BornMarcinMPOLM501967Kędzierzyn-KoźleOSP KŁODNICAM
25BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
26BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
27BudrewiczKacperMPOLM182003ZdzieszowiceDyczuś TeamM
28BudrewiczKrystianMPOLM401975ZdzieszowiceDyczuś TeamL
29BudzarJustynaKPOLK401976WiększyceM
30BudzińskaAgnieszkaKPOLK401978UjazdBudziki UjazdM
31BudzińskiPawełMPOLM401972UjazdBudziki UjazdXL
32BuzeŁukaszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
33ChachułaRyszardMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamL
34ChatysPrzemysławMPOLM301990Kędzierzyn-KoźleAKADEMIA BIEGANIA/ KU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAS
35ChorkowyBartoszMPOLM401973OpoleMultiFitM
36CiechomskaIwonaKPOLK401978Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
37CiechomskiBogdanMPOLM70+1951Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAL
38CzakTomaszMPOLM401974Kędzierzyn- KozleMultiFitM
39CzarneckaKlaudiaKPOLK401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXL
40CzarneckiPrzemysławMPOLM401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXXL
41CzekajBogdanMPOLM50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleM
42CzekajJustynaKPOLK181998Kędzierzyn-KoźleAdam Cibis Running TeamS
43CzernekDarekMPOLM401979GogolinSąsiedziteaMXL
44DomereckiKrzysztofMPOLM301983SuchodaniecRunProgressTeamM
45DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
46DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
47DrążekZdzisławMPOLM50, PGA1967Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
48DrescherMalwinaKPOLK301985JanuszkowiceMultiFitS
49DrobnikWojciechMPOLM30, PGA1983Kędzierzyn-KoźleL
50DrongJózefMPOLM601953KuniówKuniów BiegaL
51DudaAndrzejMPOLM301982DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
52DudziakKajetanMPOLM181992BraniceL
53DudziakTadeuszMPOLM501962BraniceL
54DyczekBasiaKPOLK301991ŻyrowaDyczuś TeamM
55DyczekKlaudiaKPOLK401980ZdzieszowiceDyczuś TeamS
56DyczekMariuszMPOLM401979ZdzieszowiceDyczuś TeamM
57DyllaFranzMPOLM70+1948Tarnów OpolskiM
58FąfaraMarekMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn-KoźleKlub Sportowy KoziołekL
59ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
60FrankAleksanderMPOLM181993Reńska WieśKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleM
61FurcińskaMagdalenaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleS
62FurmanDawidMPOLM301985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiM
63GallKacperMPOLM182001Kędzierzyn-KoźleL
64GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecS
65GębarowskaKatarzynaKPOLK401981GliwiceTeam Izo ErgM
66GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
67GlencMateuszMPOLM181993KsiążeniceTeam Izo ErgL
68GłogowskiKrzysztofMPOLM401980Kędzierzyn-KoźleL
69GłuszekUlaKPOLK301982SprzęciceDyczuś TeamM
70GonetMarekMPOLM501969OtmiceM
71GorczycaSamantaKPOLK301991Kędzierzyn-KoźleM
72GramalaMagdalenaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleL
73GrecPrzemysławMPOLM301984GliwiceTeam Izo ErgL
74GrundMarekMPOLM301989StrzebińMafia Team LubliniecM
75GrycmanKazimierzMPOLM401972CiechowiceXL
76GrzesikAndrzejMPOLM50, PGA1963Kuźnia RaciborskaZAWISZA STARA KUŹNIAM
77GumiennyMagdalenaKPOLK401978KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
78GutkowskiAdamMPOLM301983KrapkowiceL
79HajdaJustynaKPOLK181994RadzionkówMafia Team LubliniecS
80HańczaKrzysztofMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleDyczuś TeamL
81HarnusDamianMPOLM301990Kedzierzyn-KozleL
82HarynekRobertMPOLM301984StrzeleczkiGranit HarynekL
83HasiakAleksanderMPOLM501964NysaS
84HermannMatthiasMPOLM401979KatowiceM
85HudalaTomaszMPOLM401976GogolinGogolin BiegaL
86HulkiewiczMarekMPOLM501971OpoleCykloopoleS
87IgrasMieczysławMPOLM601961NysaRunners Team NysaM
88IlnickaJulitaKPOLK401980PrudnikS
89JabłońskiMariuszMPOLM301984Kędzierzyn-KoźleL
90JakubiecRomanMPOLM401979Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
91JanoszekMarcelMPOLM301991SteblówJULA MebleXL
92JochimczykWitekMPOLM401981Kędzierzyn-KoźleCzempjon TeamL
93JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntonteamM
94JurekTomaszMPOLM501970GłuchołazyXL
95KacanSabinaKPOLK401977ZabrzeTeam Izo ErgM
96KacprzakGrzegorzMPOLM40, PGA1978Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
97KaczmarekJacekMPOLM401973NamysłówL
98KamińskaSandraKPOLK301991NysaRunners Team NysaM
99KansyMarcelMPOLM182003Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
100KaraczanMarcinMPOLM301984GłubczyceMarysieńkaM
Strona 1 z 3