maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1PrzybyłaEdytaKPOLK301984BabiceMP FITNESSM
2PrzybyłaMarcinMPOLM301982BabiceMP FITNESSL
3BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
4KociełowiczAnnaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
5KurcabMałgorzataKPOLK301989BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
6MalinowskaNataliaKPOLK181992BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
7MarcinowskiNorbertMPOLM301990BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
8MazurMariuszMPOLM401975BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
9MizerackiBoleslawMPOLM601955BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
10NocnaWładysławaKPOLK601957BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
11PawełkiewiczEwelinaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
12RóżyckiGrzegorzMPOLM401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
13SkwarekElżbietaKPOLK401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
14SzostekDanielMPOLM401977BielawaLincoln Electric Bester Run Team BielawaM
15WinnyPrzemyslawMPOLM301988BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
16KuszMonikaKPOLK401979BierawaM
17PrzybyłaKingaKPOLK401981BierawaNapalone DzikiS
18FurmanDawidMPOLM301985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiM
19DudziakKajetanMPOLM181992BraniceL
20DudziakTadeuszMPOLM501962BraniceL
21KaweckiMarianMPOLM70+1949BraniceK.B. BraniceL
22KuchajewiczMarekMPOLM401977BrzeźceXL
23KuchajewiczMonikaKPOLK30, PGA1985BrzeźceL
24MastygaAndrzejMPOLM181998CharbielinAndrea TeamL
25TulejaAdamMPOLM501966ChorzówL
26TulejaBlankaKPOLK301986ChorzówM
27MałczakMarcinMPOLM401978CiasnaMafia Team LubliniecL
28GrycmanKazimierzMPOLM401972CiechowiceXL
29StalicaWojciechMPOLM501969CzęstochowaTeam IzoErgM
30AbramikTomaszMPOLM401975DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaM
31BieniasŁukaszMPOLM301984DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
32DudaAndrzejMPOLM301982DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
33KisielMaciejMPOLM401977DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
34SługockaAnnaKPOLK181992DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
35TrochaRomanMPOLM501963DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
36PoloczekMateuszMPOLM181994DziewkowiceMati na 9-bieguL
37GębarowskaKatarzynaKPOLK401981GliwiceTeam Izo ErgM
38GrecPrzemysławMPOLM301984GliwiceTeam Izo ErgL
39KaraczanMarcinMPOLM301984GłubczyceMarysieńkaM
40LitwinJozefMPOLM70+1949GłubczyceZAWISZA STARA KUŹNIAM
41TomysKrzysztofMPOLM30, PGA1986GłubczyceXL
42JurekTomaszMPOLM501970GłuchołazyXL
43KubatDariuszMPOLM181997GłuchołazyS
44SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
45StepaniakMaciejMPOLM401979GłuchołazyKlub Karate Ronin GłuchołazyL
46SzczęśniakPrzemysławMPOLM301988GłuchołazyL
47BębenJerzyMPOLM601956GogolinDyczuś TeamL
48CzernekDarekMPOLM401979GogolinSąsiedziteaMXL
49HudalaTomaszMPOLM401976GogolinGogolin BiegaL
50NajdaKatarzynaKPOLK301991GogolinDyczuś TeamS
51SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś TeamS
52SzatkaJanuszMPOLM401976GogolinDyczuś TeamM
53BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
54StańczykPrzemekMPOLM301985Grudynia WielkaM
55DrescherMalwinaKPOLK301985JanuszkowiceMultiFitS
56KubattaDanielMPOLM301982JanuszkowiceMultiFitL
57TokarskaMariolaKPOLK401976JastrzębieACTIVRUN NAMYSŁÓWM
58SzalaAdamMPOLM601961JejkowiceM
59KlaklaAdrianMPOLM401978JędrzychówL
60BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
61KubieńAdamMPOLM50, PGA1971K-KoźleM
62PogorzelskaLucynaKPOLK50, PGA1971K-KoźleOSP KŁODNICAS
63RogowskiMichałMPOLM301991K-KoźleSTART KATOWICEM
64HermannMatthiasMPOLM401979KatowiceM
65SzklorzSylwesterMPOLM501969KatowiceDziki PanewnikiM
66TulejaAleksandraKPOLK301991KatowiceGazele, Gucio i GepardM
67WawroMałgorzataKPOLK501969KatowiceGazele, Gucio i GepardM
68KisieniowskiArkadiuszMPOLM401979Kedzierzyn KozleM
69HarnusDamianMPOLM301990Kedzierzyn-KozleL
70NogalaAleksandraKPOLK30, PGA1991Kedzierzyn-KozleAntonteamS
71WiszowatyAndrzejMPOLM40, PGA1972Kędzierzy-Koźleindywidualnie(bez klubu)L
72GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
73TargoszJolantaKPOLK501965Kędzierzyn - Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
74BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
75BielMagdalenaKPOLK301989Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
76BorekJadwigaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleM
77BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
78ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
79MarkiewiczMagdalenaKPOLK301985Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
80MrózPiotrMPOLM40, PGA1972Kędzierzyn KoźleXXL
81PiszczekBożenaKPOLK401978Kędzierzyn KoźleMultiFitS
82PodgórskiPiotrMPOLM601960Kędzierzyn Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
83RosiakKarolinaKPOLK301986Kędzierzyn KoźleM
84SmagiełKrzysztofMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn KoźleL
85TułnowskiRafałMPOLM401973Kędzierzyn KoźleŁoś teamXL
86TurekTomaszMPOLM40, PGA1978Kędzierzyn KoźleM
87CzakTomaszMPOLM401974Kędzierzyn- KozleMultiFitM
88SawkiewiczRafałMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn- KoźleAntonteamL
89DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
90NowosielskaSabinaKPOLK501962Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
91RyznerIreneuszMPOLM60, PGA1961Kędzierzyn-KozleS
92BalickiDarekMPOLM501970Kędzierzyn-KoźleL
93BanaszkiewiczTomaszMPOLM401978Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
94BickRobertMPOLM401977Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
95BielińskaMagdalenaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
96BielińskiPiotrMPOLM301988Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
97BodziochRobertMPOLM401977Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
98BornMarcinMPOLM501967Kędzierzyn-KoźleOSP KŁODNICAM
99BuzeŁukaszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
100ChatysPrzemysławMPOLM301990Kędzierzyn-KoźleAKADEMIA BIEGANIA/ KU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAS
Strona 1 z 3