maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1CzekajJustynaKPOLK181998Kędzierzyn-KoźleAdam Cibis Running TeamS
2HajdaJustynaKPOLK181994RadzionkówMafia Team LubliniecS
3KościelakDominikaKPOLK181999OpoleL
4ŁukaszyńskaVictoriaKPOLK182000ZdzieszowiceL
5MalinowskaNataliaKPOLK181992BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
6SługockaAnnaKPOLK181992DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
7BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
8BielMagdalenaKPOLK301989Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
9BielińskaMagdalenaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
10BielińskaMonikaKPOLK301983PrzyszowiceTeam Izo ErgM
11DrescherMalwinaKPOLK301985JanuszkowiceMultiFitS
12DyczekBasiaKPOLK301991ŻyrowaDyczuś TeamM
13FurcińskaMagdalenaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleS
14GłuszekUlaKPOLK301982SprzęciceDyczuś TeamM
15GorczycaSamantaKPOLK301991Kędzierzyn-KoźleM
16GramalaMagdalenaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleL
17KamińskaSandraKPOLK301991NysaRunners Team NysaM
18KociełowiczAnnaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
19Kołdyka-GawronMarzenaKPOLK301982Kędzierzyn-KoźleM
20KoniecznySandraKPOLK301989ZdzieszowiceDyczuś TeamS
21KrzysicaKatarzynaKPOLK301987Kędzierzyn-KoźleM
22KubiakMartaKPOLK301989OleśnicaS
23KurcabMałgorzataKPOLK301989BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
24MaksimKamilaKPOLK301990Kędzierzyn-KoźleS
25MarkiewiczMagdalenaKPOLK301985Kędzierzyn KoźleRunSistersKKL
26MekierAlicjaKPOLK301982ZbrosławiceL
27NajdaKatarzynaKPOLK301991GogolinDyczuś TeamS
28PankiewiczMagdalenaKPOLK301985ZdzieszowiceDyczuś TeamM
29PatasMagdalenaKPOLK301990WrocławAkademia BieganiaS
30PawełkiewiczEwelinaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
31PawlakOliwiaKPOLK301991ZdzieszowiceMultiFitS
32PrzybyłaEdytaKPOLK301984BabiceMP FITNESSM
33RosiakKarolinaKPOLK301986Kędzierzyn KoźleM
34Sebesta-JabłonskaKarolinaKPOLK301987Kędzierzyn-Koźle Karolkamassage@GmailXL
35SmiechMonikaKPOLK301982WiększyceS
36SpyraKasiaKPOLK301991SzymociceSpyrowkaS
37SuchockaMonikaKPOLK301984ZdzieszowiceMultiFitS
38TargoszPaulinaKPOLK301988Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
39TulejaAleksandraKPOLK301991KatowiceGazele, Gucio i GepardM
40TulejaBlankaKPOLK301986ChorzówM
41WalenżykAdrianaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleL
42WęgielewskaEsteraKPOLK301986Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKL
43WitekZofiaKPOLK301983Kędzierzyn-KoźleL
44ZemlakAdrianaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleM
45ZosgórnikAleksandraKPOLK301985Tarnowskie GóryO co biega w KaletachS
46ŻegleńAgnieszkaKPOLK301984Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
47ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
48KuchajewiczMonikaKPOLK30, PGA1985BrzeźceL
49NogalaAleksandraKPOLK30, PGA1991Kedzierzyn-KozleAntonteamS
50PiliszkoIwonaKPOLK30, PGA1982Kędzierzyn-KoźleXL
51BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
52BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
53BorekJadwigaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleM
54BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
55BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
56BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
57BudzarJustynaKPOLK401976WiększyceM
58BudzińskaAgnieszkaKPOLK401978UjazdBudziki UjazdM
59CiechomskaIwonaKPOLK401978Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
60CzarneckaKlaudiaKPOLK401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXL
61DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
62DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
63DyczekKlaudiaKPOLK401980ZdzieszowiceDyczuś TeamS
64GębarowskaKatarzynaKPOLK401981GliwiceTeam Izo ErgM
65GumiennyMagdalenaKPOLK401978KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
66IlnickaJulitaKPOLK401980PrudnikS
67KacanSabinaKPOLK401977ZabrzeTeam Izo ErgM
68KazimierczukMonikaKPOLK401980Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKS
69KrawiecAniaKPOLK401977KopienicaTeam Izo ErgL
70KuszMonikaKPOLK401979BierawaM
71Mirska ZacharczukEwaKPOLK401972Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
72OrianAnnaKPOLK401975ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAS
73PawlikKrystynaKPOLK401976OlesnoS
74PiszczekBożenaKPOLK401978Kędzierzyn KoźleMultiFitS
75PrzybyłElżbietaKPOLK401978RadzionkówS
76PrzybyłaKingaKPOLK401981BierawaNapalone DzikiS
77RamsElżbietaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleM
78RudolfBeataKPOLK401977Kędzierzyn-KoźleS
79SkwarekElżbietaKPOLK401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
80SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
81SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówXL
82Starostka-RudyMałgorzataKPOLK401977KrakówM
83SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś TeamS
84SzymuraIzabelaKPOLK401976RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemM
85TokarskaMariolaKPOLK401976JastrzębieACTIVRUN NAMYSŁÓWM
86Zeletko-PrzewoźnikMonikaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKS
87GietMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn - KoźleKlub Sportowy KoziołekS
88KordalskaEwaKPOLK501968PyskowiceTeam Izo ErgXL
89LisowskaBarbaraKPOLK501970TurawaS
90Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965NysaM
91MrózMałgorzataKPOLK501971Kędzierzyn-KoźleM
92NowosielskaSabinaKPOLK501962Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
93OsóbkaMałgorzataKPOLK501965Kędzierzyn-KoźleS
94PandelMałgorzataKPOLK501969ZdzieszowiceMultiFitM
95RotherMartaKPOLK501968WrocławRother TeamL
96SzejaUrszulaKPOLK501964Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
97SzwancarzGrażynaKPOLK501970ZdzieszowiceMultiFitM
98ŚwięckaEwaKPOLK501968Wodzisław ŚląskiKs M.E.T.A.S
99TargoszJolantaKPOLK501965Kędzierzyn - Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
100WawroMałgorzataKPOLK501969KatowiceGazele, Gucio i GepardM
Strona 1 z 3