maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
1GutkowskiAdamMPOLM301983KrapkowiceL
2KubieńAdamMPOLM50, PGA1971K-KoźleM
3SzalaAdamMPOLM601961JejkowiceM
4TulejaAdamMPOLM501966ChorzówL
5KlaklaAdrianMPOLM401978JędrzychówL
6OrianAdrianMPOLM182003ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
7SuchockiAdrianMPOLM301984ZdzieszowiceDyczuś TeamM
8WalenżykAdrianaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleL
9ZemlakAdrianaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleM
10DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
11BarskaAgnieszkaKPOLK401979GogolinaDyczuś TeamS
12BudzińskaAgnieszkaKPOLK401978UjazdBudziki UjazdM
13ŻegleńAgnieszkaKPOLK301984Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
14FrankAleksanderMPOLM181993Reńska WieśKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleM
15HasiakAleksanderMPOLM501964NysaS
16NogalaAleksandraKPOLK30, PGA1991Kedzierzyn-KozleAntonteamS
17TulejaAleksandraKPOLK301991KatowiceGazele, Gucio i GepardM
18ZosgórnikAleksandraKPOLK301985Tarnowskie GóryO co biega w KaletachS
19MekierAlicjaKPOLK301982ZbrosławiceL
20DudaAndrzejMPOLM301982DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
21GrzesikAndrzejMPOLM50, PGA1963Kuźnia RaciborskaZAWISZA STARA KUŹNIAM
22KarkoszAndrzejMPOLM301990OpoleM
23KawońAndrzejMPOLM601954NamysłówL
24ŁukaszczykiewiczAndrzejMPOLM301991OpoleM
25MastygaAndrzejMPOLM181998CharbielinAndrea TeamL
26ReichertAndrzejMPOLM70+1951UjazdZAWISZA STARA KUŹNIAL
27StarostkaAndrzejMPOLM70+1948Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
28WiszowatyAndrzejMPOLM40, PGA1972Kędzierzy-Koźleindywidualnie(bez klubu)L
29KrawiecAniaKPOLK401977KopienicaTeam Izo ErgL
30KociełowiczAnnaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
31OrianAnnaKPOLK401975ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAS
32PastuchaAnnaKPOLK601958KrapkowiceS
33SługockaAnnaKPOLK181992DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
34SobieskaAnnaKPOLK401973GłuchołazyM
35MarcinAntkowiczMPOLM401975NysaLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
36BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
37KisieniowskiArkadiuszMPOLM401979Kedzierzyn KozleM
38MaksimArkadiuszMPOLM181993Kędzierzyn-KoźleM
39BaranowskaArletaKPOLK401974BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
40BielińskiArturMPOLM301986PrzyszowiceTeam Izo ErgXL
41LisowskaBarbaraKPOLK501970TurawaS
42SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówXL
43ChorkowyBartoszMPOLM401973OpoleMultiFitM
44ZemlakBartoszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
45DyczekBasiaKPOLK301991ŻyrowaDyczuś TeamM
46DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
47ForyśBeataKPOLK30, PGA1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKKM
48RudolfBeataKPOLK401977Kędzierzyn-KoźleS
49SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś TeamS
50WilpertBeataKPOLK501969Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
51TulejaBlankaKPOLK301986ChorzówM
52CiechomskiBogdanMPOLM70+1951Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAL
53CzekajBogdanMPOLM50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleM
54BorekBogusławMPOLM401975StrzebińO co biega w KaletachM
55MizerackiBoleslawMPOLM601955BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
56PiszczekBożenaKPOLK401978Kędzierzyn KoźleMultiFitS
57KudłaCzesławMPOLM70+1951NamysłówL
58SzubaCzesławMPOLM601961RybnikL
59HarnusDamianMPOLM301990Kedzierzyn-KozleL
60KubattaDanielMPOLM301982JanuszkowiceMultiFitL
61SzostekDanielMPOLM401977BielawaLincoln Electric Bester Run Team BielawaM
62BalickiDarekMPOLM501970Kędzierzyn-KoźleL
63CzernekDarekMPOLM401979GogolinSąsiedziteaMXL
64ArcabaDariuszMPOLM401972PyskowiceXL
65KubatDariuszMPOLM181997GłuchołazyS
66NastulaDariuszMPOLM301985PyskowiceS
67NiekrawiecDariuszMPOLM401979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
68ZajdelDariuszMPOLM601961ZawadzkieZawadzkie BiegnieM
69FurmanDawidMPOLM301985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiM
70KościelakDominikaKPOLK181999OpoleL
71PrzybyłaEdytaKPOLK301984BabiceMP FITNESSM
72SytaEliaszMPOLM301990ZdzieszowiceDyczuś TeamM
73BudrewiczElzbietKPOLK401974ZdzieszowiceDyczuś TeamM
74PrzybyłElżbietaKPOLK401978RadzionkówS
75RamsElżbietaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleM
76SkwarekElżbietaKPOLK401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
77WęgielewskaEsteraKPOLK301986Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKL
78BajerEwaKPOLK301988Kędzierzyn KoźleAntonteamL
79BryśEwaKPOLK401979Kędzierzyn KoźleNapalone DzikiM
80KordalskaEwaKPOLK501968PyskowiceTeam Izo ErgXL
81Mirska ZacharczukEwaKPOLK401972Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLES
82ŚwięckaEwaKPOLK501968Wodzisław ŚląskiKs M.E.T.A.S
83PawełkiewiczEwelinaKPOLK301987BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
84DyllaFranzMPOLM70+1948Tarnów OpolskiM
85SzwancarzGrażynaKPOLK501970ZdzieszowiceMultiFitM
86KacprzakGrzegorzMPOLM40, PGA1978Kędzierzyn-KoźleCzempion Team Kędzierzyn-KoźleL
87KowyniaGrzegorzMPOLM181994TwardawaANTONTEAMM
88KubickiGrzegorzMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamXXL
89RóżyckiGrzegorzMPOLM401977BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
90TomaszekGrzegorzMPOLM301983KrakówNowa Huta TeamXL
91RyznerIreneuszMPOLM60, PGA1961Kędzierzyn-KozleS
92CiechomskaIwonaKPOLK401978Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
93PiliszkoIwonaKPOLK30, PGA1982Kędzierzyn-KoźleXL
94BornIzabelaKPOLK401975K-KoźleOSP KŁODNICAM
95SzymuraIzabelaKPOLK401976RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemM
96KaczmarekJacekMPOLM401973NamysłówL
97KupkaJacekMPOLM301987Kędzierzyn-KoźleCzempjon TeamM
98RosiakJacekMPOLM301983Kędzierzyn-KoźleCardio-SportXL
99RudolfJacekMPOLM501966SteblówRudolf MedL
100StarostkaJacekMPOLM401974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
Strona 1 z 3