maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Bieg Po Choinkę - Od Jeziora do Jeziora

I Bieg Po Choinkę - Od Jeziora do Jeziora
Miejsce i data imprezy: Dobrzeń Wielki, przy jeziorze Balaton, 12 grudnia 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”
Morsy Dobrzeń Wielki
Grupa biegowa w Dobrzeniu Wielkim „Od Jeziora do Jeziora”

Patronat honorowy
Gmina Dobrzeń Wielki
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 6 kmWolne miejsca: 14
- Nordic Walking 3 kmWolne miejsca: 26
- Biegi DzieciWolne miejsca: 94

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SowaNadineKPOL6KM1998Dobrzeń WielkiZapłacono
2PawlakZbigniewMPOL6KM1980OpoleZapłacono
3RaudzisKlaudiaKPOL6KM1981OpoleZapłacono
4DżumałoAnnaKPOLNW1978ŻłobiznaSztukaRuchuZapłacono
5Polek-DurajKorneliaKPOL6KM1977Murów
6DurajFranciszekMPOLBD, 700M2010Murów
7Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice BrzeskieZapłacono
8WłodarczykPawełMPOL6KM1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
9KaczanZdzisławMPOL6KM1953BrzegNiezrzeszonyZapłacono
10WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiZapłacono
11WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiZapłacono
12KilijanekIzabelaKPOL6KM1976Dobrzeń WielkiZapłacono
13KołbucRomanMPOL6KM1973Dobrzeń WielkiGB "Od Jeziora do Jeziora"Zapłacono
14WyczkaJacekMPOL6KM1967OpoleKB Odra Opole
15AntoniewiczGrzegorzMPOL6KM1985OpoleKB Odra OpoleZapłacono
16WiśniewskiPiotroMPOL6KM1993Opole
17RymarzMirosławMPOL6KM1978OpoleKB Odra OpoleZapłacono
18MajkaBartoszMPOL6KM1991OławaKrasnaleZapłacono
19KiedrowiczTadeuszMPOL6KM1966OławaKrasnaleZapłacono
20KiedrowiczMonikaKPOL6KM1992OławaKrasnaleZapłacono
21KliśMarcinMPOL6KM1987Stare SiołkowiceZapłacono
22MłynekAdrianMPOL6KM1985Dobrzeń WielkiZapłacono
23SzwecSylwiaKPOL6KM1979OpoleZapłacono
24BizanskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
25FidorMałgorzataKPOLNW1976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
26SzwecMartaKPOLBD, 400M2014Opole
27BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
28SowińskiAdamMPOL6KM1958OpoleOpole biega
29Mościcka-StarostaMonikaKPOLNW1981Dobrzeń WielkiZapłacono
30KłakowiczMarekMPOL6KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
31HrycajMarcinMPOL6KM1977OpoleKB Odra Opole
32WojsTomaszMPOL6KM1981Opole
33WojsAgnieszkaKPOL6KM1981Opole
34KurkowskaMartaKPOL6KM1982OpoleZapłacono
35TomkówRobertMPOL6KM1972KomprachciceFast Foot OpoleZapłacono
36JachećJacekMPOL6KM1992OzimekKB Odra Opole
37GąskaSandraKPOL6KM1986KaniówMorsy PopielówZapłacono
38DecMirosławMPOL6KM1977Opole
39RóżyczkaKlaudiaKPOL6KM1983Serwitut
40JagielloMalgorzataKPOL6KM1968Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
41KokottBernadetteKPOLNW1974ChróściceZapłacono
42CzechSebastianMPOL6KM1977Osowiec-TrzęsinaKB ODRA OPOLEZapłacono
43DzedzejBeataKPOL6KM1974Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
44MichalskaBeataKPOLNW1977MikolinStan Umysłu Lewin Biega
45HaskaKasiaKPOLNW1979Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
46SobańskiDawidMPOL6KM1988OławaPolskaZapłacono
47MilińskaLiliannaKPOL6KM1981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
48KurtykaAlicjaKPOL6KM1983KantorowiceStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
49NagelKrzysiaKPOL6KM1980WołczynSlow jogg team Wołczyn
50NagelBartoszMPOLBD, 700M2011Wołczyn
51NagelKacperMPOLBD, 400M2013Wołczyn
52KrzyzowskaAleksandraKPOL6KM1984Dobrzeń WielkiOd Jeziora Do JezioraZapłacono
53KrzyzowskiSzymonMPOL6KM1982Dobrzeń WielkiZapłacono
54KarpińskaKatarzynaKPOL6KM1981KluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
55MichalskiPawełMPOL6KM1982BąkówKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
56MurzaJuliaKPOL6KM2001OpoleZapłacono
57WasikKarolinaKPOL6KM2002Wierzbica GórnaSlow jogg team WołczynZapłacono
58DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynkaZapłacono
59KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
60KurpetBogusławaKPOLNW1953Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
61KozłowskaWandaKPOLNW1950OpoleWOLNY STRZELEC
62TymuraMarzenaKPOL6KM1986OpoleSlow jogg team WołczynZapłacono
63CzechAndrzejMPOL6KM1980Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
64CzechKarolMPOL6KM2005Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
65RosickaJoannaKPOL6KM1998Opole
66MurzaEmiliaKPOLBD, 400M2012Opole
67GwóźdźDawidMPOL6KM1991Strzelce OpolskieKurła Kaj ta meta?!
68SzpakowskaAgnieszkaKPOL6KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
69Matukin-PakuszyńskaAnnaKPOLNW1973OpoleChodzęBoLubięZapłacono
70GawlikKrzysztofMPOLNW1982PtakowiceStan Umysłu Lewin Biega
71SzajcaKatarzynaKPOL6KM1976Dobrzeń WielkiZapłacono
72StillerRafałMPOL6KM1978Dobrzeń WielkiZapłacono
73ChałupczakMałgorzataKPOL6KM1966BrynicaZapłacono
74NiekrawiecDariuszMPOL6KM1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
75HoffmanEwaKPOL6KM1975OpoleKB Odra Opole
76KałuskaBożenaKPOL6KM1977Opole
77GliwińskiKrzysztofMPOL6KM1980ChróściceZapłacono
78KozimorElzbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
79KozimorWiesławMPOLNW1961Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
80MendelMartynaKPOL6KM1984WierzchyKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
81JasińskiTomaszMPOL6KM1978OpoleKB Odra Opole
82BiałasEwaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
83BiałasStanisławMPOL6KM1956Lewin BrzeskiZapłacono
84KukuczkaWiolettaKPOL6KM1972KluczborkKluczborska Grupa Biegowa
85RodehauKlaudiaKPOL6KM1991OpoeSportowa bandaZapłacono
86DackówMarcinMPOL6KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
87DackówMilenaKPOL6KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
88DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
89FilaRafałMPOL6KM1991OpoleZapłacono
90GliedKrzysztofMPOL6KM1976Dobrzeń WielkiTeam of runnersZapłacono
91BoczkowskaMarzenaKPOL6KM1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
92JakimowiczIzabelaKPOL6KM1974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
93DrążkowskiGrzegorzMPOL6KM1992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
94DrążkowskaDanutaKPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
95StrumińskiJakubMPOL6KM1975Dobrzeń WielkiTeam of runnersZapłacono
96DajczakJoannaKPOL6KM1991OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
97GliwińskiKacperMPOLBD, 700M2008Chróscice
98PancylejkoBogdanMPOL6KM1974Dobrzeń WielkiTeam of runnersZapłacono
99OwczarekKacperMPOL6KM2005WielunZapłacono
100KalinowskiSebastianMPOL6KM1973OpoleCzarny SkładZapłacono
Strona 1 z 3