maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - DŁUGIE

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - DŁUGIE
Miejsce i data imprezy: Świętochłowice (odkryta pływalnia SKAŁKA), 02 grudnia 2023
Organizator: Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Świętochłowice
Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA w Świętochłowicach
Ośrodek Sportu i Rekreacji SKAŁKA w Świętochłowicach
Urząd Miejski w Świętochłowicach
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Wyścig na 1000 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 5
- Wyścig na 750 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 1
- Wyścig na 500 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 1

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDodatkowy dystans:Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1WolniakAndrzejMPOL500M1954Kalisz053 Supermaratończyk KaliszZapłacono
2SzczepaniakJanMPOL1000M1955Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
3SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny Las050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
4KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964Sosnowiec029 Sosnowiec Łączy - Zimowe PlywanieZapłacono
5KoteckaAnnaKPOL500M1965Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
6KrakowiakMarlenaKPOL1000M1966Kędzierzyn-Koźle006 WKS AQUA Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
7KoronaTatianaKPOL1000M1967Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
8ReimanPiotrMPOL1000M1967Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
9ZwonekPiotrMPOL500M1967Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
10BiegańskiZbigniewMPOL500M1968ŻyrardówŻyrardowskie MorsyZapłacono
11GolawwskiDariuszMPOL750M1968Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
12KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka Zarzeczna050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
13RotherMarekMPOL1000M1968Wrocław030 Rothersi nadal w formieZapłacono
14BarylakMagdalenaKPOL750M1970Skawina024 KKM KaloryferZapłacono
15SzarkowskiRobertMPOL1000M1970Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
16KraczkowskiArkadiuszMPOL500M1971Grodzisk Mazowiecki011 Komando MiśkiZapłacono
17KwiecieńTomekMPOL500M1971Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
18WiniarczykJacekMPOL1000M1971Warka014 Wareckie MorsyZapłacono
19DidykJerzyMPOL750M1972Gliwice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
20KamińskiGrzegorzMPOL500M1972RzeszówRKM SopelekZapłacono
21KędziorMateuszMPOL500M1973Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
22PałoszDanielMPOL500M1973Wolin001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
23SalaJarosławMPOL750M1973Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
24Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL500M1974Olsztyn048 Masters OlsztynZapłacono
25MazurekSebastianMPOL1000M1974Wrocław012 Gajewski Swimming TeamZapłacono
26BiankowskiPiotrMPOL750M1975Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
27DziubałkaJarosławMPOL500M1975Czapury019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
28LutkowskiTomekMPOL1000M1975PoznańZimny DrańZapłacono
29PowierżaAndrzejMPOL500M1975Osowiec050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
30SkrobolAdamMPOL500M1975ŁąkaZapłacono
31WiatrPawelMPOL1000M1975KrakówZapłacono
32BanyMarekMPOL500M1976Puławy002 NGOWWS "Z łabędziem pływać".Zapłacono
33LiberackiAdamMPOL500M1976Poznań001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
34WojciechowskiRafałMPOL500M1976MysłowiceMors Hubertus MysłowiceZapłacono
35MachaczekJanuszMPOL500M1977Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
36PopiółTomaszMPOL500M1977Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
37SzczęśniakJakubMPOL500M1977Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
38SzcześniakMartaKPOL750M1978Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
39TrochaTadeuszMPOL500M1978Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
40BabicaIzabelaKPOL1000M1979Rokietnica019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
41CiszekPrzemysławMPOL1000M1979Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
42KojAgnieszkaKPOL750M1979Świętochlowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
43SoleckiTomaszMPOL750M1979Bieruń028 Lodowi Pływacy "Łysina"Zapłacono
44StochmiałekWojciechMPOL1000M1979Świebodzice006 WKS AQUA Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
45GosMichałMPOL750M1980Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
46PinkawaAgnieszkaKPOL500M1980Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
47StroczyńskiPawełMPOL750M1980Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
48WoźniakPatrykMPOL1000M1980Grodzisk Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
49PogodaDorotaKPOL1000M1981Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
50WolnyAgnieszkaKPOL500M1981Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
51PawłowskaAgnieszkaKPOL750M1982Wsrszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
52ŚwitajPiotrMPOL1000M1982Dęblin002 NGOWWS "Z łabędziem pływać".Zapłacono
53RudzkiMarekMPOL750M1983Pszczyna001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
54KargulTomaszMPOL500M1984Wrocław017 ŚWO!Zapłacono
55KumiszczaGrzegorzMPOL500M1985Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
56MijałPiotrMPOL500M1986GliwiceZapłacono
57OleksikMonikaKPOL500M1986KrakówZapłacono
58KamińskiWaldemarMPOL1000M1987Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
59NechlingPaulinaKPOL1000M1991Rybnik019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
60BlachaMateuszMISL500M1993KatowiceReykjavik Swim AcademyZapłacono
61KabelisAleksandraKPOL750M1993Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
62KubiakAleksandraKPOL500M1993Reda026 Open Water Team SopotZapłacono
63PaśkoPawełMPOL750M1994RzeszówRKM SopelekZapłacono
64TwarowskaNataliaKPOL750M1994Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
65KonieczniakPrzemysławMPOL500M1995BędzinZapłacono
66StańczukOliwiaKPOL500M2001Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
67SzarpakMarcinMPOL1000M2001Świętochłowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
68PawlicaMateuszMPOL1000M2005Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono