maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - DŁUGIE

VIII Barbórkowo – Mikołajkowe Mistrzostwa Polski ICE CUP POLAND w zimowym pływaniu na basenie 50 m - DŁUGIE
Miejsce i data imprezy: Świętochłowice (odkryta pływalnia SKAŁKA), 02 grudnia 2023
Organizator: Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Świętochłowice
Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA w Świętochłowicach
Ośrodek Sportu i Rekreacji SKAŁKA w Świętochłowicach
Urząd Miejski w Świętochłowicach
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Wyścig na 1000 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 5
- Wyścig na 750 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 1
- Wyścig na 500 m /styl dowolny/Wolne miejsca: 1

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDodatkowy dystans:Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SzarpakMarcinMPOL1000M2001Świętochłowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
2PopiółTomaszMPOL500M1977Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
3KoronaTatianaKPOL1000M1967Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
4SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny Las050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
5PogodaDorotaKPOL1000M1981Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
6SzarkowskiRobertMPOL1000M1970Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
7ReimanPiotrMPOL1000M1967Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
8NechlingPaulinaKPOL1000M1991Rybnik019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
9DziubałkaJarosławMPOL500M1975Czapury019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
10WiniarczykJacekMPOL1000M1971Warka014 Wareckie MorsyZapłacono
11PawłowskaAgnieszkaKPOL750M1982Wsrszawa001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
12KwiecieńTomekMPOL500M1971Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
13KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka Zarzeczna050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
14KoteckaAnnaKPOL500M1965Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
15KędziorMateuszMPOL500M1973Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
16StochmiałekWojciechMPOL1000M1979Świebodzice006 WKS AQUA Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
17KojAgnieszkaKPOL750M1979Świętochlowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
18ŚwitajPiotrMPOL1000M1982Dęblin002 NGOWWS "Z łabędziem pływać".Zapłacono
19LutkowskiTomekMPOL1000M1975PoznańZimny DrańZapłacono
20SzcześniakMartaKPOL750M1978Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
21TrochaTadeuszMPOL500M1978Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
22WoźniakPatrykMPOL1000M1980Grodzisk Mazowiecki050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
23GosMichałMPOL750M1980Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
24KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964Sosnowiec029 Sosnowiec Łączy - Zimowe PlywanieZapłacono
25BabicaIzabelaKPOL1000M1979Rokietnica019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
26StroczyńskiPawełMPOL750M1980Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
27PawlicaMateuszMPOL1000M2005Tarnowskie Góry051 MKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
28BarylakMagdalenaKPOL750M1970Skawina024 KKM KaloryferZapłacono
29CiszekPrzemysławMPOL1000M1979Warszawa050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono
30WiatrPawelMPOL1000M1975KrakówZapłacono
31DidykJerzyMPOL750M1972Gliwice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
32PaśkoPawełMPOL750M1994RzeszówRKM SopelekZapłacono
33KamińskiGrzegorzMPOL500M1972RzeszówRKM SopelekZapłacono
34SzczepaniakJanMPOL1000M1955Tychy049 Tyskie SiniceZapłacono
35KubiakAleksandraKPOL500M1993Reda026 Open Water Team SopotZapłacono
36SalaJarosławMPOL750M1973Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
37KabelisAleksandraKPOL750M1993Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
38BiankowskiPiotrMPOL750M1975Gdynia041 GWSC TeamZapłacono
39KargulTomaszMPOL500M1984Wrocław017 ŚWO!Zapłacono
40MazurekSebastianMPOL1000M1974Wrocław012 Gajewski Swimming TeamZapłacono
41GolawwskiDariuszMPOL750M1968Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
42ZwonekPiotrMPOL500M1967Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
43WolnyAgnieszkaKPOL500M1981Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
44PinkawaAgnieszkaKPOL500M1980Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
45KraczkowskiArkadiuszMPOL500M1971Grodzisk Mazowiecki011 Komando MiśkiZapłacono
46RudzkiMarekMPOL750M1983Pszczyna001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
47OleksikMonikaKPOL500M1986KrakówZapłacono
48KonieczniakPrzemysławMPOL500M1995BędzinZapłacono
49MachaczekJanuszMPOL500M1977Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
50BlachaMateuszMISL500M1993KatowiceReykjavik Swim AcademyZapłacono
51SoleckiTomaszMPOL750M1979Bieruń028 Lodowi Pływacy "Łysina"Zapłacono
52SkrobolAdamMPOL500M1975ŁąkaZapłacono
53TwarowskaNataliaKPOL750M1994Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
54KumiszczaGrzegorzMPOL500M1985Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
55StańczukOliwiaKPOL500M2001Ełk007 KS Zahartowani EłkZapłacono
56RotherMarekMPOL1000M1968Wrocław030 Rothersi nadal w formieZapłacono
57KamińskiWaldemarMPOL1000M1987Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
58WolniakAndrzejMPOL500M1954Kalisz053 Supermaratończyk KaliszZapłacono
59BiegańskiZbigniewMPOL500M1968ŻyrardówŻyrardowskie MorsyZapłacono
60Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL500M1974Olsztyn048 Masters OlsztynZapłacono
61MijałPiotrMPOL500M1986GliwiceZapłacono
62SzczęśniakJakubMPOL500M1977Kraków024 KKM KaloryferZapłacono
63WojciechowskiRafałMPOL500M1976MysłowiceMors Hubertus MysłowiceZapłacono
64LiberackiAdamMPOL500M1976Poznań001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
65KrakowiakMarlenaKPOL1000M1966Kędzierzyn-Koźle006 WKS AQUA Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
66PałoszDanielMPOL500M1973Wolin001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
67BanyMarekMPOL500M1976Puławy002 NGOWWS "Z łabędziem pływać".Zapłacono
68PowierżaAndrzejMPOL500M1975Osowiec050 Mazovia Ice Swimming TeamZapłacono