maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2021
Organizator:
Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urządu Miasta Opola
ECO Runners
Eurovent Athletics
Stowarzyszenie Bieg Opolski
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Klubokawiarnia Laba
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 50

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
101JanickaBarbaraKPOLK30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
102RomanowiczŁukaszMPOLM30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
103MałekKamilMPOLM30Opole
104WiaterBogdanMPOLM40OpoleDAMBONIA
105SzatkaBeataKPOLK40GogolinDyczuś Team
106BiałekPiotrMPOLM40PrzeczaStan umysłu Lewin biegaZapłacono
107KrawczukMateuszMPOLM30OpoleZapłacono
108GolińskaAnnaKPOLK30OpoleZapłacono
109SitkowskiKrzysztofMPOLM40OpoleGT KONAZapłacono
110SitkowskaJoannaKPOLK30OpoleGT KONAZapłacono
111WodeckaMartaKPOLK30OpoleGT KONA
112KruczekJacekMPOLM40OpoleGT KONAZapłacono
113PałacAndrzejMPOLM40OpoleZapłacono
114RosickaJoannaKPOLK20Opole
115KulaMarcinMPOLM30OpoleZapłacono
116RukszaMieczysławMPOLM50OpoleZapłacono
117RaudzisKlaudiaKPOLK40OpoleBLAZA TEEM
118SzumilasZofiaKPOLK40PrzyworyZapłacono
119CyrisAnnaKPOLK30JaryszówZapłacono
120KotyszWaldemarMPOLM50OpoleZapłacono
121KotyszKatarzynaKPOLK50+OpoleZapłacono
122JakimowiczIzabelaKPOLK40OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
123Polek-DurajKorneliaKPOLK40MurówAZS Politechnika OpolskaZapłacono
124Gręzel-GawronJolantaKPOLK40Polska Nowa Wieś
125GawronBartłomiejMPOLM40Polska Nowa Wieś
126DajczakJoannaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
127WęgrzynowiczDamianMPOLM20OpoleLKS OSIR Komprachcice
128KilijanekIzabelaKPOLK40Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
129NogaKasiaKPOLK40OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
130RzepkaWojciechMPOLM40OpoleZapłacono
131HańczaKrzysztofMPOLM30Kędzierzyn-KoźleDyczuś Team
132MikolaszekPatrykMPOLM20Dobrzeń Wielkiniezrzeszony
133SrogaMaciejMPOLM30NamysłówGt konaZapłacono
134OlejnikHenrykMPOLM50OpoleZapłacono
135OlejnikSylwiaKPOLK40OpoleZapłacono
136LewandowskaEwaKPOLK50+KluczborkKluczborski Grupa Biegowa
137OborskiZbigniewMPOLM40Łosiów
138OborskaMagdalenaKPOLK40ŁosiówStan umysłu Lewin biega
139ŁuczajSzymonMPOLZdzieszowiceZapłacono
140BiedronBernardMPOLM50ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
141HaskaKasiaKPOLK40Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
142CitkoMaciejMPOLM30Opole1
143BaganPawełMPOLM30Kraków
144RukszaJarosławMPOLM20OpoleZapłacono
145FiguraEwelinaKPOLK40Nr 2
146FiguraRobertMPOLM40Nr 2
147Chodorowska-BaruchaJustynaKPOLK30Opole
148PoradaMałgorzataKPOLK40OpoleZapłacono
149BartnikAniaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
150WacławczykRafałMPOLM30ZakrzówSąsiedziteaM
151ChojnaWojciechMPOLM20OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
152GruchalskaMartaKPOLK30OpoleBiegamBoLubie Opole
153KucharskiDamianMPOLM30CzęstochowaZabiegani Częstochowa
154WojtkowskiMateuszMPOLM30SkorogoszczStan Umysłu Lewin Biega
155KuśIwonaKPOLK30OpoleKB Odra OpoleZapłacono
156OżógGrzegorzMPOLM30OpoleCzarny skład
157OżógKatarzynaKPOLK30OpoleCzarny skład
158OlasKatarzynaKPOLK30KomprachciceMagnes Team
159MazurkiewiczDawidMPOLM30ChróściceZapłacono
160KciukMaciejMPOLM30OpoleKulson SquatersZapłacono
161WyrwichDawidMPOLM30RozmierkaKulson SquatersZapłacono
162IlnickaMonikaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
163NowakKatarzynaKPOLK30Ligota TułowickaZapłacono
164GratkowskiPawełMPOLM30OpoleZapłacono
165MarciniakDawidMPOLM30OpoleZapłacono
166KabataJakubMPOLM20OpoleFalstart Rudniki
167WitkowskiJarosławMPOLM40NakłoZmierzymyCzas.pl
168DomańskaMałgorzataKPOLK40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
169DomańskiHenrykMPOLM50Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
170BrojMichałMPOLM30OpoleZapłacono
171PacułaPiotrMPOLM60+GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
172PawlikKrystynaKPOLK40Olesno
173StrzelczakRobertMPOLM40OpoleEurovent AthleticsZapłacono
174SliwkaPatrykMPOLM30KluczborkRun Progress TeamZapłacono
175StanisławczykJarosławMPOLM40DomaszowiceAmicus Domaszowice
176MagnuszewskiPrzemysławMPOLOpoleEurovent AthleticsZapłacono
177BarańskiRafałMPOLM50OpoleLKS OSIR Komprachcice
178WielichowskaMilenaKPOLOpoleKB Odra Opole
179OzimekDamianMPOLM30PustkówGT KONAZapłacono
180ZdunekŁukaszMPOLM20OpoleZapłacono
181MartynowiczŁukaszMPOLM30OpoleZapłacono
182FerdynusHannaKPOLK20Strzelce OpolskieZapłacono
183FerdynusElżbietaKPOLK50+Strzelce OpolskieZapłacono
184SzywalskiOskarMPOLM40Dąbrówka GórnaCyklofan OpoleZapłacono
185BetcherRobertMPOLM50OpoleZapłacono
186ŚwięsRadosławMPOLM40OpoleZapłacono
187HajdugaŁukaszMPOLM40Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w Opolu
188MasnykŁukaszMPOLM20OpoleKB Odra OpoleZapłacono
189MajMirosławMPOLM20Bielsko-BiałaBieg Opolski
190RupKrzysztofMPOLM40OpoleBlues Brothers
191Anonim#268872AnitaosaKPOLK40OpoleZapłacono
192Anonim#268884AlwaroMPOLM30OpoleZapłacono
193LepichTomaszMPOLM40ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
194JabłońskiKazimierzMPOLM60+PrądySPRINTER PRĄDYZapłacono
195GórskiMaciejMPOLM30GrodkówZapłacono
196KozimorRóżaKPOLK20Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
197LemosEdgarMPRTM20Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
198KoobEmiliaKPOLK30OpoleDambonia
199GudanMaciejMPOLM40JelonkiZapłacono
200BonkAntoniMPOLM40KochciceMafia Team LubliniecZapłacono
Strona 2 z 2