maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2021
Organizator:
Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urządu Miasta Opola
ECO Runners
Eurovent Athletics
Stowarzyszenie Bieg Opolski
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Klubokawiarnia Laba
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 50

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Anonim#268872AnitaosaKPOLK40OpoleZapłacono
2Anonim#268884AlwaroMPOLM30OpoleZapłacono
3BaganPawełMPOLM30Kraków
4BetcherRobertMPOLM50OpoleZapłacono
5BrojMichałMPOLM30OpoleZapłacono
6Chodorowska-BaruchaJustynaKPOLK30Opole
7ChruszczJerzy MarekMPOLM60+Opole
8CyrisAnnaKPOLK30JaryszówZapłacono
9CzernekDarekMPOLM40Gogolin
10DomiczAntoniMPOLM60+OpoleZapłacono
11DrożakTomaszMPOLM40Opole
12FerdynusElżbietaKPOLK50+Strzelce OpolskieZapłacono
13FerdynusHannaKPOLK20Strzelce OpolskieZapłacono
14FiguraEwelinaKPOLK40Nr 2
15FiguraRobertMPOLM40Nr 2
16FilaRafałMPOLM30OpoleZapłacono
17GawronBartłomiejMPOLM40Polska Nowa Wieś
18GolińskaAnnaKPOLK30OpoleZapłacono
19GórskiMaciejMPOLM30GrodkówZapłacono
20GratkowskiPawełMPOLM30OpoleZapłacono
21Gręzel-GawronJolantaKPOLK40Polska Nowa Wieś
22GudanMaciejMPOLM40JelonkiZapłacono
23JeszkeArkadiuszMPOLM40Strzelce OpolskieZapłacono
24KaczmarskiJacekMPOLOpoleZapłacono
25KapuśniakGrzegorzMPOLM40OpoleZapłacono
26KlinEwelinaKPOLK30Opole
27KotyszKatarzynaKPOLK50+OpoleZapłacono
28KotyszWaldemarMPOLM50OpoleZapłacono
29KrawczukMateuszMPOLM30OpoleZapłacono
30KulaMarcinMPOLM30OpoleZapłacono
31LisowskaBarbaraKPOLK50+Turawa
32ŁuczajSzymonMPOLZdzieszowiceZapłacono
33MałekKamilMPOLM30Opole
34MarciniakDawidMPOLM30OpoleZapłacono
35MartynowiczŁukaszMPOLM30OpoleZapłacono
36MazurkiewiczDawidMPOLM30ChróściceZapłacono
37MehlPawełMPOLM60+OpoleZapłacono
38MurzaJuliaKPOLK20OpoleZapłacono
39NowakKatarzynaKPOLK30Ligota TułowickaZapłacono
40OborskiZbigniewMPOLM40Łosiów
41OlejnikHenrykMPOLM50OpoleZapłacono
42OlejnikSylwiaKPOLK40OpoleZapłacono
43OliwaPiotrMPOLM30OpoleZapłacono
44PałacAndrzejMPOLM40OpoleZapłacono
45PawlakZbigniewMPOLM40Opole
46PawlikKrystynaKPOLK40Olesno
47PoradaMałgorzataKPOLK40OpoleZapłacono
48PotempaWojciechMPOLM20BoronówZapłacono
49ProkopczykJaroslawMPOLM40Opole
50RosickaJoannaKPOLK20Opole
51RukszaJarosławMPOLM20OpoleZapłacono
52RukszaMieczysławMPOLM50OpoleZapłacono
53RzepkaWojciechMPOLM40OpoleZapłacono
54StańczykPrzemekMPOLM30Grudynia WielkaZapłacono
55StarońWeronikaKPOLK30Opole
56SzumilasZofiaKPOLK40PrzyworyZapłacono
57SzwecSylwiaKPOLK40OpoleZapłacono
58ŚwięsRadosławMPOLM40OpoleZapłacono
59WojsAgnieszkaKPOLK40Opole
60WojsTomaszMPOLM40Opole
61WotzkaKrzysztofMPOLM40OpoleZapłacono
62ZajdelDariuszMPOLM60+Zawadzkie
63ZdunekŁukaszMPOLM20OpoleZapłacono
64ŁysekTomaszMPOLM30Opole#SzymiTeam / Decathlon OpoleZapłacono
65CitkoMaciejMPOLM30Opole1
66PacułaPiotrMPOLM60+GliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
67MielczarekGrzegorzMPOLM50OpoleAM. Trener TeamZapłacono
68MielczarekHalinaKPOLK50+OpoleAM. Trener TeamZapłacono
69StanisławczykJarosławMPOLM40DomaszowiceAmicus Domaszowice
70Polek-DurajKorneliaKPOLK40MurówAZS Politechnika OpolskaZapłacono
71MajMirosławMPOLM20Bielsko-BiałaBieg Opolski
72RusznicaRafałMPOLM20OpoleBieg Opolski
73BarańskaMałgorzataKPOLK50+OpoleBiegamBoLubie OpoleZapłacono
74GruchalskaMartaKPOLK30OpoleBiegamBoLubie Opole
75JędrzejewskaKatarzynaKPOLK30OpoleBiegamBoLubie Opole
76RaudzisKlaudiaKPOLK40OpoleBLAZA TEEM
77RupKrzysztofMPOLM40OpoleBlues Brothers
78SikoraMarekMPOLM40OpoleBody Challenge OpoleZapłacono
79SikoraSzymonMPOLOpoleBody Challenge OpoleZapłacono
80KosmatyMariuszMPOLM50OpoleBoxyMagazynowe.plZapłacono
81BrodziakKacperMPOLM20OlesnoBRADAS Bike AdventureZapłacono
82SzywalskiOskarMPOLM40Dąbrówka GórnaCyklofan OpoleZapłacono
83OżógGrzegorzMPOLM30OpoleCzarny skład
84OżógKatarzynaKPOLK30OpoleCzarny skład
85KłakowiczMarekMPOLM30OpoleDAMBONIAZapłacono
86KoobEmiliaKPOLK30OpoleDambonia
87WiaterBogdanMPOLM40OpoleDAMBONIA
88HańczaKrzysztofMPOLM30Kędzierzyn-KoźleDyczuś Team
89SzatkaBeataKPOLK40GogolinDyczuś Team
90GałęzykaRafałMPOLM40OpoleEurovent AthleticsZapłacono
91ŁopianiakTomaszMPOLM40OpoleEurovent Athletics
92MagnuszewskiPrzemysławMPOLOpoleEurovent AthleticsZapłacono
93MrugałaMonikaKPOLK40Węgry K. OpolaEurovent AthleticsZapłacono
94StrzelczakMichałMPOLM30OpoleEurovent AthleticsZapłacono
95StrzelczakRobertMPOLM40OpoleEurovent AthleticsZapłacono
96ZachariaszMałgorzataKPOLK30OpoleEurovent AthleticsZapłacono
97KabataJakubMPOLM20OpoleFalstart Rudniki
98MarkiewiczWiesławMPOLM60+KalyGmina MurówZapłacono
99KruczekJacekMPOLM40OpoleGT KONAZapłacono
100OzimekDamianMPOLM30PustkówGT KONAZapłacono
Strona 1 z 2