maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Szybka Piątka Jurka Siemaszki

Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2021
Organizator:
Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urządu Miasta Opola
ECO Runners
Eurovent Athletics
Stowarzyszenie Bieg Opolski
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Klubokawiarnia Laba
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 50

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SowińskiAdamMPOLM60+OpoleOpole biega
2WitekAdamMPOLM50LewinbrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
3KoziakAgnieszkaKPOLK30OpoleKB Odra Opole
4WojsAgnieszkaKPOLK40Opole
5KozimorAlicjaKPOLK40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
6Anonim#268884AlwaroMPOLM30OpoleZapłacono
7BaruchaAndrzejMPOLM40OpoleKB ODRA OPOLE
8CzechAndrzejMPOLM40Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
9PałacAndrzejMPOLM40OpoleZapłacono
10BartnikAniaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
11Anonim#268872AnitaosaKPOLK40OpoleZapłacono
12CyrisAnnaKPOLK30JaryszówZapłacono
13DżumałoAnnaKPOLK40ŻłobiznaSztukaRuchu
14GolińskaAnnaKPOLK30OpoleZapłacono
15ŚwierczekAnnaKPOLK50+Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
16ZielińskaAnnaKPOLK40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
17BonkAntoniMPOLM40KochciceMafia Team LubliniecZapłacono
18DomiczAntoniMPOLM60+OpoleZapłacono
19JeszkeArkadiuszMPOLM40Strzelce OpolskieZapłacono
20JanickaBarbaraKPOLK30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
21LisowskaBarbaraKPOLK50+Turawa
22GawronBartłomiejMPOLM40Polska Nowa Wieś
23DzedzejBeataKPOLK40Lewin BrzeskiStan Umysłu lewin biegaZapłacono
24MichalskaBeataKPOLK40MikolinStan umysłu Lewin biega
25SzatkaBeataKPOLK40GogolinDyczuś Team
26WitekBernadetaKPOLK50+Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
27BiedronBernardMPOLM50ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
28WiaterBogdanMPOLM40OpoleDAMBONIA
29KucharskiDamianMPOLM30CzęstochowaZabiegani Częstochowa
30OzimekDamianMPOLM30PustkówGT KONAZapłacono
31WęgrzynowiczDamianMPOLM20OpoleLKS OSIR Komprachcice
32GłusiakDankaKPOLK40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
33CzernekDarekMPOLM40Gogolin
34NiekrawiecDariuszMPOLM40OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
35ZajdelDariuszMPOLM60+Zawadzkie
36GwóźdźDawidMPOLM30Strzelce OpolskieKurła Kaj ta meta?!
37MarciniakDawidMPOLM30OpoleZapłacono
38MazurkiewiczDawidMPOLM30ChróściceZapłacono
39WyrwichDawidMPOLM30RozmierkaKulson SquatersZapłacono
40MikluszkaDorotaKPOLK40OpoleKB Odra Opole
41LemosEdgarMPRTM20Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
42FerdynusElżbietaKPOLK50+Strzelce OpolskieZapłacono
43KoobEmiliaKPOLK30OpoleDambonia
44LewandowskaEwaKPOLK50+KluczborkKluczborski Grupa Biegowa
45FiguraEwelinaKPOLK40Nr 2
46KlinEwelinaKPOLK30Opole
47AntoniewiczGrzegorzMPOLM30OpoleKB Odra OpoleZapłacono
48DrążkowskiGrzegorzMPOLM20Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
49KapuśniakGrzegorzMPOLM40OpoleZapłacono
50KozimorGrzegorzMPOLM40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
51MielczarekGrzegorzMPOLM50OpoleAM. Trener TeamZapłacono
52OżógGrzegorzMPOLM30OpoleCzarny skład
53MielczarekHalinaKPOLK50+OpoleAM. Trener TeamZapłacono
54FerdynusHannaKPOLK20Strzelce OpolskieZapłacono
55DomańskiHenrykMPOLM50Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
56OlejnikHenrykMPOLM50OpoleZapłacono
57KuśIwonaKPOLK30OpoleKB Odra OpoleZapłacono
58JakimowiczIzabelaKPOLK40OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
59KilijanekIzabelaKPOLK40Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
60JachećJacekMPOLM20OzimekKB Odra Opole
61KaczmarskiJacekMPOLOpoleZapłacono
62KruczekJacekMPOLM40OpoleGT KONAZapłacono
63WyczkaJacekMPOLM50OpoleKB Odra OpoleZapłacono
64KabataJakubMPOLM20OpoleFalstart Rudniki
65RudnerJanuszMPOLM40Lewin BrzeskiSąsiedziteaM
66ProkopczykJaroslawMPOLM40Opole
67JachećJarosławMPOLM30OpoleKB Odra Opole
68RukszaJarosławMPOLM20OpoleZapłacono
69StanisławczykJarosławMPOLM40DomaszowiceAmicus Domaszowice
70WitkowskiJarosławMPOLM40NakłoZmierzymyCzas.pl
71ChruszczJerzy MarekMPOLM60+Opole
72DajczakJoannaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
73JagielaJoannaKPOLK40OpoleKB Odra OpoleZapłacono
74RosickaJoannaKPOLK20Opole
75SitkowskaJoannaKPOLK30OpoleGT KONAZapłacono
76Gręzel-GawronJolantaKPOLK40Polska Nowa Wieś
77MurzaJuliaKPOLK20OpoleZapłacono
78Chodorowska-BaruchaJustynaKPOLK30Opole
79BrodziakKacperMPOLM20OlesnoBRADAS Bike AdventureZapłacono
80MałekKamilMPOLM30Opole
81CzechKarolMPOLOsowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
82HaskaKasiaKPOLK40Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
83NogaKasiaKPOLK40OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
84JędrzejewskaKatarzynaKPOLK30OpoleBiegamBoLubie Opole
85KotyszKatarzynaKPOLK50+OpoleZapłacono
86NowakKatarzynaKPOLK30Ligota TułowickaZapłacono
87OlasKatarzynaKPOLK30KomprachciceMagnes Team
88OżógKatarzynaKPOLK30OpoleCzarny skład
89SośnicaKatarzynaKPOLK30OpoleKB Odra Opole
90JabłońskiKazimierzMPOLM60+PrądySPRINTER PRĄDYZapłacono
91RaudzisKlaudiaKPOLK40OpoleBLAZA TEEM
92RodehauKlaudiaKPOLK30OpoleSportowa banda
93Polek-DurajKorneliaKPOLK40MurówAZS Politechnika OpolskaZapłacono
94PawlikKrystynaKPOLK40Olesno
95HańczaKrzysztofMPOLM30Kędzierzyn-KoźleDyczuś Team
96RupKrzysztofMPOLM40OpoleBlues Brothers
97SitkowskiKrzysztofMPOLM40OpoleGT KONAZapłacono
98WotzkaKrzysztofMPOLM40OpoleZapłacono
99ZwierzKrzysztofMPOLM30OpoleSzymiteamZapłacono
100MilińskaLiliannaKPOLK40Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
Strona 1 z 2