maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
2OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
3SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
4StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
5TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
6GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
7KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
8OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
9KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
10KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
11MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
12PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
13ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
14ZwonekPiotrMPOL500M100 m1967KrakówKKM Kaloryfer Kraków
15GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
16KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
17RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
18RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
19BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
20StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
21ZacharczukArturMPOL100M250M1970Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
22MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
23Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
24WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
25DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
26KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
27KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
28PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
29JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
30MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
31NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
32Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
33LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
34BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
35KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
36NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
37NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
38WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
39ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta Poznań
40CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
41KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
42PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
43WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
44ŻywińskiMarcinMPOL250M100M1977KrakówKKM KALORYFER
45BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
46BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
47CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
48CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
49HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
50PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
51SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
52SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
53SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
54BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
55CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
56HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
57KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
58SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
59TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
60ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
61BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
62CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
63DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
64KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
65PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
66BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
67ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
68KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
69ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
70PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
71TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
72PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
73ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
74PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
75SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
76WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
77ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
78ZygmuntMariuszMPOL500M1983KatowiceSilesia Winter Swimming
79KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
80KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
81ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
82KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
83SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
84SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
85FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
86KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
87Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
88SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
89BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
90KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
91SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
92StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
93MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
94KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
95MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
96MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
97NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
98KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
99BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
100BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
Strona 1 z 2