maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
2SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
3ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
4GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
5PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
6SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
7TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
8KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
9SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
10PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
11MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
12NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
13ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
14HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
15DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
16ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
17SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
18StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
19SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
20MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
21PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
22TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
23ZygmuntMariuszMPOL500M1983KatowiceSilesia Winter Swimming
24KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
25WilkowskiSławomirMPOL100M250 m1995Kędzierzyn-KoźleWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
26ZacharczukArturMPOL100M250M1970Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
27KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
28TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
29KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
30ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
31OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
32SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
33Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
34ZwonekPiotrMPOL500M100 m1967KrakówKKM Kaloryfer Kraków
35ŻywińskiMarcinMPOL250M100M1977KrakówKKM KALORYFER
36BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
37KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
38MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
39SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
40ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
41CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
42SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
43KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
44KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
45KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
46KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
47KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
48LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
49PetikViktoriiaKUKR100M1998PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
50StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
51StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
52BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
53PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
54BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
55MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
56NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
57WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
58ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
59CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
60KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
61MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
62ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
63BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
64KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
65PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
66BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
67OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
68BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
69BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
70CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
71KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
72BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
73HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
74KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
75Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
76WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
77BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
78CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
79CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
80DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
81FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
82PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
83PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
84PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
85SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
86WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
87ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta Poznań
88BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
89NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
90BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
91KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
92SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
93NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
94PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
95GórskiWitoszMPOL250M1994WroclawTS HusarzZapłacono
96BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
97BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
98GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
99JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
100KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
Strona 1 z 2