maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
2BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
3KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
4KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
5KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
6KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
7KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
8LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
9MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
10ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
11MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
12MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
13NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
14PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
15PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
16ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
17RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
18SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
19SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
20StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
21SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
22SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
23ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
24TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
25TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
26TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
27WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
28WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
29WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
30ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
31BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
32BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
33BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
34BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
35BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
36BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
37BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
38CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
39CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
40CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
41DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
42HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
43KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
44KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
45KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
46KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
47Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
48MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
49MędrekKrzysztofMPOL100M1999Zabrze
50OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
51PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
52PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
53PetikViktoriiaKUKR100M1998PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
54PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
55SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
56SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
57WilkowskiSławomirMPOL100M250 m1995Kędzierzyn-KoźleWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
58ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
59ZacharczukArturMPOL100M250M1970Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
60BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
61BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
62ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
63CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
64DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
65FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
66GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
67GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
68GórskiWitoszMPOL250M1994WroclawTS HusarzZapłacono
69JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
70KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
71KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
72KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
73KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
74KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
75KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
76MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
77MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
78NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
79PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
80RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
81SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
82StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
83SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
84Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
85WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
86ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta Poznań
87ŻywińskiMarcinMPOL250M100M1977KrakówKKM KALORYFER
88BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
89BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
90CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
91HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
92KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
93KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
94KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
95NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
96NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
97OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
98PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
99PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
100PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
Strona 1 z 2