maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
2BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
3BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
4BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
5BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
6BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
7BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
8BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
9BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
10BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
11BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
12BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
13BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
14CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
15ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
16CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
17CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
18CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
19CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
20DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
21DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
22FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
23GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
24GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
25GórskiWitoszMPOL250M1994WroclawTS HusarzZapłacono
26HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
27HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
28JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
29KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
30KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
31KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
32KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
33KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
34KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
35KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
36KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
37KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
38KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
39KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
40KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
41KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
42KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
43KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
44KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
45KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
46KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
47Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
48LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
49MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
50MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
51MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
52ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
53MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
54MędrekKrzysztofMPOL100M1999Zabrze
55MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
56MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
57NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
58NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
59NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
60NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
61OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
62OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
63PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
64PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
65PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
66PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
67PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
68PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
69PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
70PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
71PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
72ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
73Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
74RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
75RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
76SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
77SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
78SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
79SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
80SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
81SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
82StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
83StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
84StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
85SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
86SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
87SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
88SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
89ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
90ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
91TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
92Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
93TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
94TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
95WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
96WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
97WilkowskiSławomirMPOL100M250 m1995Kędzierzyn-KoźleWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
98WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
99WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
100ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
Strona 1 z 2