maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
2CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
3KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
4Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
5MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
6MędrekKrzysztofMPOL100M1999Zabrze
7NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
8PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
9StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
10StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
11SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
12MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
13KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
14KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
15DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
16MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
17BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
18HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
19KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
20Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
21JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
22MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
23HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
24KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
25KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
26LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
27PetikViktoriiaKUKR100M1998PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
28StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
29KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
30ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
31SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
32Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
33TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
34ŻywińskiMarcinMPOL250M100M1977KrakówKKM KALORYFER
35ZwonekPiotrMPOL500M100 m1967KrakówKKM Kaloryfer Kraków
36KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
37BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
38MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
39ZacharczukArturMPOL100M250M1970Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
40ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta Poznań
41KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
42SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
43ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
44FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
45BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
46CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
47CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
48DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
49PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
50PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
51PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
52WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
53KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
54KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
55SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
56KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
57OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
58OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
59BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
60BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
61ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
62MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
63ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
64NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
65ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
66KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
67NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
68NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
69SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
70SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
71BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
72RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
73RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
74WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
75PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
76TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
77ZygmuntMariuszMPOL500M1983KatowiceSilesia Winter Swimming
78KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
79ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
80BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
81SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
82PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
83KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
84KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
85PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
86PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
87GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
88KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
89ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
90TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
91WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
92BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
93GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
94GórskiWitoszMPOL250M1994WroclawTS HusarzZapłacono
95SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
96BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
97BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
98CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
99BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
100CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
Strona 1 z 2