maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
2CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
3HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
4BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
5CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
6KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
7NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
8PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
9StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
10SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
11KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
12KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
13SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
14ZacharczukArturMPOL100M250M1970Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
15ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
16NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
17BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
18MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
19PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
20ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
21ZabdyrDarekMPOL100M2501979SkrzynkaMorsomaniacy
22GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
23KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
24DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
25PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
26BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
27PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
28WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
29PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
30TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
31KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
32Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
33BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
34WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
35KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
36OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
37DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
38SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
39JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
40BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
41BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
42CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
43KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
44KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
45KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
46KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
47MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
48MędrekKrzysztofMPOL100M1999Zabrze
49PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
50ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
51MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
52TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
53PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
54ZajączekMagdalenaKPOL250M1976WągrowiecKS Warta Poznań
55BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
56BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
57HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
58NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
59SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
60ŻywińskiMarcinMPOL250M100M1977KrakówKKM KALORYFER
61BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
62RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
63SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
64ZygmuntMariuszMPOL500M1983KatowiceSilesia Winter Swimming
65KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
66BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
67FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
68RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
69SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
70MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
71TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
72KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
73KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
74ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
75PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
76Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
77StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
78WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
79NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
80BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
81BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
82KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
83KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
84MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
85ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
86ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
87ZwonekPiotrMPOL500M100 m1967KrakówKKM Kaloryfer Kraków
88SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
89CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
90WojtysiakPrzemysławMPOL250M100M1977WarszawaMorsŚwiry Warszawa
91BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
92SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
93KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
94MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
95WilkowskiSławomirMPOL100M250 m1995Kędzierzyn-KoźleWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
96Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
97GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
98KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
99LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
100PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
Strona 1 z 2