maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2021
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

PARTNERZY:
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Regulamin Regulamin zawodów


Minimalny wiek to: 
14 lat - dla biegu 5 km i marszu Nordic Walking 5 km
16 lat - dla biegu 10 km

Oświadczenie dla Rodzica lub Opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 17:30- 19:30
31.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 4
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 4
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 4

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 4 z 8
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
301PelczerAgnieszkaKPOL10KM, K401974MiłoszyceM
302DulMagdalenaKPOL10KM, K301982Jelenia GóraŚlęzak Team/ Family TeamSZapłacono
303MarkowskiGrzegorzMPOL10KM, M401978Jelenia GóraFamily TeamMZapłacono
304DulWiesławMPOL10KM, M601952Jelenia GóraFamily TeamMZapłacono
305LatałaErykMPOL10KM, M401974SkoroszyceLZapłacono
306ŚliwkaOlgaKPOL10KM, K301989OławaLZapłacono
307AdamskiRobertMPOL10KM, M401980TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMMZapłacono
308AdamskiKacperMPOL10KM, M162003TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMSZapłacono
309WajdaEwelinaKPOL10KM, K201996LubliniecMafia Team LubliniecSZapłacono
310SzczesnyMateuszMPOL10KM, M301988LubliniecEthosEnergy Poland S.AXXLZapłacono
311ŻerebeckiMariuszMPOL10KM, M301988Jelcz-Laskowice-LZapłacono
312SiciarzMarcinMPOL10KM, M401978OławaSZapłacono
313MatylaJanMPOL10KM, M162005Oława-LZapłacono
314OstrowskaEdytaKPOL10KM, K401972JeszkowiceMZapłacono
315RojekPiotrMPOL10KM, M401976JankowiceRunners Team NysaMZapłacono
316GolofitŁukaszMPOL10KM, M201993Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
317BarańskaAgnieszkaKPOL10KM, K301986PopielówLZapłacono
318ObraniakRobertMPOL5KM, M501968Walbrzych-XLZapłacono
319PiskorzGrzegorzMPOL10KM, M401977Oława"NADWAGA "XXLZapłacono
320PiskorzMajaKPOL5KM2006OławaXLZapłacono
321MajTomaszMPOLNW51963Skarbimierz-OsiedleLZapłacono
322CiupaŁukaszMPOL10KM, M301986OławaXYLEM WATERMARKMZapłacono
323SzczęśniakMateuszMPOL10KM, M301988Jelcz-LaskowiceTSV Jelcz-LaskowiceLZapłacono
324SabatKamilMPOL10KM, M301991Kotowice140minut.plSZapłacono
325BieniaszewskaMartaKPOL10KM, K301988BrzegLZapłacono
326BieniaszewskiMarcinMPOL10KM, M301987BrzegXLZapłacono
327BłasekMaksMPOL5KM, M162005KępnoKS LENIWIECSZapłacono
328BabiniecWojtekMPOL10KM, M401980BrzegMZapłacono
329StasiakMałgorzataKPOL5KM, K401976WrocławVelicante Sport TeamLZapłacono
330Dutkiewicz-GajosRenataKPOL10KM, K60+1956NysaMZapłacono
331KoprowskiKamilMPOL10KM, M301986GierszowiceLZapłacono
332ŁukasikMarcinMPOL10KM, M401981OławaBiegnij OławoL
333ZałubskiJacekMPOL10KM, M301985Jelcz-LaskowiceM
334KułakowskaMałgorzataKPOL10KM, K301982ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaSZapłacono
335DymkowskaMałgorzataKPOL10KM, K401976WrocławVelicante Sport TeamMZapłacono
336BoraAndrzejMPOL5KM, M70+1948WrocławWKB PIAST WrocławXXLZapłacono
337PuchalskaKatarzynaKPOL5KM, K401981WrocławVelicante Sport TeamMZapłacono
338ZawłodzkaKasiaKPOL10KM, K401978OławaSZapłacono
339KupnickiMarekMPOL10KM, M501969OławaXLZapłacono
340DubijLeonMPOLNW51941Wr0CławWKB PIAST WrocławMZapłacono
341RytkowskiWojciechMPOL5KM, M301986SpaliceXXL
342ObraniakŁukaszMPOL5KM, M201993Wałbrzych-XLZapłacono
343KuniniecPiotrMPOL10KM, M401977OławaMZapłacono
344WieczorekJacekMPOL5KM, M401972WrocławVelicante Sport TeamMZapłacono
345SpalińskiPiotrMPOL10KM, M501968OławaULKS ZIEMIA OŁAWSKAL
346AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M401973OławaOławska Grupa BiegowaLZapłacono
347Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW51982Łukowice BrzeskieSZapłacono
348FedorczukKatarzynaKPOL10KM, K401973ZiemniceFitness Piekary LegnicaLZapłacono
349FedorczukMarekMPOL10KM, M501969ZiemniceFitness Piekary LegnicaLZapłacono
350AmbrosiewiczHenrykMPOL10KM, M70+1949Jelenia GoraBiegamdlazdrowia.plLZapłacono
351SoberaŁukaszMPOL10KM, M301989TwardogóraEcho TwardogóraSZapłacono
352DżugajTomaszMPOL10KM, M401978TwardogóraEcho TwardogóraMZapłacono
353SobińskiSławomirMPOL10KM, M401979GoszczEcho TwardogóraMZapłacono
354KawiakKatarzynaKPOL10KM, K401978Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaSZapłacono
355KawiakJakubMPOL10KM, M401976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
356BaworSzymonMPOL10KM, M401981WarszawaMZapłacono
357BaworJoannaKPOL10KM, K301984WarszawaSZapłacono
358DżugajJacekMPOL10KM, M401974DąbrowaEcho TwardogóraMZapłacono
359WiszniewskaMarzenaKPOL10KM, K301990KarłowiceDzikie Morsy KarłowiceSZapłacono
360KliśMarcinMPOL10KM, M301987Stare SiołkowiceLZapłacono
361WawrzyniakHubertMPOL10KM, M501971WrocławMZapłacono
362DeresińskiTomaszMPOL5KM, M401977Topola-OsiedleKS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiL
363SkałeckiPrzemysławMPOL10KM, M301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
364BańkowskiIgorMPOL10KM, M601961Nysa-XL
365GołąbekŁukaszMPOL10KM, M201993GóraŚlęzak TeamLZapłacono
366FabjańskiAugustynMPOL10KM, M601957Wrocławaktywni klecinaLZapłacono
367ŁomnickaBarbaraKPOL10KM, K401979WrocławMKS SiechniceM
368StankiewiczIzabelaKPOL10KM, K401977WrocławSZapłacono
369StarkSebastianMPOL5KM, M301983OpoleWieczorne Bieganie w OpoluXLZapłacono
370MoczarskiMariuszMPOL10KM, M501966Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plLZapłacono
371SzałajkoAnnaKPOL5KM, K501962WrocławDuch GórLZapłacono
372SzałajkoJerzyMPOL5KM, M501962WrocławDuch GórXLZapłacono
373LachAgnieszkaKPOL10KM, K401974WrocławM
374WarygaDariuszMPOL10KM, M301983BrzegKotwica BrzegSZapłacono
375NowakPiotrMPOL10KM, M401975SadkówLZapłacono
376BijakDorotaKPOL5KM, K60+1957WrocławniezrzeszonaLZapłacono
377JankowskaAnnaKPOLNW51981OławaM
378RomekKatarzynaKPOL5KM, K301984ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaM
379SzlachetkaKatarzynaKPOL10KM, K301985WrocławamatorS
380KrukMagdalenaKPOL5KM, K401979OławaM
381WeckowskiMiloszMPOL10KM, M401972WrocławamatorM
382WiśniewskiSławomirMPOL10KM, M301984KępnoKS LENIWIECXLZapłacono
383HłądzyńskiŁukaszMPOL5KM, M301985KępnoKS LENIWIECXLZapłacono
384MatillekMiłoszMPOL10KM, M301989MiędzybórzMiędzyborska Grupa BiegowaMZapłacono
385ŁachowiczSławomirMPOL5KM, M401979OławaBiegam bo lubięL
386BąkowskiTomaszMPOL10KM, M401977OławaAUTOLIV Run TeamLZapłacono
387PorębskaAnnaKPOL10KM, K401980Skarbimierz-OsiedleAUTOLIV Run TeamMZapłacono
388ZwierzyńskaAnnaKPOL10KM, K301982ŁojowiceAUTOLIV Run TeamMZapłacono
389ZającAleksandraKPOL5KM, K301989OławaAUTOLIV Run TeamSZapłacono
390BanachowskaAlicjaKPOL10KM, K401981BrzegWALVET AMBROZIK TEAMSZapłacono
391BanachowskiWaldemarMPOL10KM, M401976BrzegBRZEG WALVET TEAMMZapłacono
392FlorczakMirosławMPOL10KM, M401974OsinyKS LENIWIECLZapłacono
393GruszkaJanuszMPOL10KM, M301984BrzezinkiKITA TEAMSZapłacono
394KunickaIrenaKPOL5KM, K401972BystrzycaLZapłacono
395WąsiewiczNataliaKPOL5KM, K301991Oława-MZapłacono
396WichułaŁukaszMPOL10KM, M401981RakówKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
397PiaseckiRadosławMPOL10KM, M401978GłogówSZapłacono
398PoliLeonardoMPOL10KM, M401974WrocławCiclismo WrocławSZapłacono
399SołtysiakPaulinaKPOL10KM, K301987Jordanów ŚląskiMZapłacono
400BerdowskaIzabelaKPOLNW51966WrocławMZapłacono
Strona 4 z 8