maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2021
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

PARTNERZY:
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Regulamin Regulamin zawodów


Minimalny wiek to: 
14 lat - dla biegu 5 km i marszu Nordic Walking 5 km
16 lat - dla biegu 10 km

Oświadczenie dla Rodzica lub Opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 17:30- 19:30
31.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamusiakDawidMCHE10KM, M301982AllschwilBULLET TEAMMZapłacono
2HanáčekZbyněkMCZENW51974Velké KuněticeXLZapłacono
3HolickyMilamMCZE10KM, M501965PardubiceBiegam bo lubięMZapłacono
4DyllaPiotrMDEU5KM, M401981DachauSG IndersdorfLZapłacono
5HaidarIbrahimMLBN5KM, M401973Jelcz-LaskowiceSTALIHAIDARL
6AbramowiczDamianMPOLNW51971KaliszREKSIO TEAMXLZapłacono
7AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M401973OławaOławska Grupa BiegowaLZapłacono
8AdamskiKacperMPOL10KM, M162003TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMSZapłacono
9AdamskiRobertMPOL10KM, M401980TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMMZapłacono
10AjzenbergAgnieszkaKPOL10KM, K401978LutyniaBiegam bo lubięLZapłacono
11AjzenbergKrystianMPOL10KM, M401976NiemczaPrywatnieLZapłacono
12AleksanderekJustynaKPOL5KM, K301985ChwałowiceTOYOTALZapłacono
13AmbrosiewiczHenrykMPOL10KM, M70+1949Jelenia GoraBiegamdlazdrowia.plLZapłacono
14AmbrozikAdamMPOL10KM, M401975BrzegAmbrozik TeamMZapłacono
15AndrzejewskaKatarzynaKPOL5KM, K401981WrocławLZapłacono
16AntoniewiczGrzegorzMPOL10KM, M301985OpoleKB Odra OpoleXL
17AwrycewiczRomanMPOL10KM, M601960Nowa RudaNOWA RUDA BIEGALZapłacono
18BabiarzJacekMPOL10KM, M301985KluczborkKITA TEAMMZapłacono
19BabiniecWojtekMPOL10KM, M401980BrzegMZapłacono
20BagińskaKatarzynaKPOL5KM, K301990Jelcz-LaskowiceS
21BagińskiIreneuszMPOL10KM, M401972BierutówLZapłacono
22BagińskiŁukaszMPOL10KM, M401981WrocławMZapłacono
23BalickiPiotrMPOL10KM, M401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica BiegaMZapłacono
24BanachowskaAlicjaKPOL10KM, K401981BrzegWALVET AMBROZIK TEAMSZapłacono
25BanachowskiWaldemarMPOL10KM, M401976BrzegBRZEG WALVET TEAMMZapłacono
26BanaszakMałgorzataKPOL5KM, K401977MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
27BanaszakMarcinMPOL10KM, M401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
28BanekPawełMPOL10KM, M301988JeszkowicePGB Sportowa PaczkaLZapłacono
29BańkowskiIgorMPOL10KM, M601961Nysa-XL
30BańkowskiIgor MariuszMPOL10KM, M601961NysaXLZapłacono
31BańkowskiMarekMPOL10KM, M401978Kąty WrocławskieKlub Biegacza Kąty WrocławskieLZapłacono
32BaranSzymonMPOL10KM, M162005OławaBoks Team OławaLZapłacono
33BarańskaAgnieszkaKPOL10KM, K301986PopielówLZapłacono
34BarowiczZbigniewMPOL10KM, M401973WrocławMaraton45plusMZapłacono
35BarszczMateuszMPOL10KM, M301986BrzegL
36BartyzelKrzysztofMPOL5KM, M301989Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
37BarwińskiJarosławMPOL10KM, M401977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
38BaszczijMarekMPOL10KM, M601959MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
39BaworJoannaKPOL10KM, K301984WarszawaSZapłacono
40BaworSzymonMPOL10KM, M401981WarszawaMZapłacono
41BąkAlicjaKPOL10KM, K401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
42BąkKrzysztofMPOL5KM, M401972WójciceTOYOTAXLZapłacono
43BąkTomaszMPOL10KM, M401976Jelcz-LaskowiceToyota RunmatorLZapłacono
44BąkowskiTomaszMPOL10KM, M401977OławaAUTOLIV Run TeamLZapłacono
45BednarczukPaulinaKPOL5KM, K201994StanowiceL
46BednarczykEwelinaKPOL10KM, K301986WrocławMks Siechnice / Mocna Grupa CezaraS
47BednarczykWiesławMPOL10KM, M601956Brzegkotwica brzegMZapłacono
48BerdowskaIzabelaKPOLNW51966WrocławMZapłacono
49BerdychowskiTomaszMPOL10KM, M401980BrzegBrzeg biegaLZapłacono
50BerdzikPiotrMPOL10KM, M301988WrocławImmotion TeamS
51BiałasEwaKPOLNW51963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
52BiałasStanisławMPOL10KM, M601956Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
53BiełuńskiSebastianMPOL10KM, M401977WrocławXL
54BieniaszewskaMartaKPOL10KM, K301988BrzegLZapłacono
55BieniaszewskiMarcinMPOL10KM, M301987BrzegXLZapłacono
56BijakDorotaKPOL5KM, K60+1957WrocławniezrzeszonaLZapłacono
57BilRobertMPOL5KM, M301989StrzelinLZapłacono
58BizańskaBarbaraKPOLNW51972MałujowiceKraina Miodem PłynącaMZapłacono
59BizańskiIreneuszMPOLNW51970MałujowiceKraina Miodem PłynącaMZapłacono
60BlajerskaKarolinaKPOL5KM, K301991Jelcz-LaskowiceTOYOTAMZapłacono
61BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceToyota RunmatorMZapłacono
62BłasekMaksMPOL5KM, M162005KępnoKS LENIWIECSZapłacono
63BoczarBeataKPOLNW51976BtzegBłękitne Morsy BrzegXXLZapłacono
64BoczkowskaMarzenaKPOL5KM, K301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaS
65BoraAndrzejMPOL5KM, M70+1948WrocławWKB PIAST WrocławXXLZapłacono
66BorowikŁukaszMPOL10KM, M301982SpaliceCała Oleśnica BiegaLZapłacono
67BossenkoDmitriyMPOL10KM, M301983WrocławL
68BrydaDorotaKPOL10KM, K501971BrzegDrużyna Mchu i PaprociSZapłacono
69BrzostowieckaAngelikaKPOL10KM, K201997WrocławMocna Grupa CezaraSZapłacono
70Brzywcy WrońskaAnnaKPOL5KM, K401980Środa ŚląskaXLZapłacono
71BudnySławomirMPOLNW51968Ostrów WlkpSZapłacono
72BudzikJoannaKPOL10KM, K301990OławaMZapłacono
73BystryGrzegorzMPOL10KM, M401975BaranówKS LENIWIECLZapłacono
74CebulaJanMPOL5KM, M601958KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOSZapłacono
75ChłądAleksanderMPOL5KM, M301983PrzysieczEx TeamMZapłacono
76ChmielukArkadiuszMPOL5KM, M201993Jelcz-LaskowiceMZapłacono
77ChodorKacperMPOL10KM, M162002SiedlceSiekrzów biegaLZapłacono
78CholewaPiotrMPOL5KM, M401975Jelcz-LaskowiceTOYOTALZapłacono
79CiachWaldemarMPOL5KM, M401973Jelcz-LaskowiceAdrian Danilewicz GroupMZapłacono
80CieślaSebastianMPOL10KM, M201996LubinKGHM ZG RUNLZapłacono
81Cieśla-NiechwiadowiczAnetaKPOL10KM, K301983WrocławMocna Grupa CezaraS
82CiszekRobertMPOLNW51967Jelcz-LaskowiceXXLZapłacono
83CiszewskiPawełMPOL5KM, M201994WrocławXLZapłacono
84CiupaŁukaszMPOL10KM, M301986OławaXYLEM WATERMARKMZapłacono
85CzapkaNorbertMPOL10KM, M501971BrzegDrużyna Mchu i PaprociSZapłacono
86CzarnojańczykRafałMPOL10KM, M401975Ostrów WielkopolskiMZapłacono
87CzerwikMartynaKPOL10KM, K201996GłogówSZapłacono
88CzwartosMaciejMPOL10KM, M401973GułówMZapłacono
89ĆwiklińskaAleksandraKPOL10KM, K201997Jelcz-LaskowiceTOYOTALZapłacono
90ĆwiklińskiRobertMPOL10KM, M201993OławaIzerska Grupa BiegowaM
91DackówMarcinMPOL10KM, M301986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
92DackówMilenaKPOL5KM, K301987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
93DanieleckiDanielMPOL10KM, M201993Jelcz-LaskowicePhanos AmsterdamMZapłacono
94DawidJustynaKPOL5KM, K301984KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
95DawidŁukaszMPOL5KM, M401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOM
96DeresińskiTomaszMPOL5KM, M401977Topola-OsiedleKS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiL
97DiugKingaKPOL5KM, K162005OławaMZapłacono
98Diug-HumeniukIwonaKPOL5KM, K401981OławaAUTOLIV Run TeamLZapłacono
99Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOL10KM, K501963Kamieniec WrocławskiZabiegani DobrowolscySZapłacono
100DomińskiHenrykMPOL10KM, M301985BrzegDrużyna Mchu i PaprociMZapłacono
Strona 1 z 7