maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2022

ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2022
Miejsce i data imprezy: Góra Świętej Anny, 16 stycznia 2022
Organizator: Grupa KAPIJA Sport Zdzieszowice
Regulamin Regulamin biegów

.
Kategorie:
- Bieg 50 kmWolne miejsca: 492
- Bieg 30 kmWolne miejsca: 487

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ProkopczykJaroslawMPOL30KM, M401977Opole
2SzatkaBeataKPOL30KM, K401978GogolinDyczuś Team
3InglantZbigniewMPOL50KM, M501966ChorzówRun log com
4PrzemusKarolMPOL30KM, M161998KamionekZapłacono
5KwiecińskiSebastianMPOL50KM, M401977MławaTri SebuśZapłacono
6LuzarRafałMPOL30KM, M401979Opole
7RamsElżbietaKPOL30KM, K401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
8KuklińskaKatarzynaKPOL30KM, K301985GogolinPlanyBiegowePL
9PankiewiczMagdalenaKPOL30KM, K301985ZdzieszowiceDyczuś Team
10ŁupińskiPrzemysławMPOL30KM, M301984Opole
11PawletaMichałMPOL50KM, M401976GliwiceNight Runners Gliwice
12MikluszkaDorotaKPOL30KM, K401976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
13PaulViolettaKPOL50KM, K401974GliwiceBP Running Team Gliwice
14HrycajMarcinMPOL30KM, M401977OpoleKB Odra Opole
15NowickiArturMPOL50KM, M301985BargłySportczesna Running Team
16KokotDanielMPOL50KM, M301992OzimekRajsport Active
17PolnikRafałMPOL50KM, M301988Wodzisław Śląski
18ZdybPawełMPOL50KM, M301984KrapkowiceCross Krapkowice
19NogaKrystianMPOL50KM, M401982Wodzisław Śląski
20WęgrzykPiotrMPOL50KM, M301991WrocławKosynierzy Wrocław
21CiochPawełMPOL50KM, M401979OpolePlotserwis Team
22FilipczakDariuszMPOL30KM, M501968Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
23GrondysAndrzejMPOL30KM, M401977ŻernicaZatyrani Gmina Pilchowice
24SobczakAntoniMPOL50KM, M501970NysaCrossandActive Nysa
25HendelMirelaKPOL30KM, K161998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
26NiewiadomskiMarekMPOL50KM, M301985KrapkowiceCROSS Krapkowice
27SzopaAdamMPOL30KM, M301989Grodzisko
28JachećJacekMPOL30KM, M161992OzimekKB Odra Opole
29CitkoMaciejMPOL50KM, M301986OpoleBieg Opolski
30FurmanDawidMPOL50KM, M301985BłażejowiceDla Elizki & Milenki
31JanickaAlicjaKPOL50KM, K301985StsnicaZatyrani Gmina Pilchowice
32MajewskiAndrzejMPOL30KM, M301987Strzelce OpolskieOpoleReklama.plZapłacono
33PerkaBarbaraKPOL30KM, K501972Prószków
34KaczmarczykGrzegorzMPOL50KM, M301983Zabrze
35StrzałkowskaUrszulaKPOL50KM, K301986OpoleZapłacono
36WłodarczykPawełMPOL30KM, M401977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
37RymarzMirosławMPOL30KM, M401978OpoleKB Odra Opole
38WojnoMałgorzataKPOL50KM, K301984ŁódźDroga Do Ultra
39ZielińskiAdamMPOL50KM, M401978ŁódźDroga Do Ultra / EVErRUN
40TiahnybokPawełMPOL50KM, M501972Kalety
41KlyszczMichałMPOL50KM, M161994OtmiceIzbicko w bieguZapłacono
42TičinovićDanielMPOL30KM, M301991KrakówBłękitna XVII-tka
43SondejRomanMPOL30KM, M301987OpoleKB Odra Opole
44BaranBartłomiejMPOL30KM, M161995BaborówZapłacono
45BańkowskiIgor MariuszMPOL30KM, M601961Nysa
46BoczkowskaMarzenaKPOL30KM, K301984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
47BiałeckaSylwiaKPOL50KM, K401973ŁódźEVErRAN
48RusakowiczSylwiaKPOL30KM, K401981KrapkowiceGarageGym Krapkowice
49WojnoMałgorzataKPOL50KM, K70+1908ŁódźDroga Do UltraZapłacono
50KubiczekAndrzejMPOL30KM, M301986Nowa KuźniaDrinkTeamZapłacono
51GałkowskiKrzysztofMPOL30KM, M301984KaliszKB Supermaratończyk
52KościelniakWiolettaKPOL50KM, K401980NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
53GrycmanMagdalenaKPOL30KM, K401979SmardzeSPART ULTRA TEAMZapłacono
54PikosPatrykMPOL50KM, M301987Polska Nowa Wieś
55LoszaArkadiuszMPOL30KM, M301989WilczaZatyrani Gmina Pilchowice
56StyczeńJustynaKPOL30KM, K301983ZabrzeOlimp Zabrze
57FlisDariuszMPOL30KM, M501967ZabrzeOlimp Zabrze
58WołyńskiKarolMPOL30KM, M401973Kędzierzyn-KoźleCardio-Sport Scott MTB Team
59JagielaRafałMPOL50KM, M401982OpoleKB Odra Opole
60KozłowskiMariuszMPOL30KM, M401977OpoleKB Odra Opole
61DankówKrzysztofMPOL50KM, M401978OpoleMasz Jaja Idź Na Badania
62OstrowskiRafałMPOL30KM, M401977OpoleZapłacono
63GościńskiArkadiuszMPOL30KM, M301985WrocławICE4MEDZapłacono
64KurinnyiBohdanMUKR50KM, M301991MurówSPARTANIE DZICIOM
65GliszczyńskiMirosławMPOL30KM, M601956Tarnowskie GóryTarnogórskie Łazęgi
66PeruckiPiotrMPOL50KM, M401976PrudnikZapłacono
67SedlaczekPiotrMPOL50KM, M401977LubrzaUltraL
68JagielaJoannaKPOL30KM, K401981OpoleKB Odra Opole
69MałekKamilMPOL30KM, M301991Opole
70StańczykAndrzejMPOL30KM, M501967Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
71GłogowskiAdamMPOL50KM, M401981WrocławNOAZapłacono
72GrycmanŁukaszMPOL30KM, M401978SmardzeSPARTA ULTRA TEAMZapłacono
73GóreckiWojciechMPOL50KM, M401982Czerwionka-LeszczynyPędzące Żółwie
74KonciałaSebastianMPOL30KM, M401980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
75PrzybyłaMichałMPOL30KM, M161993PustkówKB Odra OpoleZapłacono
76SobolJerzyMPOL50KM, M601954WrocławniestowarzyszonyZapłacono
77JarosMirekMPOL30KM, M401978Zimnice Małe
78SzarfPawełMPOL50KM, M301989Kędzierzyn-KoźleBartosz Gorczyca Running Team
79CzakTomaszMPOL50KM, M401974Kędzierzyn-KoźleMultifit