maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg "Między Pomnikami 2021"

Miejsce i data imprezy: Zdzieszowice, 11 listopada 2021
Organizator: Grupa KAPIJA Sport Zdzieszowice
Starostwo Krapkowickie
Regulamin Regulamin

.
Kategorie:
- Bieg na 13,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 446
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 446

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BajerEwaKPOL13KM, K301988Kędzierzyn-KoźleAnton teamZapłacono
2KowalskiGrzegorzMPOL13KM, M301989Strzelce OpolskieStrzeleccy BiegaczeZapłacono
3SzatkaBeataKPOL13KM, K401978GogolinDyczuś Team
4RamsElzbietaKPOL13KM, K401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
5Kołdyka-GawronMarzenaKPOL5KM1982Kędzierzyn-KoźleZapłacono
6RusakowiczSylwiaKPOL13KM, K401981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
7CeglarekŁukaszMPOL13KM, M301991ŻędowiceMała Panew TeamZapłacono
8JachnoKrystynaKPOL5KM1982Opole
9NiekrawiecDariuszMPOL13KM, M401979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
10MaksimArkadiuszMPOL13KM, M201993Kędzierzyn-KoźleZapłacono
11PachPawełMPOL13KM, M301991ŻędowiceMała Panew TeamZapłacono
12ŻytkoPiotrMPOL13KM, M401981ZdzieszowiceZapłacono
13FilipczakDariuszMPOL13KM, M501968Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
14GawlikSandraKPOL13KM, K301985Strzelce OpolskieStrzeleccy BiegaczeZapłacono
15JachećJacekMPOL13KM, M201992OzimekKb Odra OpoleZapłacono
16JanczykGrzegorzMPOL13KM, M401974RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
17KosubekAdrianMPOL13KM, M201995ChorulaOKR BIKE TEAMZapłacono
18PieńkoDanielMPOL5KM1980NysaFort Nysa
19SzopaAdamMPOL13KM, M301989Grodzisko
20WitczakAdamMPOL13KM, M301984PyskowiceM.A.J. CorrereZapłacono
21ŁuszczynaAgataKPOL13KM, K401979Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
22SzywalskiAlanMPOL13KM, M301988GogolinMultiFitZapłacono
23KrawczykMartaKPOL13KM, K501970ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
24OsakMałgorzataKPOL13KM, K301983ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
25KojDanielMPOL5KM1981Komorniki
26RoskoszMichałMPOL13KM, M401980BoguszyceKac Running TeamZapłacono
27NowotnyPiotrMPOL13KM, M301990Zimnice WielkieDrinkTeamZapłacono
28StarostkaJacekMPOL13KM, M401974Kędzierzyn-KoźlePKO Bank Polski Biegajmy Razem
29StarostkaAndrzejMPOL5KM1948Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-Koźle
30HalusiakSzymonMPOL13KM, M501966Kędzierzyn-KoźleZapłacono
31OłubekRobertMPOL13KM, M401975ŻoryHRmax Żory
32BondarenkoŁukaszMPOL5KM1982Opole
33ForyśBeataKPOL5KM1990Kędzierzyn KoźleRunSistersKK
34ForyśEwaKPOL5KM1967Kędzierzyn Koźle
35RogoszkoAndrzejMPOL5KM1962Kędzierzyn Koźle
36KubieńAdamMPOL13KM, M501971K-Koźle***** ***Zapłacono
37KubiczekAndrzejMPOL13KM, M301986Nowa KuźniaDrinkTeamZapłacono
38ŚwiętekAgnieszkaKPOL13KM, K301983ZdzieszowiceMultiFitZapłacono
39LosPatrykMPOL13KM, M401981KrapkowiceLosTeamZapłacono
40NowosielskiŁukaszMPOL13KM, M301982ZdzieszowiceZapłacono
41PtakJarosławMPOL13KM, M401972Kędzierzyn-Koźle
42PandelMałgorzataKPOL13KM, K501969ZdzieszowiceMultiFit
43PikosPatrykMPOL13KM, M301987Polska Nowa WieśZapłacono
44BanasikWiesławMPOL13KM, M60+1961ZdzieszowiceDyczuś Team
45ChachulaRyszardMPOL13KM, M401974ZdzieszowiceDyczuś Team
46WacławczykRafałMPOL13KM, M301989ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
47LuzarRafałMPOL13KM, M401979OpoleZapłacono
48FurmanDawidMPOL5KM1985BłażejowiceDla Elizki & Milenki
49SzwancarzPiotrMPOL13KM, M501968ZdzieszowiceMultiFit
50SzwancarzGrażynaKPOL13KM, K501970ZdzieszowiceMultiFit
51IlnickaMonikaKPOL13KM, K301988OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
52GruchotMałgorzataKPOL13KM, K401976GogolinWieczorne Bieganie w Opolu
53MehlichRomanMPOL13KM, M401976KrapkowiceZapłacono
54PankiewiczMagdalenaKPOL13KM, K301985ZdzieszowiceDyczuś TeamZapłacono
55MikluszkaDorotaKPOL13KM, K401976OpoleKB Odra Opole
56NocekPrzemysławMPOL13KM, M201993ZdzieszowicePRZEMKO NOCKO 3000
57Polek-DurajKorneliaKPOL5KM1977MurówAZS Politechnika Opolska
58TeleuckaSandraKPOL5KM2001JankowiceKU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAZapłacono
59WitkiewiczWojciechMPOL13KM, M301988Kotórz Mały
60CzernekDarekMPOL13KM, M401979GogolinSąsiedziteaM
61WitkiewiczDominikaKPOL13KM, K301984Węgry
62JaworekPiotrMPOL13KM, M501964ObrowiecJAWORTEAMZapłacono
63JaworekJolantaKPOL5KM1965ObrowiecJAWORTEAMZapłacono
64LepichTomaszMPOL13KM, M401981ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
65PassonChristianMDEU13KM, M401981HagenTV VolmarsteinZapłacono
66RudnerJanuszMPOL13KM, M401979Lewin BrzeskiSąsiedziteaMZapłacono
67SzubrychtBeataKPOL13KM, K501971Strzelce Opolskie
68OzaistPiotrMPOL13KM, M401980KrapkowiceGogolin Biega
69DemkówKamilaKPOL5KM1982OpoleZapłacono
70PietruchaArturMPOL13KM, M301987GogolinZapłacono
71LewaldMichałMPOL13KM, M401979WrocławStrzeleccy Biegacze
72WośkoJanMPOL13KM, M60+1953Krapkowice
73WaligórskiRobertMPOL13KM, M401972Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-Koźle
74ChłądAleksanderMPOL13KM, M301983PrzysieczEx TeamZapłacono
75LeżochMateuszMPOL13KM, M201997OleszkaSąsiedziteaMZapłacono
76BednarzDariuszMPOL13KM, M301988ZdzieszowiceSąsiedziteaMZapłacono
77PawlakOliwiaKPOL13KM, K301991ZdzieszowiceMultifit/ Morsy na KoksieZapłacono
78SkrzypczakGrzegorzMPOL13KM, M401977Kędzierzyn KoźleRunning Dj TeamZapłacono
79SzymańskaAnnaKPOL13KM, K301989Stare Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
80BieleckiTomaszMPOL13KM, M501969ZdzieszowiceZapłacono
81GmyzAndrzejMPOL13KM, M401977LeśnicaZapłacono
82RybialekPiotrMPOL13KM, M301990ZdzieszowiceGmina Zdzieszowice
83ZajdelDariuszMPOL13KM, M60+1961ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
84RetkiewiczRobertMPOL13KM, M501968Krapkowice
85ZauścińskiTomaszMPOL13KM, M201999Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
86MartyniakGrzegorzMPOL13KM, M401977KrapkowiceCWKS (L)
87SpitzkiArnoldMPOL13KM, M401981JasionaSąsiedziteaMZapłacono
88TargoszPaulinaKPOL13KM, K301988Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKZapłacono
89KołodziejSzymonMPOL13KM, M201994GogolinSąsiedziteaMZapłacono
90MajewskiAndrzejMPOL13KM, M301987Strzelce OpolskieOpoleReklama.plZapłacono
91DecMirosławMPOL13KM, M401977OpoleRajsport Active
92GłuszekUlaKPOL5KM1982SprzęciceDyczuś TeamZapłacono
93WienerRobertMPOL13KM, M501970LeśnicaMultiFit
94DomereckiKrzysztofMPOL13KM, M301983SuchodaniecRunProgressTeam
95KubatDariuszMPOL13KM, M201997GłuchołazyZapłacono
96BalijŁukaszMPOL13KM, M201992Zagwiździe
97TomaszekGrzegorzMPOL13KM, M301983KrakówNowa Huta TeamZapłacono
98ZarzyckiKonradMPOL13KM, M401977ZdzieszowiceMultiFit
99ZarzyckaMagdalenaKPOL5KM1977ZdzieszowiceMultiFit
100PatlaSławekMPOL13KM, M301983Zdzieszowice171blpZapłacono
Strona 1 z 2