maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski

I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski
Miejsce i data imprezy: Nysa ul. Sudecka – przy HALI NYSA., 04 grudnia 2021
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „GIM 2” w Nysie
Fundacja „W DZIAŁANIU”
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5,5 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Anonim#261081IronMPOLM40NysaTurbo ŚlimakiZapłacono
2Anonim#263699KPOLK30NysaZapłacono
3Anonim#263975KPOLK20NysaNyski Klub Karate KyokushinZapłacono
4Anonim#264288AgoniaKPOLK30WrocławZapłacono
5Anonim#264295RafcikMPOLM20NysaZapłacono
6Anonim#264767KPOLK50ŁambinowiceZapłacono
7Anonim#265560BratekMPOLM40NysaCross Box ThunderZapłacono
8Anonim#266081DuduśMPOLM40NysaZapłacono
9Anonim#267304MPOLM60PrudnikZapłacono
10AntkowiczJacekMPOLM40NysaProzac Team NysaZapłacono
11AntkowiczMarcinMPOLM40NysaProzac Team NysaZapłacono
12AntoszczyszynRyszardMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
13BabińskaKatarzynaKPOLK30NysaNysa BiegaZapłacono
14BabskiTadeuszMPOLM60Jelcz-LaskowiceKlub Biegacza Harcownik w Jelczu-LaskowicachZapłacono
15BadochaŁukaszMPOLM30NysaZapłacono
16BałdoHubertMPOLM20NysaCreative Studio NysaZapłacono
17BańkowskiIgor MariuszMPOLM60NysaNysaZapłacono
18BaranowskiOktawianMPOLM30ReguliceOSP REGULICEZapłacono
19BawełkiewiczGrzegorzMPOLM20ZwanowiceGumisieZapłacono
20BejnarowiczDamianMPOLM30Ludwikowice KłodzkieSpartanie DzieciomZapłacono
21BekusKrystynaKPOLK60Glucholazyprywatna osobaZapłacono
22BentkaNataliaKPOLK15NysaZapłacono
23BernatRobertMPOLM40Biała NyskaZapłacono
24BiałochławekMarzenaKPOLK30NysaCrossandActive NysaZapłacono
25BiałochławekRyszardKPOLK40NysaCrossandActive NysaZapłacono
26BiedaPiotrMPOLM30OpoleZapłacono
27BireckiMaciejMPOLM30JędrzychówZapłacono
28BłądzińskiDawidMPOLM30MakowiceOsp ReguliceZapłacono
29BobakPiotrMPOLM40NysaZapłacono
30BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
31BodziochMarianMPOLM50KonradowaFort NysaZapłacono
32BohoSławomirMPOLM30NysaKlub HDK Saper przy 1 Pułku Saperów w BrzeguZapłacono
33BondarenkoKatarzynaKPOLK30OpoleZapłacono
34BondarenkoŁukaszMPOLM30OpoleZapłacono
35BrydaDorotaKPOLK50BrzegZapłacono
36BryśArturMPOLM20OpoleNysa BiegaZapłacono
37BryśDariaKPOLK20NysaNysa BiegaZapłacono
38BrzeźnaAdrianaKPOLK40NysaZapłacono
39BrzeźnyBartłomiejMPOLM40NysaZapłacono
40BujewiczAleksanderMPOLM40NadziejówWMG ManufakturaZapłacono
41BukałaAnatolMPOLM50NysaZapłacono
42BurmińskaIwonaKPOLK40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
43BurmińskiŁukaszMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
44ChłapPawełMPOLM30SzybowiceZapłacono
45ChudzinskaPatrycjaKPOLK30Wrocław,Zapłacono
46ChwalczukJerzyMPOLM60NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
47CiastońBartłomiejMPOLM20NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
48CichowiczMateuszMPOLM20NysaZapłacono
49CichowskaAlicjaKPOLK40NysaFit-boxingZapłacono
50CieleńAnnaKPOLK40JędrzychówZapłacono
51CieleńJacekMPOLM40JędrzychówZapłacono
52CieleńJakubMPOLM30OtmuchówZapłacono
53CieślikIreneuszMPOLM40NysaZapłacono
54CzakDanielMPOLM20NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
55CzapkaNorbertMPOLM50BrzegZapłacono
56CzarneckaAgnieszkaKPOLK30ŁambinowiceZapłacono
57CzarneckiRafałMPOLM40ŁambinowiceZapłacono
58CzarnołęskiAdamMPOLM40NysaCzarnognaciZapłacono
59CzernekDarekMPOLM40GogolinZapłacono
60CzernikKatarzynaKPOLK40WrocławKilometry PomocyZapłacono
61CzernikTomaszMPOLM40WrocławKilometry PomocyZapłacono
62ĆwikowskiJarosławMPOLM40NysaZapłacono
63DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
64DackówMilenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
65DermineNicolasMPOLM40NysaZapłacono
66DębickiAdamMPOLM20PrudnikZapłacono
67DobrzańskiMichałMPOLM30NysaZapłacono
68DomańskaMałgorzataKPOLK40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
69DomańskiHenrykMPOLM50Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
70DrobekRafałMPOLM40ŁąkaDOMATZapłacono
71DrozdPrzemysławMPOLM40OpoleRajsport ActiveZapłacono
72DrozyńskaIwonaKPOLK40NysaLucek Pazur TeamZapłacono
73DrzewieckiGrzegorzMPOLM30TułowiceTRT TułowiceZapłacono
74DuczeminskiDariuszMPOLM40WroclawNOAZapłacono
75DuczemińskaAleksandraKPOLK40WrocławNOAZapłacono
76DudaŁukaszMPOLM20BrzegZapłacono
77DudaPawełMPOLM30NiemodlinNiemodlin BiegaZapłacono
78DudekAgnieszkaKPOLK15NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
79DudekEmiliaKPOLK40NysaNysa BiegaZapłacono
80DudekMagdaKPOLK40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
81DudzikSławomirMPOLM40BrzegZapłacono
82Dutkiewicz-GajosRenataKPOLK60NysaZapłacono
83DytkoPiotrMPOLM40NysaZapłacono
84DzedzejBeataKPOLK40Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
85DziedzińskiTomaszMPOLM30NysaNysa BiegaZapłacono
86DzierżakKrzysztofMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
87DziubaEwelinaKPOLK30GrodkówZapłacono
88Dzwończyk-CzemarnikIvkaKPOLK40KamieńKilometry PomocyZapłacono
89FaltinMarcinMPOLM40ŁubnianyZapłacono
90FiałkowskaFaustynaKPOLK15ŻelaznaZapłacono
91FiguraEwelinaKPOLK40WężaZapłacono
92FiguraRobertMPOLM40WezaZapłacono
93FiguraZbigniewMPOLM50NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
94FlankPawełMPOLM40SiechniceZabiegane DziaryZapłacono
95FoksEwaKPOLK30KatowiceMiędzymiastowiZapłacono
96FoksWojciechMPOLM30KatowiceMiędzymiastowiZapłacono
97FornalczykMonikaKPOLK40NysaZapłacono
98FranczakKlaudynaKPOLK30NysaZapłacono
99FranczakPawełMPOLM30NysaZapłacono
100GabryśMateuszMPOLM30NysaWMG ManufakturaZapłacono
Strona 1 z 6