maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski

I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski
Miejsce i data imprezy: Nysa ul. Sudecka – przy HALI NYSA., 04 grudnia 2021
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „GIM 2” w Nysie
Fundacja „W DZIAŁANIU”
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5,5 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 6
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamskiKrzysztofMPOLM40KluczborkOPOLSKA PRZYGODA
2Anonim#261081IronMPOLM40NysaTurbo ŚlimakiZapłacono
3Anonim#263699KPOLK30NysaZapłacono
4Anonim#263975KPOLK20NysaNyski Klub Karate KyokushinZapłacono
5Anonim#264288AgoniaKPOLK30WrocławZapłacono
6Anonim#264295RafcikMPOLM20NysaZapłacono
7Anonim#264767KPOLK50ŁambinowiceZapłacono
8Anonim#265560BratekMPOLM40NysaCross Box ThunderZapłacono
9Anonim#266081DuduśMPOLM40NysaZapłacono
10Anonim#267304MPOLM60PrudnikZapłacono
11AntkowiczJacekMPOLM40NysaProzac Team NysaZapłacono
12AntkowiczMarcinMPOLM40NysaProzac Team NysaZapłacono
13AntoszczyszynRyszardMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
14BabińskaKatarzynaKPOLK30NysaNysa BiegaZapłacono
15BabskiTadeuszMPOLM60Jelcz-LaskowiceKlub Biegacza Harcownik w Jelczu-LaskowicachZapłacono
16BadochaŁukaszMPOLM30NysaZapłacono
17BałdoHubertMPOLM20NysaCreative Studio NysaZapłacono
18BańkowskiIgor MariuszMPOLM60NysaNysaZapłacono
19BaranowskiOktawianMPOLM30ReguliceOSP REGULICEZapłacono
20BaruchaAndrzejMPOLM40OpoleKB ODRA OPOLE
21BastaMalwinaKPOLK20OtmuchówGumisie
22BaszczijMarekMPOLM60MiłoszyceKlub Biegacza Harcownik w Jelczu-Laskowicach
23BawełkiewiczGrzegorzMPOLM20ZwanowiceGumisieZapłacono
24BednarzSzymonMPOLM30Nysa
25BejnarowiczDamianMPOLM30Ludwikowice KłodzkieSpartanie DzieciomZapłacono
26BekusKrystynaKPOLK60Glucholazyprywatna osobaZapłacono
27BentkaNataliaKPOLK15NysaZapłacono
28BernatRobertMPOLM40Biała NyskaZapłacono
29BezakAnitaKPOLK40PrusinowiceBrak
30BiałochławekMarzenaKPOLK30NysaCrossandActive NysaZapłacono
31BiałochławekRyszardKPOLK40NysaCrossandActive NysaZapłacono
32BiedaPiotrMPOLM30OpoleZapłacono
33BireckiMaciejMPOLM30JędrzychówZapłacono
34BłądzińskiDawidMPOLM30MakowiceOsp ReguliceZapłacono
35BobakPiotrMPOLM40NysaZapłacono
36BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
37BodziochMarianMPOLM50KonradowaFort NysaZapłacono
38BohoAleksandraKPOLK30Nysa
39BohoSławomirMPOLM30NysaKlub HDK Saper przy 1 Pułku Saperów w BrzeguZapłacono
40BondarenkoKatarzynaKPOLK30OpoleZapłacono
41BondarenkoŁukaszMPOLM30OpoleZapłacono
42BosekLeszekMPOLM60Biała Nyska
43BrabańskaAgataKPOLK50Jasienica DolnaKORBOLE TEAM
44BrydaDorotaKPOLK50BrzegZapłacono
45BryśArturMPOLM20OpoleNysa BiegaZapłacono
46BryśDariaKPOLK20NysaNysa BiegaZapłacono
47BrzeźnaAdrianaKPOLK40NysaZapłacono
48BrzeźnyBartłomiejMPOLM40NysaZapłacono
49BuchertFilipMPOLM20GłuchołazyJuvenia Głuchołazy
50BujewiczAleksanderMPOLM40NadziejówWMG ManufakturaZapłacono
51BukałaAnatolMPOLM50NysaZapłacono
52BurmińskaIwonaKPOLK40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
53BurmińskiŁukaszMPOLM40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
54ChłapPawełMPOLM30SzybowiceZapłacono
55Chodorowska-BaruchaJustynaKPOLK30Opole
56ChudzinskaPatrycjaKPOLK30Wrocław,Zapłacono
57ChwalczukJerzyMPOLM60NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
58CiastońBartłomiejMPOLM20NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
59CichowiczMateuszMPOLM20NysaZapłacono
60CichowskaAlicjaKPOLK40NysaFit-boxingZapłacono
61CieleńAnnaKPOLK40JędrzychówZapłacono
62CieleńJacekMPOLM40JędrzychówZapłacono
63CieleńJakubMPOLM30OtmuchówZapłacono
64CiepichałEwaKPOLK40Lewin Brzeski
65CieślikIreneuszMPOLM40NysaZapłacono
66CzakDanielMPOLM20NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
67CzapkaNorbertMPOLM50BrzegZapłacono
68CzarneckaAgnieszkaKPOLK30ŁambinowiceZapłacono
69CzarneckiRafałMPOLM40ŁambinowiceZapłacono
70CzarnołęskiAdamMPOLM40NysaCzarnognaciZapłacono
71CzernekDarekMPOLM40GogolinZapłacono
72CzernikKatarzynaKPOLK40WrocławKilometry PomocyZapłacono
73CzernikTomaszMPOLM40WrocławKilometry PomocyZapłacono
74ĆwikowskiJarosławMPOLM40NysaZapłacono
75DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
76DackówMilenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan Umysłu. Lewin biegaZapłacono
77DąbrowskaMartaKPOLK30NysaCrossandActive Nysa
78DąbrowskiJarekMPOLM40NysaCrossandActive Nysa
79DąbrowskiTomaszMPOLM50MorówNysa Biega
80DermineNicolasMPOLM40NysaZapłacono
81DębickiAdamMPOLM20PrudnikZapłacono
82DobrzańskiMichałMPOLM30NysaZapłacono
83DomańskaMałgorzataKPOLK40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
84DomańskiHenrykMPOLM50Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
85DrobekRafałMPOLM40ŁąkaDOMATZapłacono
86DrozdPrzemysławMPOLM40OpoleRajsport ActiveZapłacono
87DrozyńskaIwonaKPOLK40NysaLucek Pazur TeamZapłacono
88DrzewieckiGrzegorzMPOLM30TułowiceTRT TułowiceZapłacono
89DuczeminskiDariuszMPOLM40WroclawNOAZapłacono
90DuczemińskaAleksandraKPOLK40WrocławNOAZapłacono
91DudaŁukaszMPOLM20BrzegZapłacono
92DudaPawełMPOLM30NiemodlinNiemodlin BiegaZapłacono
93DudekAgnieszkaKPOLK15NysaMUKS GIM 2 NYSAZapłacono
94DudekAleksandraKPOLK20Wrocław
95DudekDorotaKPOLK50NysaFort Nysa
96DudekEmiliaKPOLK40NysaNysa BiegaZapłacono
97DudekMagdaKPOLK40NysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
98DudzikSławomirMPOLM40BrzegZapłacono
99Dutkiewicz-GajosRenataKPOLK60NysaZapłacono
100DyluśKamilMPOLM30Nysa
Strona 1 z 6