maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Koszęcińska Dycha

V Koszęcińska Dycha
Miejsce i data imprezy: Koszęcin, 27 listopada 2021
Organizator: Gmina Koszęcin z siedzibą w Koszęcinie, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Koszęcinie, ul. Sportowa 1, 42-286 Koszęcin,

Strona internetowa Organizatora: http://www.koszecin.pl
Dyrektor biegu: Marek Grund – tel. 512 087 144, email: koszecinskadycha@gmail.com
Regulamin Regulamin

.

Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
11GrundMarekMPOLM30, MGK1989StrzebińMafia Team LubliniecZapłacono
2RadziochKrzysztofMPOLM401980CzęstochowaZapłacono
3CyptorJakubMPOLM30, MGK1986KoszęcinZapłacono
4HajdaJustynaKPOLK201994RadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
5PrzondzionoAdamMPOLM50, MGK1964KoszęcinZapłacono
6KargólRafałMPOLM401980RadzionkówO co biega w KaletachZapłacono
7MatuszczykMaciejMPOLM501971KatowiceCZPTychy.plZapłacono
8ParysJanMPOLM601960KaletyZapłacono
9GorolRobertMPOLM301983PsarySpartan TeamZapłacono
10MorcinekMagdalenaKPOLK30, MGK1983KoszęcinZapłacono
11BieleckaMagdalenaKPOLK20, MGK1993RusinowiceMafia Team LubliniecZapłacono
12BaranekMarekMPOLM501970BytomAmatorZapłacono
13BrzezinaArkadiuszMPOLM401979Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
14SadowskiTomaszMPOLM401977Sosnowiec#czeladzbiegaZapłacono
15SkoczykłodaSzymonMPOLM301984MikołówZapłacono
16KrauseSzymonMPOLM301982Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
17MorcinekKrzysztofMPOLM30, MGK1983KoszęcinZapłacono
18MichałowskiPiotrMPOLM301984LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
19ZosgórnikAleksandraKPOLK301985Tarnowskie GóryO co biega w KaletachZapłacono
20WręczyckiRobertMPOLM401976KaletyO co biega w KaletachZapłacono
21PawlukJacekMPOLM40, MGK1974KoszęcinZapłacono
22KukowkaAdamMPOLM301982KaletyNiezniszczalniZapłacono
23OsakMałgorzataKPOLK301983ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
24StajerTomaszMPOLM401978Siemianowice Śl.Endurance TeamZapłacono
25KowalikDamianMPOLM401974LubliniecEthos Energy PolandZapłacono
26CieślaAnnaKPOLK401980Piekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
27WilkKamilMPOLM201995OdcinekFALSTART RudnikiZapłacono
28MazurKamilMPOLM301985Piekary SlaskieZapłacono
29WręczyckaIwonaKPOLK401975KaletyO co biega w KaletachZapłacono
30RogoczSebastianMPOLM30, MGK1983KoszęcinZapłacono
31BurakowskaMałgorzataKPOLK401974Sosnowiec#czeladzbiegaZapłacono
32MazurMagdalenaKPOLK301982CzęstochowaZapłacono
33CzudajEwaKPOLK50+1970KaletyO co biega w KaletachZapłacono
34BorekBogusławMPOLM40, MGK1975StrzebińO co biega w KaletachZapłacono
35BryłaJolantaKPOLK301986KaletyO co biega w KaletachZapłacono
36CzornikJarosławMPOLM301982LisówLucky LosersZapłacono
37WręczyckiErykMPOLM202001KaletyO co biega w KaletachZapłacono
38KurekKlaudiuszMPOLM301984Tarnowskie GóryO co biega w KaletachZapłacono
39PiechotaWojciechMPOLM401974SosnowiecZapłacono
40KlejsztaGrzegorzMPOLM401974Myslowice#czeladzbiegaZapłacono
41NowickiRafałMPOLM301986BoronówZapłacono
42SkibaKrzysztofMPOLM201996KoszęcinMafia Team LubliniecZapłacono
43GumułkaJoannaKPOLK301984Piekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
44WicharyKamilMPOLM401974KatowiceAlior Running TeamZapłacono
45GajdaTomaszMPOLM401981LubliniecZapłacono
46KucharskaAleksandraKPOLK401978LubliniecLucky LosersZapłacono
47GawełArturMPOLM301986Piekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
48MichalskiRobertMPOLM401979Tarnowskie GóryZapłacono
49BarwickaMarzenaKPOLK401979BoronówJedność BoronówZapłacono
50DobrasMarekMPOLM401978KatowiceZapłacono
51MachońPawełMPOLM301985LubliniecLucky LosersZapłacono
52MalcherMarcinMPOLM301987OtrzęsieZapłacono
53PietrasMagdalenaKPOLK401977CzęstochowaBBL CzęstochowaZapłacono
54KajdaKrzysztofMPOLM301987MyślinaZapłacono
55MichalskiJarosławMPOLM301984Tarnowskie GóryZapłacono
56MólWiolettaKPOLK50+1971Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
57MisdziołMarcinMPOLM301986Tarnowskie GóryZapłacono
58BieleckiMariuszMPOLM501969Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
59KoniecznyTomaszMPOLM301985Siemianowice Śląskie@ojciecbiegaczZapłacono
60KowalikAnnaKPOLK301987LubliniecTuryściZapłacono
61GarcorzDawidMPOLM201994DzielnaMafia Team LubliniecZapłacono
62TokarzJoannaKPOLK301983Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
63BuryJarosławMPOLM301987LubliniecTuryściZapłacono
64BąkowiczZbigniewMPOLM601958RzerzęczyceZapłacono
65NiemczykTomaszMPOLM501969ZagórzeZapłacono
66RusekAdamMPOLM401978PawonkówKlub morsa Polarne Wilki PawonkówZapłacono
67PawełczakMateuszMPOLM201995ZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
68PawełczakBarbaraKPOLK201994ZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
69FranczukMartynaKPOLK301986BoronówZapłacono
70MajchrzykDorotaKPOLK401978Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
71KozaKarolMPOLM201995PawonkówLucky LosersZapłacono
72WideraAleksandraKPOLK301986Tarnowskie GóryLecymy durśZapłacono
73KrawczykMartaKPOLK50+1970ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
74BregułaPiotrMPOLM301982Tarnowskie GóryZapłacono
75BokMarcinMPOLM201994ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
76BokPiotrMPOLM501967ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
77SzewczykowskiAdrianMPOLM301985CzęstochowaZapłacono
78KaczmarczykSebastianMPOLM301983LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
79SowaSylwiaKPOLK401973ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
80ZajdelDariuszMPOLM601961ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
81JarząbekZbigniewMPOLM501967ChorzówEndurance TeamZapłacono
82StelmaszczykDominikMPOLM401978CzęstochowaJestLepiejRunTeamZapłacono
83CzapkiewiczGosiaKPOLK401972Rogoźnik#czeladzbiegaZapłacono
84Koba StasiakUrszulaKPOLK301984Piekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
85WojdanowskaMałgorzataKPOLK301987Tarnowskie GóryLecymy DurśZapłacono
86CeglarekŁukaszMPOLM301991ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
87UtrataAnetaKPOLK20, MGK1994WierzbieZapłacono
88KrajdaMateuszMPOLM201999ZelówBieging Team ZelówZapłacono
89Krupa-SzczęsnyIzabelaKPOLK401973Czeladź#czeladzbiegaZapłacono
90DobrenkoDanielMPOLM401978BlachowniaBlachownia TeamZapłacono
91SkopowskaKlaudiaKPOLK50+1970Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
92KaczmarekDariuszMPOLM501971BlachowniaBlachownia TeamZapłacono
93BryłaJarosławMPOLM301989LubliniecZapłacono
94Koczy-PawlukGabrielaKPOLK40, MGK1975KoszęcinZapłacono
95CzajkaEdwardMPOLM501969Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
96ZarańskaIzabelaKPOLK50+1970BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
97ŚlezionaMarcinMPOLM301984Lubliniec4Zapłacono
98KulpokRafałMPOLM201995ZabrzeZapłacono
99CyranSylwiaKPOLK401978CzęstochowaSportczesnaZapłacono
100ZajdelMirosławaKPOLK50+1966ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
Strona 1 z 4