maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II BIEG KU SŁOŃCU

Miejsce i data imprezy: Jełowa, 17 października 2021
Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
https://pspjelowa.edupage.org/?.
Kontakt email: biegkusloncu@gmail.com
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 179
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 182
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: 187

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1ProkopczykJaroslawMPOL10KMOpoleZapłacono
2KurpetZygmuntMPOLNWJastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
3KurpetBoguslawaKPOLNWJastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
4BoczkowskaMarzenaKPOL5KMLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
5DrozdMariaKPOLNWKruszynaKruszynka
6JagiełłoJarekMPOL10KMOpole
7JachećJarosławMPOL5KMOpoleKB Odra Opole
8NatońskiPiotrMPOL10KMOpole10
9MehlPawełMPOL5KMOpoleZapłacono
10ZapalskiMarekMPOL5KMMiodary
11BonichMagdalenaKPOL5KMOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
12WideraAndrzejMPOL5KMKluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
13KusKrystianMPOL5KMSternaliceFalstart Rudniki
14SytniewskiGrzegorzMPOL5KMWołczynZapłacono
15NiekrawiecDariuszMPOL10KMOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
16Fuhl-BoniorAgnieszkaKPOL5KMSuchy BórZapłacono
17ŚpikowskaAgnieszkaKPOL5KMChrząstowiceZapłacono
18JózwikMagdalenaKPOL5KMChrząstowiceZapłacono
19BlaikMateuszMPOL5KMChrząstowiceZapłacono
20GerstelElżbietaKPOL10KMDobrzeń WielkiStobrawska Grupa BiegowaZapłacono
21BrolHenrykMPOL10KMGlinicaPasze Bios Kochanowice
22MichalskiPawełMPOL5KMBąkówKluczborska Grupa Biegowa
23KoziakAgnieszkaKPOLNWOpoleKB Odra OpoleZapłacono
24KilijanekIzabelaKPOL5KMDobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
25BiałowąsPawelMPOL10KMOławakb harcownik
26PolekKorneliaKPOL5KMMurówAZS Politechnika Opolska
27MarkiewiczWiesławMPOL5KMKałyGmina MurówZapłacono
28BaziukDagmaraKPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
29WitkiewiczDominikaKPOL10KMWęgryZapłacono
30FiguraEwelinaKPOL5KMWężaTeam figura
31FiguraRobertMPOL5KMNr 2
32LipińskiRafałMPOL10KMBrzegArciszewskiteam
33WitekAdamMPOLNWLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
34WitekBernadetaKPOLNWLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
35BorowikAgataKPOL10KMOleśnicaCała Oleśnica Biega
36BiałasEwaKPOLNWLewin BrzeskiStan umysłu Lewin brzeskiZapłacono
37SzłapaDawidMPOL10KMDaniecSTEGU RUN
38KulawiakGrzegorzMPOL10KMOpole
39SochaRobertMPOL10KMKarłowiceKuratorium Oświaty w Opolu
40WitkiewiczWojciechMPOL10KMKotórz MałyZapłacono
41MazurAgnieszkaKPOL10KMBierdzanyBIEGAM I DOBRZE MI Z TYM
42ZagajaJanusz 8MPOLNWPokójWesoły Borsuk Team
43BizańskiIreneuszMPOLNWMałujowiceKraina miodem płynąca
44BizańskaBarbaraKPOLNWMalujowiceKraina miodem płynąca
45DackówMarcinMPOL5KMLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
46DackówMilenaKPOL5KMLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
47GrycmanKazimierzMPOL10KMCiechowice
48Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNWŁukowice BrzeskieZapłacono
49DonigiewiczJanuszMPOLNWBrzegBrzegZapłacono
50ChamalaKrzysztofMPOL10KM, MGŁLuboszyceWeegreeZapłacono
51WołoszczukTomekMPOL5KMBrzeg
52SeiffertWiktorMPOLNWWroclaw