maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Jura Run

V Jura Run
Miejsce i data imprezy: Krasiejów, 05 września 2021
Organizator: DLF INVEST z siedzibą w Bałtowie
Koordynator:
Jolanta Labus tel. +48 797 028 484
Regulamin Regulamin biegu

Kategorie:
- Bieg ok. 10 kmWolne miejsca: 169

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
150UrbanowskiPiotrMPOLMGO1989Ozimek
2PaterakRobertMPOLMGO1986Grodziec, OzimekWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
3ProkopczykJaroslawMPOL1977OpoleZapłacono
4WręczyckiŁukaszMPOL1989Lubliniec
5BzowyPawełMPOL1979Oława
6BzowaJadwigaKPOL1981Oława
7JanoszekMarcelMPOL1991SteblówJULA Meble
8HarynekRobertMPOL1984StrzeleczkiGranit HARYNEKZapłacono
9MazurKrzysztofMPOL1992CzęstochowaZapłacono
10CzernekDarekMPOL1979Gogolin
11HałajkoJarekMPOL1982OpoleWBO
12SoszkaMateuszMPOLMGO1987GrodziecTim jest TimZapłacono
13BrylczakKatarzynaKPOLMGO1980OzimekActive TeamZapłacono
14WłodarczykPawełMPOL1977OpoleKB Odra Opole
15JarosińskaAgnieszkaKPOLMGO1981AntoniówSWO LADIESZapłacono
16KonciałaDawidMPOL2003Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
17KonciałaSebastianMPOL1980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
18JagiełłoJarekMPOL1982Opole
19HendelMirelaKPOL1998KrośnicaIzbicko w biegu
20BrolHenrykMPOL1971GlinicaPasze Bios Kochanowice
21RymarzMirosławMPOL1978OpoleKB Odra Opole
22HajdugaŁukaszMPOL1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
23BuhlMarcinMPOL1983Chrząstowice
24PikosPatrykMPOL1987Polska Nowa WieśZapłacono
25SzczepańskaPaulinaKPOL1987WieluńZapłacono
26Gagatek-WoźniakAnnaKPOL1979WieluńWieluń Biega
27KujawaKrystianMPOL1981Opole
28RudolfJacekMPOL1966KrapkowiceJACEK RUDOLF RUDOLF MED
29AntoniewiczGrzegorzMPOL1985Opole91.batalion logistyczny
30GąsiorowskiKrzysztofMPOLMGO1990OzimekZapłacono
31MałczakGrzegorzMPOLMGO1980LubliniecBiegiem Przez ŻycieZapłacono
32PachPawełMPOL1991ŻędowiceZapłacono
33GorolRobertMPOL1983PsaryZapłacono
34SkoludŁukaszMPOL1984Ruda ŚląskaZapłacono
35KłakWojciechMPOL1977Piaski 38Szybkie Żółwie OpatówZapłacono
36CeglarekŁukaszMPOL1991ŻędowiceMała Panew TeamZapłacono
37SienkiewiczWojciechMPOL1988GliwiceZapłacono
38SienkiewiczJustynaKPOL1988Gliwice
39WawroMałgorzataKPOL1969KatowiceGazele, Gucio i Gepard
40TulejaAleksandraKPOL1991KatowiceGazele, Gucio i Gepard
41KwaśnickiPiotrMPOL1981WołczynWołczyn biega
42HoffmanEwaKPOL1975Opole
43JasińskiTomaszMPOL1978Opole
44KałuskaBożenaKPOL1977Opole
45MaroszekSzymonMPOL1982RybnikPWR TEAMZapłacono
46JankowskiŁukaszMPOL1987PogorzelaLewin BiegaZapłacono
47NiekrawiecDariuszMPOL1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
48WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
49MikulskaMonikaKPOL1980BytomZapłacono
50MikulskiJacekMPOL1981BytomSilesia Marathon ClubZapłacono
51GrabowskiDariuszMPOL1969WrocławZapłacono
52MalczewskiDanielMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
53PozniakMałgorzataKPOL2002Dobrzeń WielkiZapłacono
54SozańskiArturMPOL1980Ruda ŚląskaZapłacono
55MarońMarcinMPOL1986RusinowiceLKS Dragon RusinowiceZapłacono
56KuchtaŁukaszMPOL1985Pyskowice
57GawendaKrzysztofMPOL1978LubliniecMafia Team Lubliniec
58KulawiakGrzegorzMPOL1989Opole
59HańczaKrzysztofMPOL1985Kędzierzyn-KoźlePSP9 Kędzierzyn-Koźle
60JakimowiczIzabelaKPOL1974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
61FilipowiczPawełMPOL1979Świdnica
62JaniczekBarbaraKPOL1981OpoleWBOZapłacono