maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 Mazowiecka Piątka

Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 12 września 2021
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl
Kontakt do organizatora: 
Dział Marketingu, Imprez i Sportu Młodzieżowego, tel. (25) 752 75 13, mazowiecka@mosir.org.pl 

Przyjaciel biegu: 
Miński Klub Biegacza DREPTAK
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 99965

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1GazdaOlgaKPOLK201992Mińsk MazowieckiRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.M
2CzulińskaBarbaraKPOLK301983Mińsk MazowieckiSZapłacono
3KowalewskiPawełMPOLM30, MMM1984Mińsk MazowieckiLZapłacono
4ŚwiętochowskiPatrykMPOLM16, MMM2004Mińsk MazowieckiMKB DreptakM
5ŚciechowskiMarcinMPOLM40, MMM, ON1981Mińsk MazowieckiLZapłacono
6CzajkowskiMarcinMPOLM201992Nowe OsinyMZapłacono
7KowalczykKamilMPOLM201992HalinówMZapłacono
8PerczyńskiJerzyMPOLM50, MMM1967Mińsk MazowieckiMKB DreptakL
9TulejBożenaKPOLK50, MMM1963Mińsk MazowieckiSZapłacono
10KsiążekIlonaKPOLK301986ZamienieRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.M
11RokitaPawełMPOLM30, MMM1985Mińsk MazRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.LZapłacono
12WójcikEwaKPOLK301983OtwockLZapłacono
13ParszutaKrystianMPOLM40, MMM1980Mińsk MazowieckiXXL
14ChróstEwaKPOLK20, MMM1993Mińsk MazowieckiRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.SZapłacono
15MiąskoPiotrMPOLM201998StanisławówRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.MZapłacono
16RodzikMariaKPOLK301983CegłówMKB Dreptak/POWIAT MIŃSKISZapłacono
17NowakowskaBeataKPOLK401977HipolitówRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.MZapłacono
18SiwiecEwaKPOLK301982Dębe WielkieRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.SZapłacono
19KrzewskiGrzegorzMPOLM401977Dębe WielkieMZapłacono
20KurendaDariuszMPOLM40, ON1981Radzyń PodlaskiM
21KościeszaEmilia_DianaKPOLK30, MMM1983Mińsk MazowieckiSZapłacono
22RusieckiRafałMPOLM201992Mińsk MazowieckiDyżurka TeamXL
23JarekKatarzynaKPOLK40, MMM1980Mińsk MazowieckiMZapłacono
24GierszewskiMariuszMPOLM301990ŻdżarM
25JurekDorotaKPOLK301983Mińsk MazowieckiMZapłacono
26MilewskiAndrzejMPOLM30, MMM1983Mińsk Mazowiecki#bieganienieopierdalanie/Grupa CzworGO (4GO)/#teamkaldun/SRO-BIKE-TEAMMZapłacono
27RoszkowskiTomasz MichałMPOLM301986WarszawaJa006 Biega. Ku Realizacji CelówS
28SzabatSławomirMPOLM401981GliniakRace Fighter GOSiR Dębe Wlk.XLZapłacono
29TraczykKazimierzMPOLM50, MMM1967HipolitówXL
30ChłopikDorotaKPOLK40, MMM1979Mińsk MazowieckiMZapłacono
31ZychJakubMPOLM201999Sobienie-JezioryPszczółkowski TeamM
32Gruszka-MarciniewiczMonikaKPOLK201993Mińsk MazowieckiM
33BojanowskaElwiraKPOLK301985Mińsk MazowieckiMZapłacono
34LegatDorotaKPOLK201993Mińsk MazowieckiSZapłacono